Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kiras graty! :) ja z piłki się wyleczyłem chociaż widzę że tym razem faworyci weszli :) Teraz powoli się leczę z tenisa :) Zostaje MMA :)
Parę razy wtopiłem na live ale myslę że to fajna forma. Kurs np. w siatkówce na faworyta 1,2 przed meczem. Pierwszy set i faworyt przegrywa np 11:8 i już kurs 1,8 na niego. Stawiasz i "raczej wygrywasz" :)
 
Gra ktoś Polske z Grecją ? Sądzę,że nasi nawet trzecim składem by dojebali teraz Grecje która przegrała 2:1 z Wyspami Owczymi -,-' .Aż sie wierzyć nie chce,że Grecja wygrała Euro 2004.Troche czasu minęło jednak :p
Na zwycięstwo Polski 1.85 ja jednak zaryzykuje ,że wygramy bez straty gola.2.67
 
Last edited by a moderator:
Gra ktoś Polske z Grecją ? Sądzę,że nasi nawet trzecim składem by dojebali teraz Grecje która przegrała 2:1 z Wyspami Owczymi -,-' .Aż sie wierzyć nie chce,że Grecja wygrała Euro 2004.Troche czasu minęło jednak :p
Na zwycięstwo Polski 1.85 ja jednak zaryzykuje ,że wygramy bez straty gola.2.67
postawilem 200 na naszych
 
też postawiłem na naszych, oby nie zrobili jakiegoś psikusa :evil:

ps. skład naszych :
Artur Boruc - Thiago Cionek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Marcin Komorowski - Jakub Błaszczykowski, Ariel Borysiuk, Karol Linetty, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik.
 
OSP @2.40 - Teixeira @1.50; Holloway @1.44 - Oliviera @2.62. Unibet. Chyba wjeżdzam w ciemno w OSP po takim kursie. Max przed czasem może być ciekawą opcją, powyżej 2.0 będzie jeżeli podstawowy kurs jest w okolicach 1.5
 
Spokojnie panowie, w drugiej połowie będzie ogień tak jak z Gruzją.Mam nadzieje bo od pyty kasy sie pójdzie jebać :D
 
Rybus chuj jebany gwiazdor niech sie w szatni dogada z Grosikiem co do rogów bo ten tak ten srak - chuj z nimi.Odrobimy @kiras nie bój boba.Pare groszy umoczonych ale jedziemy dalej z tematem #20.06 #BERLIN
 
panowie zakładam konto na betclicku żeby skorzystać z cashback Aśka + Aldo może ktoś ma tam konto i chciałby mnie zaprosić może będzie miał coś z tego bo widzę opcje "nazwa usera polecającego"


czyli nie mogę postawić tego samego doubla na betsson ?"Promocja dotyczy tylko pierwszego zakładu postawionego po dokonaniu pierwszej wpłaty. Zakład ten musi być rozliczony jako przegrany tego samego dnia, w którym został postawiony. Pierwszy postawiony zakład nie musi być zakładem pojedynczym, aby brał udział w promocji."
 
Last edited:
panowie zakładam konto na betclicku żeby skorzystać z cashback Aśka + Aldo może ktoś ma tam konto i chciałby mnie zaprosić może będzie miał coś z tego bo widzę opcje "nazwa usera polecającego"

aktualne jeszcze? jak tak to wolf1989 Cie poleca :) ale nie wiem czy napierw na maila nie musze Ci wyslac zaproszenia
 
Barnett 1.57 - Nelson 2.25.
Na pierwszy rzut oka kurs na Josha ciekawy, tylko ta długa przerwa... Z drugiej strony Barnett wyglądał świetnie na Metamoris.
 
panowie chcę wpłacić kase na buka i wymagają tam zrobienie tego przez usługę "trust" bezpieczne to? bo chcą mój nik + hasło
 
Witam wszystkich!

Jestem tu nowy, ale tylko jako użytkownik. Czytam Was od dłuższego czasu i przyznaję mam niezły ubaw (w dobrym tego słowa znaczeniu - żeby ktoś nie pomyślał, że na wejściu "hate-uję").
Nie jestem natomiast świeżakiem jeśli chodzi o bukmacherkę. I w związku z tym mam kilka pytań:

1. Powiedzcie na jakiej podstawie większość z Was (podobnie jak buki) bardzo faworyzuje Sasakiego w pojedynku z Lapilusem??? Też byłem na UFC Kraków i widziałem tą dość nudną walkę, ale przecież był to debiut dla tego młodego chłopaka. Nie wypadł aż tak źle. Poza tym wydaje się mocny fizycznie jak na swoją kategorię wagową. Dużo z Was stawia na poddanie na korzyść Sasakiego. Tylko, że Lapilus na 9 wygranych 6 wygrał przez poddanie + siła fizyczna na jego korzyść = WTF??? Może się mylę, ale ja postawiłem Lapilusa. Widzę w tym dużą szansę.

2. Podobna sytuacja w pojedynku Omer-Allen. Czy ten Omer jest rzeczywiście taki mocny, czy wszyscy grający na niego zdecydowali na podstawie tego, że Allen wpadł do rozpiski z łapanki na tydzień przed galą?

