Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja gram over 3,5 w mecach Kyrgios-Raonic i Cilic-Isner jak wejdzie to wszystko wrzucam na lokate Garbrandt przez ko/tko 1,75 :bayan:

lekki szok przeżyłem jak zobaczyłem, że jeszcze mi nie rozliczyli ale widzę, że jeszcze grają Cilic z Isnerem :crazy: najwazniejsze ze wiecej niz 3,5 seta już jest :lol: kończyć ten Wimbledon już czy macie coś na jutro ciekawego? :cool:
 
Też mam overa i nierozliczone. Jak dzisiaj nie skończą to mnie chuj strzeli, bo kasa zamrożona.
Na jutro Roger 3-0 + Murray/Peers w deblu @1.75
 
Na jutro Monfils win i Basilashvili +2,5 seta. Co sądzisz?[/QUOTE]

Jak dla mnie Monfils - Simon szanse 50/50... osobiscie wolalbym zagrac powyzej 3,5 seta w tym meczu.

Basilashvili zaskakuje i to dosc mocno. Bautista w zyciowej formie raczej nie jest ale 3-0 moze ogarnac jak i 3-1 3-2. Dla mnie ten typ to no bet. Ale decyzja do Ciebie nalezy. Nie chce zebys przeze mnie poległ :) byc moze Twoje typy wejda bez problemu.

Ja zagram Monfils powyzej 3,5 seta + Niculescu. Nic wiecej nie daje bo jakos nie pasuja mi te jutrzejsze mecze.

A i mam jakies glupie przeczucie ze Groth moze urwac seta w meczu z Federerem. Choc Szwajcar poki co w swietnej formie..
 
Coś ciekawego do pogrania dzisiaj macie? Bo muszę obrócić sporą sumkę przed wypłatą, a czas nagli. Zablokowali mi środki na betsafe siurki, na bet 365 mogłem wypłacać bez problemy, bez obracania..
 
Wimbledon ma przerwe wiec troche lipa ale ja na dzisiaj zagrałem takie typy z piłki :
Mariehamn ( Finlandia) 1,52
Aktobe ( Kazachstan) 1,30
Ponte Preta 1x ( Brazylia) 1,75
 
Jutro chyba wruzcę całą kwotę którą muszę obrócić 1150zł w Djokovicia... Chociaż strach, bo będę siedział osrany przed meczem jak nie wiem, ale muszę to obrócić, najlepiej do wtorku...
 
To nie jest bonus. Po prostu wpłaciłem kasę na konto w betsafe, bo w ten sposób uniknąłem 15 funtowej prowizji z angielskiego konta i chciałem to wypłacić na polskie, bo na chacie mi napisali, że to możliwe. Ale teraz jednak już nie jest możliwe i muszę conajmniej raz obrócić 1150zł. A kasę do piątku mieć muszę, więc Djoković się wydaje największym pewniakiem chyba..
 
Jak tylko nie trafi mu sie jakas kontuzja to nie ma opcji zeby przegral z Andersonem. Chociaz w sporcie nie takie cuda sie dzialy heh
 
Federer też powinien to ogarnać na luzie myślę. Kusi Wawrinka, ale Goffin pewnie wygląda na tym turnieju póki co i może być jakaś niespodzianka, więc gra nie warta świeczki..
 
Wczorajsza pilka lipa wiec wypadaloby dzisiaj cos wygrac. Z Wimbledonu gram :
Wawrinka powyzej 3,5 seta
Berdych powyzej 3,5 seta

Strasznie kusi mnie Kyrgios ale Gasquet poki co tez prezentuje sie dosc dobrze wiec raczej odpuszcze
 
ja zagrałem Gasqueta :tongue: myślałem o podwójnym na powyzej 3,5 seta wlasnie w meczu Wawrinki i Gasqueta ale zdecydowałem się wkońcu na Francuza
 
Tez myslalem zeby dac over 3,5 w meczu Gasqueta ale jednak odpuscilem. Nie zdziwie sie jak Kyrgios pyknie go 7-5, 7-6, 7-6 :)
Ja z kolei typuje pewny jak smierc over 3,5 seta u Berdycha z Simonem heh. Zobaczymy jak to sie pokonczy wszystko :)
 
@ Knee
Graty za Egipt, co prawda mieli trochę szczęścia w końcówkach ale ładnie się zaprezentowali. Do tego wczorajsza wygrana nad Czarnogórą. Widać, że zespół z meczu na mecz się rozwija. Taśma siadła?
 
Kurde wlasnie odpuscilem Egipt na singla i zaluje ale takie zycie : ) mimo wszystko dzieki za rade, doceniam ;)
tasma 5 zdarzen...
Egipt 3,30 +
Vandeweghe 1,75 +
Niculescu 1,45 +
Cilic over 3,5 +
i ostatni mecz... Peru - Paragwaj X -

Samo życie heh
 
Tez myslalem zeby dac over 3,5 w meczu Gasqueta ale jednak odpuscilem. Nie zdziwie sie jak Kyrgios pyknie go 7-5, 7-6, 7-6 :)
Ja z kolei typuje pewny jak smierc over 3,5 seta u Berdycha z Simonem heh. Zobaczymy jak to sie pokonczy wszystko :)

Ja bym się zdziwił :lol: typuje 3-1 dla Gasqueta
 
@Rades jednak zmieniam moj typ na 3-0 ew. 3-1 dla Gasqueta :lol:
a tak serio dlatego ten mecz odpuscilem bo jestem mega fanem Kyrgiosa i to moglo mnie zgubic przy dobrej formie Gasqueta. Choc wiadomo to sport i jeszcze sie moze okazac ze Kyrgios wygra 3-2 :yahoo:
 
Back
Top