Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

pare kursow z unibet
masvidal -fereira 1.29-3.25
ellenberger-thompson 2.62-1.44

thomson-ferguson2.25-1.57
melendez - iaquinta1.4-2.75

calderwood-rawlings1.29-3.25
duffy-jorge 1.11-5.5
pearson-dunham1.5-2.4
 
punk za 2.25 ? Rozumiem ze boks Fergusona świetnie wygląda, ale Josh to dalej top (chyba, ze po tylu wałkach psycha siadła)

Ferguson jest do ogarnięcia ostatnie dwie porażki to wygrana 49:46 z Bendo co nie @Puczi ? :lol: i wyrównana walka z Greenem gdzie Josh niepotrzebnie wszedł w grę Kinga
 
ostatnie dwie porażki to wygrana 49:46 z Bendo

comment_RIDxBYlYJ9q948ILt4LbhsxsaIBW4Xqu.jpg
 
No widzę: Sal D'Amato 49-46, Brian Puccillo 48-47. Ale o co chodzi? :crazy:

O wałek :rofl: ogólnie z tej walki pamiętam 3 rzeczy

- Josh za plecami Splitsona tfu Bensona :crazy:
- Bendo poprawiający włosy
- duża pewność miedzy końcem walki a werdyktem, że to Thomson wygrał ale potem Sal D`amato happened :crazy:
 
Sal D'Amato to najlepszy sędzia UFC. Niech żyje w zdrowiu i szczęściu. O czym my tu rozmawiali? Ah tak, kurs na Thatcha idzie w dół:(, Tony Sims też ostro pikuje. Już tylko 2.03.
 
Żałuję Thatcha bo mogłem go brać w aucie za 1.81 jak był. Eh, no nic. Zostanie do podbicia jakiegoś kuponu!
 
Dla mnie Thatch - Gunni 50/50 jesli benson go porobił to Gunniemu może jedno obalenie wystarczyć :sad:
 
Dla mnie Thatch - Gunni 50/50 jesli benson go porobił to Gunniemu może jedno obalenie wystarczyć :sad:

Nie oceniam tego w ten sposób. A po drugie ten temat jest do Bellatora WSOF-u, PLMMA etc., nie gadamy w nim o UFC. Kto zaczął offtop? Bana mu!
 
Też mi się podoba kurs na Thomsona, KTÓRY POKONAŁ BENSONA 49-46, ale jestem prawie pewien, że z czasem będzie na niego z 2.4, może 2.5, więc jeszcze nie zagram.
@Edit: czyli to nie był żart? Beko. No to czekam na nowy, prawilny temat ;)
 
Złóżcie protest do Polskiego Związku Muay Thai. Na pewno odwrócą wynik :crazy: (dobra już dobra, nie offtopuję :D).
 
Złóżcie protest do Polskiego Związku Muay Thai. Na pewno odwrócą wynik :crazy: (dobra już dobra, nie offtopuję :D).

Dorzucimy do tego rewanż z Edgarem walkę z Melendezem i Hederson na 5 0statnich walk ma 2 wygrane a stąd do Bellatora droga już bliska :crazy: (też już kończe ten offtop :lol:)
 
Kurczę, musiałem coś źle kliknąć - myślałem, że dałem Ci permanentny. Już się poprawiam.
:kissed: hee
Mario moja moderatorska duma ! :bye:kusiło oj kusiło mu odpisać,dać sie sprowokować i spierdolić ale sobie myśle - nie ,nie rób tego bo Mariuszek zobaczy to swoje i tak zrobi.Good job.
 
To jak Rades, zaliczasz Kongo na 1-1?

Volkova akurat nie grałem ale maestro zagral Curran+Schilling przed czasem+Sims to może być 1-1 ale po tym co Schilling odjebał to nie przewiduje kolejnych kuponow z bellatora chyba, że na HelDZIKA :lol:
 
Volkova akurat nie grałem ale maestro zagral Curran+Schilling przed czasem+Sims to może być 1-1 ale po tym co Schilling odjebał to nie przewiduje kolejnych kuponow z bellatora chyba, że na HelDZIKA :lol:

No to na Heldzika wjeżdżamy razem i grubo mam nadzieję. Oby tylko zrobili go wyraźnym underdogiem w walce z Brooksem, do której chyba w końcu dojdzie... Już się zastanawiam co sobie kupię po tej walce he he he he he
 
No to na Heldzika wjeżdżamy razem i grubo mam nadzieję. Oby tylko zrobili go wyraźnym underdogiem w walce z Brooksem, do której chyba w końcu dojdzie... Już się zastanawiam co sobie kupię po tej walce he he he he he

będzie powyżej 2,50 moim zdaniem bankowo :cool: Brooks jest dosyć popularny po 2 krotnym pokonaniu Chandlera i to raczej na niego przeciętni zjadacze hamburgerów będą woleli grać pozatym jeśli z Sarnavskim był underdogiem to z Brooksem też powinien być a nawet większym :lol:
 
Ja stawiam na 3.00. Skoro na Jansena było 8.00, to myślę, że trójka na Helda jest rozsądna :)
Zgadzam się. Sądze,że 3 na Helda to absolutne minimum.Choć nie wiem do końca czy to zagram.Może patriotycznie za małe hajsy bo Brooks będzie bardzo trudnym rywalem do skończenia.Po drugie z @Szady m przy blasku delikatnego słońca siedząc na krzesłach obiecaliśmy sobie ,że grubo nie wejdziemy w ten zakład.Jak będzie to sie przekonamy :lol: Heldzik robi ciągły progres i w parterze jest profesorem ale Brooks zrobił bliźniaki Chandlerowi.To bardzo solidny zawodnik co nie znaczy ,że nie odklepie.Zobaczymy gdzie Marcin będzie się szykował.Po treningach u Roufusa mając go również w narożniku fajnie to funkcjonowało.
 
Back
Top