Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ładnie wygląda over 10,5 gema w pierwszym secie po 2.0. Mam jednak opory bo Djok miewa ostatnio jakieś problemy z koncentracją w pierwszych gemach a Rogera ciężej będzie odłamać niż Gasqueta.
 
Powyżej 4,5 seta po 3.0 też wygląda zachęcająco. Chociaż sam czuję w kościach 4 sety dzisiaj, to jednak tie break przy tak wyrównanym poziomie mnie nie zdziwi.
 
Ładnie wygląda over 10,5 gema w pierwszym secie po 2.0. Mam jednak opory bo Djok miewa ostatnio jakieś problemy z koncentracją w pierwszych gemach a Rogera ciężej będzie odłamać niż Gasqueta.
Dokładnie, najlepszy typ na dziś. Odważniej over 12,5 ale dla mnie starczy po 2,0 over 10,5. Na zwycięstwo nie ma co grać grubo, bo to mecz 50/50. Dyspozycja dnia zadecyduje, tym bardziej, że to finał.
 
Bez tytułu2.png
Hajs się zgadzaaa.png

Today was a good day:boss:
 
masz zamiar na Alberta postawić?

Nieszczególnie. Weber to twardy gość. Ale może ktoś wierzy w Alberta i rzuci parę dolarów. No i walka w FEN-ie, czyli może być wynik podobny do tego z Areny Berserkerów, czyli na korzyść Polaka (niekoniecznie sprawiedliwie).
 
UNIBET
Anthony Johnson - Jan Błachowicz 1.11 6.0
Francisco Rivera - John Lineker 1.80 1.95

Na Janka kursu niższego nie spodziewałem się. Sądzę,że jeszcze podskoczy.Czy pogram ? Na pewno nie za grubo,max patriotyczna stówa pod warunkiem ,że do czasu gali coś jeszcze wyciułam od buków.Szanse są zawsze i w sumie chciałbym żeby Janek wygrał.Pokaże sie ze strony walki z Manuwą to sie ośmieszy.Mam nadzieje,że zimny kubeł wody na głowe coś tam pozmieniał.Zobaczymy jak Rumble bez koko ale moc i tak jest.
e: Gadelha 1.44 Aguilar 2.62 :o @baju <----
Obie z cyklu nie schodziły zobaczymy co teraz :D
 
2.62 na Aguilar wygląda ciekawie, skuszę się. Stawianie na Janka to raczej myślenie życzeniowe i patriotyczne, wszyscy wiedzą jak to realnie wygląda.
 
845be551510a04557d411cb03f76cff0.png


Rzuciłem 5 dyszek na Shoguna i dyszkę na Rodrigo. Lekko faworyzuję Struva, ale spodziewałem się max 2.30 na Minotauro. Ktoś daje choćby minimalne szanse BigFootowi? Jestem fanem i pewnie przejebię :(
 
845be551510a04557d411cb03f76cff0.png


Rzuciłem 5 dyszek na Shoguna i dyszkę na Rodrigo. Lekko faworyzuję Struva, ale spodziewałem się max 2.30 na Minotauro. Ktoś daje choćby minimalne szanse BigFootowi? Jestem fanem i pewnie przejebię :(
Po tym co Soa z Rosholtem zaprezentował , to kto wie .Dla mnie no bet
 
Wiecie może czy będzie gdzieś oferta na wszystkie walki FEN-u? Póki co na bestafe tylko Odzimkowski - 1.95.
 
Back
Top