3. Gram też Sajewskiego jak chyba wszyscy, ale jak widzę ten kurs to się zastanawiam czy nie lepiej poszukać czegoś wyższego w Bellatorze. Tam są godne kursiwa na jutrzejszą galę. Campos? Corrales? Charles? Weichel? Czy któremukolwiek z nich nie jesteście w stanie dać co najmniej 30% na wygraną? Co o tym sądzicie?
Weichel jak dla mnie 50/50. Charles i Corrales co najmniej 40%.
Odradźcie mi to, bo jak nie to wchodzę w to grubiej niż już wszedłem :D

4. Co muszę zrobić żeby wziąć udział w typerze? Konto na betsafe jest konieczne???

Pozdrawiam
 
Miesha Tate - Jessica Eye 1,36 - 2,88

przy całej mojej sympatii do Mieshy ciężko będzie przejść obojętnie obok kursu ~3,0 na Eye
 
Sorry, że post pod postem ale kmini ktoś coś z Bellatora? :fly: Volkov?

Rades nie rzucaj klątwy na moje zakłady! Miałem pytać co myślicie o Kongo, a Ty z Volkovem wyskakujesz... Nie kracz mi tutaj znowu! Rozkminiłem to sobie w następujący sposób: Volkov wygrywa walki z reguły przez KO/TKO. Kongo też jest dobry w te klocki, a te 3 porażki których doznał analizowaną metodą zostały zadane z rąk Nelsona, Hunta i Yvela, czyli gości z BARDZO ciężką ręką. Myślę, że Volkov to nie ta liga jeśli chodzi o siłę ciosu. Szansa zatem jest duża, bo równie dobrze to Rosjanin może leżeć na dechach. Większej szansy upatruję jednak w decyzji. Widziałem ostatnie walki obydwu i w mojej opinii Kongo nie przegrał z Lawalem, a Volkov wyglądał słabo na pełnym dystansie. Przegrał zasłużenie. Jedyna rzecz, której się obawiam jest oczywista, a mianowicie pesel czarnucha ;)

Druga sprawa (do VaeVictis): Curran vs. Sanchez
Czy naprawdę warto grać gościa, który z ostatnich 4 walk wygrał 1 i to po kursie 1,2 z czymś tam???
Szanuję Pata, ale w jego ostatniej walce decyzja powinna być jednogłośna na korzyść Weichela. Co prawda Sanchez to jeszcze mało doświadczony zawodnik, szczególnie w walkach z zaprawionymi w boju przeciwnikami (takim na pewno jest Curran), jednak nie jest to jakiś leszcz z łapanki. W każdej chwili może zrobić duży progres i będą bęcki. Po co? Chyba lepiej zagrać underdoga albo odpuścić.
Myślę cały czas czy nie zaryzykować (kurs około 3,5-4). Niestety Sanchez nie zrobił wagi i to na pewno na korzyść Currana. Spróbuję Kongo, a Sancheza jeszcze przemyślę.

Rades póki co 1-0 dla Ciebie, ale zobaczymy jutro ;D
 
Last edited:
Rades nie rzucaj klątwy na moje zakłady! Miałem pytać co myślicie o Kongo, a Ty z Volkovem wyskakujesz... Nie kracz mi tutaj znowu! Rozkminiłem to sobie w następujący sposób: Volkov wygrywa walki z reguły przez KO/TKO. Kongo też jest dobry w te klocki, a te 3 porażki których doznał analizowaną metodą zostały zadane z rąk Nelsona, Hunta i Yvela, czyli gości z BARDZO ciężką ręką. Myślę, że Volkov to nie ta liga jeśli chodzi o siłę ciosu. Szansa zatem jest duża, bo równie dobrze to Rosjanin może leżeć na dechach. Większej szansy upatruję jednak w decyzji. Widziałem ostatnie walki obydwu i w mojej opinii Kongo nie przegrał z Lawalem, a Volkov wyglądał słabo na pełnym dystansie. Przegrał zasłużenie. Jedyna rzecz, której się obawiam jest oczywista, a mianowicie pesel czarnucha ;)

Druga sprawa (do VaeVictis): Curran vs. Sanchez
Czy naprawdę warto grać gościa, który z ostatnich 4 walk wygrał 1 i to po kursie 1,2 z czymś tam???
Szanuję Pata, ale w jego ostatniej walce decyzja powinna być jednogłośna na korzyść Weichela. Co prawda Sanchez to jeszcze mało doświadczony zawodnik, szczególnie w walkach z zaprawionymi w boju przeciwnikami (takim na pewno jest Curran), jednak nie jest to jakiś leszcz z łapanki. W każdej chwili może zrobić duży progres i będą bęcki. Po co? Chyba lepiej zagrać underdoga albo odpuścić.
Myślę cały czas czy nie zaryzykować (kurs około 3,5-4). Niestety Sanchez nie zrobił wagi i to na pewno na korzyść Currana. Spróbuję Kongo, a Sancheza jeszcze przemyślę.

Rades póki co 1-0 dla Ciebie, ale zobaczymy jutro ;D


Haha nie wiem czy będe coś grał wczoraj sobie wstepnie zobaczyłem Volkov+Curran ako 2,01 teraz juz spadl kurs na Volkova rano widziałem to poniżej 2,00 nie zagram tego napewno więc możesz być spokojny :D tak btw nie wiaodmo na ile poważnie Kongo traktuje jeszcze starty w ememej 40 na karku dodatkowo chyba jakąś swoją organizację rozkręca Fightor czy jakoś tak :crazy:
 
Back
Top