Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

zastanawiam się nad Cebulą :) człowiek z Arachionu. Na pewno dobrze go przygotują na walkę wieczoru. Chyba, że nie wytrzyma kondycyjnie.
 
Zapraszam do tematu :) tak swoją drogą co sadzisz o zielinskim? Na pewno obstawie Rozanskiego i Strusa
nie pamietam jego walk. ale na warmia herro oklepywal typa dwie rudny i w 3 zostal poddany. To mi utkwilo w pamieci bo na zywo ogladalem :)
uwazam ze hallman wygra.

Strus powinien poradzic sobie z wiekowym anglikiem. Musi byc bardzo czujny.
Natomiast Różański bedzie miał ciężką przeprawę. pierwsza runda bedzie najtrudniejsza. widzialem wywiad po pierwszej porazce rozanskiego. mowil ze w trakcie walki sie zalamal i nie dawal z siebie 100.
A ty jak widzisz te dwie walki?
w dublu wydaja się mozliwe do gry.
 
nie pamietam jego walk. ale na warmia herro oklepywal typa dwie rudny i w 3 zostal poddany. To mi utkwilo w pamieci bo na zywo ogladalem :)
uwazam ze hallman wygra.

Strus powinien poradzic sobie z wiekowym anglikiem. Musi byc bardzo czujny.
Natomiast Różański bedzie miał ciężką przeprawę. pierwsza runda bedzie najtrudniejsza. widzialem wywiad po pierwszej porazce rozanskiego. mowil ze w trakcie walki sie zalamal i nie dawal z siebie 100.
A ty jak widzisz te dwie walki?
w dublu wydaja się mozliwe do gry.
Ja też faworyzuje Hallmana, przegrał z lebkowskim ale nie zapominajmy ze walka była w piorkowej co mogło tez mieć wpływ na wynik walki. Doświadczenie ufc tez daje mi więcej pewności co do Piotrka. Co do cebuli to siedzi mi w głowie jego walka z żyrafa heh. Jak dla mnie pass wole obstawić maxa nunesa bo Barnatt nigdy mnie nie przekonywał specjalnie ;)
 
Ja też faworyzuje Hallmana, przegrał z lebkowskim ale nie zapominajmy ze walka była w piorkowej co mogło tez mieć wpływ na wynik walki. Doświadczenie ufc tez daje mi więcej pewności co do Piotrka. Co do cebuli to siedzi mi w głowie jego walka z żyrafa heh. Jak dla mnie pass wole obstawić maxa nunesa bo Barnatt nigdy mnie nie przekonywał specjalnie ;)
A Różański i strus grasz?
 
A Różański i strus grasz?
Gram Rozanskiego i Strusa.
Piotrek jest teraz w dobrej formie a Rozanski wydaje mi się ze wyciągnął wnioski z porażki i powinien wygrać. Ogólnie nie stawiam dużo. . Myślę że za 100zl pojdzie:
Rozanski
Halman
Strus
Za parę złotych puszcze dubel
Max Nunes
Vinny
A Ty ? :beer:
 
Gram Rozanskiego i Strusa.
Piotrek jest teraz w dobrej formie a Rozanski wydaje mi się ze wyciągnął wnioski z porażki i powinien wygrać. Ogólnie nie stawiam dużo. . Myślę że za 100zl pojdzie:
Rozanski
Halman
Strus
Za parę złotych puszcze dubel
Max Nunes
Vinny
A Ty ? :beer:

Za drobne cebula i
Różański

For fun aby się lepiej oglądało
 
skrill bedzie (juz jest?) zablokowany u nielegalnych bukow
mi tam akurat betsafe dziala, unibet i ohmbet juz nie
 
a hajs jak wyplacasz/wplacasz?
Mój skrill > skrill zagraniczny > bukmacher > przelew z buka na skrill zagraniczny > przelew ze skrilla zagranicznego na mój polski

Albo karty prepaid podpięte pod skrill zagraniczny i wtedy bezpośrednia wypłata z bankomatu, ale tego jeszcze nie testowałem osobiście.
 
Mój skrill > skrill zagraniczny > bukmacher > przelew z buka na skrill zagraniczny > przelew ze skrilla zagranicznego na mój polski

Albo karty prepaid podpięte pod skrill zagraniczny i wtedy bezpośrednia wypłata z bankomatu, ale tego jeszcze nie testowałem osobiście.

Skrilla zagranicznego i bet365 masz na siebie czy jakiegos ziomka, ktory mieszka zagranica?
 
Mój skrill > skrill zagraniczny > bukmacher > przelew z buka na skrill zagraniczny > przelew ze skrilla zagranicznego na mój polski

Albo karty prepaid podpięte pod skrill zagraniczny i wtedy bezpośrednia wypłata z bankomatu, ale tego jeszcze nie testowałem osobiście.
no troche pierdolenia z tym jest jak widzisz, a zawsze skrill moze ci konto zablokowac za oszustwo
 
Macie jeszcze jakiś sposób żeby grać u zagranicznych buków? Bo nie znam nikogo zza granicy (w sumie to w ogóle nikogo nie znam).
 
Back
Top