Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Bardzo zbliżony poziom prezentują, też idę na czuja, ale mój wskazuje na niego właśnie. Puściłem taki szalony kuponik:
Bader + Kish + BJ Penn + Sonnen + Machida + Chiesa + Chile.
sonnen dla mnie to juz odcina kupony, wanderlei to samo, ale sonnen wg mnie da sie skonczyc szynciutko, coby wpierdolu nie dostac a czek przytulic.
 
To będzie szybkie starcie, podobnie jak z Tito. Przy czym, ten ostatni wygrał kontrowersyjnie - moim zdaniem klepał. Tym razem Sonnen wygląda dużo lepiej, a przede wszystkim wyszedł z żałoby po śmierci córeczki. Myślę, że udusi Silvę.
 
To będzie szybkie starcie, podobnie jak z Tito. Przy czym, ten ostatni wygrał kontrowersyjnie - moim zdaniem klepał. Tym razem Sonnen wygląda dużo lepiej, a przede wszystkim wyszedł z żałoby po śmierci córeczki. Myślę, że udusi Silvę.

Co? Sonnenowi córka zmarła? Kiedy i w jakich okolicznościach? 3 miesiące różnicy to jest nic w przypadku śmierci dziecka (pytam jako człowiek, nie gracz).
 
Co? Sonnenowi córka zmarła? Kiedy i w jakich okolicznościach? 3 miesiące różnicy to jest nic w przypadku śmierci dziecka (pytam jako człowiek, nie gracz).
17 sierpnia 2o16 zmarla: "Dziewczynka miała zaledwie 4 dni, była „wcześniakiem”. Jak podają amerykańskie media, na dziewczynkę przeszły bakterie listerii, którymi zaraziła się żona Chaella, Brittney. Bakterie te zawarte były w pokarmie przyjmowanym przez żonę zawodnika. W wyniku infekcji, dziewczynka urodziła się o 10 tygodni za wcześnie."
 
Ja jeszcze go rozważam i cały czas mam złe przeczucia.

Na tą chwilę poszło:
1. Gozali/couture+merfone/greicie ovwe 1,5, @4,44
2. Mitrione by ko @2,09
3. Gozali @4,1
4. Sonnen @1,8

szkoda, że nie ma Heather Hardy dostępnej do obstawienia, powinna sobie poradzić w debiucie :)

Nie oglądałem walki ale Bader się postarał :) jednak ja się nie zdecydowałem.
1. Merfone / greice nie weszlo, dzielily sekundy.
2. Mitrione, weszło pięknie.
3. Grane za drobne emeryta, nie weszlo.
4. Sonnen, weszło.

na koszty się zwróciło + 72 zł.
 
Nie oglądałem walki ale Bader się postarał :) jednak ja się nie zdecydowałem.
1. Merfone / greice nie weszlo, dzielily sekundy.
2. Mitrione, weszło pięknie.
3. Grane za drobne emeryta, nie weszlo.
4. Sonnen, weszło.

na koszty się zwróciło + 72 zł.
Idzie odwołanie do ohmbet. Walka
Mafrone vs gracie zakończyła się w 2 runda 2.37 czyli trwała over 1.5.
 
Do jutra do 2:00 w nocy można stawiać na Forbecie, że Mitrione pokona Fedora. Kurs 1.90 (1.78 po odjęciu podatku wychodzi). Może nie porobią zwrotów.
 
7aa5c20b56e51594bbf9ba61f8ca7d91.png


Ponzinnibio i Johnson :O
betsafe

Kumpel już ma problemy
?
 
[QUOTE ]


?[/QUOTE]

Dostawa internetu kablowy, strona unibet i ohmbet "ta strona jest nie osiagalna ".
Jednak wersja mobilna ohmbet działa.
Nic nie było zmieniane a więc coś niedobrego się już dzieje.
 
Back
Top