Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jeśli mam siostrę w Anglii która np założy na siebie konto na bet365 a ja będę się na te konto logować z domu z Polski ze swojego kompa to dojebią się do mnie i tak mimo że konto jest na nią?
 
Jeśli mam siostrę w Anglii która np założy na siebie konto na bet365 a ja będę się na te konto logować z domu z Polski ze swojego kompa to dojebią się do mnie i tak mimo że konto jest na nią?
Nie, bo strona nie zadziała.
 
Właśnie sprawdzałem i faktycznie lipa bo od razu mnie blokuje jak z Polski próbuje choćby oferte przejrzeć. Nie miałem styczności z tym VPN ale zerknę o co biega bo tęskno mi już za bet365.
 
Właśnie sprawdzałem i faktycznie lipa bo od razu mnie blokuje jak z Polski próbuje choćby oferte przejrzeć. Nie miałem styczności z tym VPN ale zerknę o co biega bo tęskno mi już za bet365.
Z polskiego ip strona bet365 już przed majem nie działała. Vpn albo karta lycamobile do telefonu i tam masz angielski net i jedziesz.
 
upload_2017-7-11_17-49-3.png
 
Witam, czy możecie wpłacić do Ohmbet skrillem kase? Mi wyskakuje:

Płatności z salda nie są dozwolone w przypadku tego sprzedawcy.
 
Witam, czy możecie wpłacić do Ohmbet skrillem kase? Mi wyskakuje:

Płatności z salda nie są dozwolone w przypadku tego sprzedawcy.
Ja normalnie mogę wpłacić. Tylko jak np wpłacam na skrilla kartą, to dalej do buka nie mogę, ale jak wpłacę na skrilla przez trustly, to dalej idzie bez problemu.
Oczywiście wszystko przez VPN.
 
Ja normalnie mogę wpłacić. Tylko jak np wpłacam na skrilla kartą, to dalej do buka nie mogę, ale jak wpłacę na skrilla przez trustly, to dalej idzie bez problemu.
Oczywiście wszystko przez VPN.
No ja mam kasę od dawien dawna także problemem nie jest wpłata na skrill. Wychodzi na to, że skrill zablokował Ohmbet. A masz adres w Skrill polski czy zagraniczny?
 
No ja mam kasę od dawien dawna także problemem nie jest wpłata na skrill. Wychodzi na to, że skrill zablokował Ohmbet. A masz adres w Skrill polski czy zagraniczny?
Nie mam zweryfikowanego jeszcze skrilla :crazy: więc nawet nie pamiętam czy podawałem adres, ale jak podawałem to napewno polski.
Jak będę chciał wypłacić większą kasę (jeśli taką kiedyś wygram) to będę się martwić weryfikacją i jak to ogarnąć.
 
Ok dostałem odpowiedź z supportu Ohm:

Hej szymon!

I was informed that skrill and neteller has blocked all gambling...polish player can still withdrawal for 2 weeks with skrill and neteller but not deposit.
 
Ok dostałem odpowiedź z supportu Ohm:

Hej szymon!

I was informed that skrill and neteller has blocked all gambling...polish player can still withdrawal for 2 weeks with skrill and neteller but not deposit.
Aha. Czyli za dwa tygodnie już nie będzie można wypłacać?
BTW wczoraj wpłacałem staremu z mojego skrilla na party poker i też obyło się bez problemu, ale tak jak pisałem wcześniej - mam nie zweryfikowanego skrilla i operuje małymi stawkami.
 
Będzie ciężko, ale Junior da radę. Andrzeja, Blaydesa i Juniora dzieli przepaść.
Poza tym Shogun 2.20, Volkov 1.79 i Magny 2.70 @_@
 
Back
Top