Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja robie to tak :

UFC 182: Jones vs. Cormier

1Kupon:

1. Jon Jones - Daniel Cormier Typ1 Kurs:1.61+

2. Donald Cerrone - Myles Jury Typ1 Kurs:1.53+

AKO:2.46 Stawka:360

Wygrana:885 Przegrana:
tak wyglada kupon

a tak podsumowanie miesiaca

Podsumowanie Stycznia:

Stawka łaczna:1223

Wygrana łaczna :1707

Saldo Koncowe stycznia:484

Kupony:22 wygrane:12 przegrane:10

Typy:33 wygrane:19 przegrane:14
 
No u mnie by tak nie przeszło bo nie obstawiam tylko MMA :) i nie wpisuję dokładnie nazwisk (czasami w notatkach lub single) bo to by za dużo czasu tylko wpisuje czy zakład singlowy czy wielokrotny.
 
Kiedyś jak grałem dużo zakładów (praktycznie codziennie) to prowadziłem zeszycik i zapisywałem wszystkie zakłady. Swego czasu też po prostu kopiowałem je do Worda i jak siadło to stawiałem +, jak nie to -.
 
Co sądzicie o Williams vs Sharapova? Maria wydaje się być w świetnej formie, ale ostatni raz z Sereną to ona wygrała na Wimbledonie.... 11 lat temu.
 
Co sądzicie o Williams vs Sharapova? Maria wydaje się być w świetnej formie, ale ostatni raz z Sereną to ona wygrała na Wimbledonie.... 11 lat temu.

Tu ciężko coś powiedzieć. Moim zdaniem ewentualnie ponad 2,5 rundy bo Serena wolno się rozkręca.

Lepsze pojedynki jutro do obstawienia. Dla mnie Federer wygra z Paniczem i płacą za to aż 2.06 na unibecie i dodatkowo +2,5 seta na Gasqueta po 2,2!
No i bet gali bardzo ryzykowny że Gasquet wygra z Djoko 10,5!!! To są jaja bo w końcu to półfinał Wimbledonu a Francuz wygląda bardzo dobrze i nie psuje piłek. Djoko męczył się z Andersonem który fakt ma super serwis ale jest drewniany. Za to Francuz jest bardzo techniczny, mało psuje i też wygrał z Wawrinką (około 20 asów wczoraj walnął!) który jest lepszy od Andersona.

Postawione 5 zł na Federer + Gasquet daje wygraną ponad 100 zł!
 
Serena wolno się rozkręca, ale raczej nie ma opcji żeby to przegrała chyba?

Jutro Gasquet +2,5 seta będzie grany z pewnością.
 
Opcja że przegra zawsze jest bo w tym Wimbledonie już prawie odpadła... lecz Szarapowa ma atut mocnego uderzenia ale często robi błędy i wali po siatce lub autach. Serena mocniejsza fizycznie i chyba i lepsza technicznie.
Według mnie Serena powinna spokojnie to ogarnąć lecz to tenis kobiet a to już coś znaczy :)

Tylko że grać Serenę po 1,17?
Tutaj to albo Serena 2:1 albo pierwszy set dla Sharapowej bo nawet 2:0 dla Serebny co bym nie zaryzykował to 1,67, 2:1 to już 3,8!

Trudno powiedzieć co się wydarzy. Szarapowa umie grać z przeciwniczkami lepszymi technicznie ale słabszymi fizycznie a Serena taka nie jest.
 
1. Masza vs Serena W. over 2,5 seta 1x @ 3,25
Jak poprzednicy.

2. Luksemburg (+23,5) vs Czarnogóra 2 2x @2,22 (eurobasket u-20, div. b) [1 kolejka]

Rok temu (2014 r.) Czarnogóra w ME u-18 zajęła 11 miejsce po porażkach w 2 rundzie z Turcją oraz Grecją. Wcześniej wyszła z mega silnej grupy z Hiszpanią, Rosją i Serbią bilans 2-1, porażka chyba punktem z Hiszpanią). Nie wiem czy będą w tej drużynie jacyś zawodnicy z tamtego eurobasketu ale nie wykluczam takiej ewentualności.

Dwa lata temu Czarnogóra wygrała dywizję B U-18. Dlatego też nie wiem czemu znów grają w Div. B, tym razem w ME U-20. Tak czy inaczej, przegrali tam tylko 1 z 9 meczów. W fazie grupowej pokonali Luksemburg różnicą 18 pkt ale była to ostatnia kolejka fazy grupowej, Czarnogóra miała do tego czasu komplet zwycięstw. 2 pierwsze mecze Luksemburg w plecy (-52 i - 28 pkt).
 
3. AIK (-1,5) vs VPS 1 @1,6
Apollon (-1,5) vs Saxan 1 @1,3

AKO: 1,5 x @2,11

4. Rosenborg (-3,5) - Gota 1 2x @2,375

5. Slovan (-3,5) vs College Europa 1 1,65
Randers vs Saint Julia (+3,25) 1 1,825

AKO: 2x @ 3
 
Jebana Muguruza... Poszło na live 200zł na jej wygraną 2-0, bo miała 3-1 w drugim secie i Iśkę na patelni, to teraz robi takie cyrki.... Radwańska też kurwa wygrywa tylko wtedy, kiedy jest mi to nie na rękę...
 
Last edited:
Nie Brutus, tylko oglądałem ten mecz i Muguruza jechała Isię jak chciała, nasza nie mogła piłki powąchać przy serwisie Hiszpanki. Postawiłem 200zł i kurwa jak w kalejdoskopie się zmieniło. Dosłownie w momencie gdy to zagrałem. Zasrany obrót, zachciało mi się kurwa..
 
Panowie, wszystkie te "cyrki" nie są mi obce. Wiem co się potrafi dziać w tenisie nie tylko żeńskim.

Generalnie jakbym miał polecać jakąś strategię to tylko niskie/średnie kwoty na kursy underdogów co najmniej 2.50 . Jak kurs jest już rzędu ponad 3 to IMO dobrze jest grać na +1.5 seta dla niefaworyta, a nie próbować na zwycięstwo.

a live-betting to poprostu sobie odpuścić. Szkoda nerwów.
 
Ok postawiłem 5 zł na Sharapową gdy przegrywała 2:0 po kursie 9 :)
Teraz przegrywa 2:1... a kurs jest 7,5. Najwyżej tę kupę kasy wtopie :)
I chyba na razie wtopiłem hehe.

Zresztą wyżej odradzałem ale kurs 9 nie mógł pozostać mi obojętny. Teraz jest kurs ponad 14!
 
Last edited:
Panowie jak dzisiaj z Wimbledonem obstawiacie? Roger ma szansę na 18 tytuł wielkoszlemowy czy Djokovic powinien sobie poradzic ze Szwajcarem?
 
Back
Top