Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Mam przeczucie, że Simon ogra Berdycha @3,5 oraz wydaje mi się, ze może być tutaj 5 setów.

Murray vs Ivo over 3,5 @2,1 wydaje się byś bardzo dobrą opcją. Dotychczasowe wyniki Karlovicia w tym turnieju robią wrażenie, poza tym wiadomo - przy takim serwisie ugranie seta jest wielce prawdopodobne.

Dam to chyba kolejno: 1 x i 1,5 x.
 
@Rades jednak zmieniam moj typ na 3-0 ew. 3-1 dla Gasqueta :lol:
a tak serio dlatego ten mecz odpuscilem bo jestem mega fanem Kyrgiosa i to moglo mnie zgubic przy dobrej formie Gasqueta. Choc wiadomo to sport i jeszcze sie moze okazac ze Kyrgios wygra 3-2 :yahoo:

Kyrgios jeszcze strasznie młody mój rocznik :lol: za 2-3 lata będzie w topie
 
Talent ma, mlody jest, bedzie w topie ;) poki co niech goni Gasqueta heh


Tez wydaje mi sie ze Simon wygra a i kurs bardzo solidny ale jednak zagralem troche bezpieczniejsza opcje powyzej 3,5 seta w tym meczu.
 
Tez wydaje mi sie ze Simon wygra a i kurs bardzo solidny ale jednak zagralem troche bezpieczniejsza opcje powyzej 3,5 seta w tym meczu.
over 3,5 w tym meczu nie ma dla mnie zbyt dużego value. Musiałby jakieś ako stworzyć. Może z Timeą i Bryan'ami.
 
@Knee

Planowałem jesli Gasquet by ogarnął 3 seta a tu teraz drugi tie break i siedzę, oglądam i wyglądam mniej więcej tak

comment_eDeFUJhDllPIxcaLPYYT7yzWKhns4HVT.jpg
 
Było blisko... ale ANOTHER BET CLEAN OFF i passa podtrzymana a w lipcu jeszcze nie przegrałem :boss:

jeszcze dobry schiz śniło mi się, że Niculescu wygra z Baczinska no i jest na dobrej drodze ku temu :crazy: ale nie zagrałem bo za bardzo lubię Timeę i za dużo kasy mi wygrała już żeby grać przeciwko niej :lol:
 
Ale to Kyrgios zjebal... juz prawie go mial eh :facepalm:
@Rades dobry typ tak trzymac.

A Niculescu pieknie pojechala w pierwszym secie z Bacsinszky ale czuje ze Niculescu to przegra i tak
 
Też tak czuje chicałem na livie pograć mimo, ze livów ogólnie z zasady nie tykam ale marne 1,70 nie zachęca

zaraz Wawrinka-Goffin chciałbym żeby belg to ogarnął :lol:
 
Wawrinka chyba jedyny ktory moze zagrozic Djokovicovi ale Goffin z dobrej strony sie pokazuje i moze postawic twarde warunki Szwajcarowi jednak na niespodzianke raczej bym tutaj nie liczyl.
 
Wiem ale to bardzie myślenie życzeniowe w tenisie mam tak ,że kibicuje tym którzy mi kasę wygrywają i Djokovicowi :lol:
 
Mam przeczucie, że Simon ogra Berdycha @3,5 oraz wydaje mi się, ze może być tutaj 5 setów.

Murray vs Ivo over 3,5 @2,1 wydaje się byś bardzo dobrą opcją. Dotychczasowe wyniki Karlovicia w tym turnieju robią wrażenie, poza tym wiadomo - przy takim serwisie ugranie seta jest wielce prawdopodobne.

Dam to chyba kolejno: 1 x i 1,5 x.
Kozacko! :bayan:
 
Mam nadzieję że nie zagrał Djokovica... Jak wygra Anderson to ja wygram 16 zł. Nie znam @@HubiSSJ3 ale już wolę poświęcić tą wygraną aby on 1 tyś nie wtopił. @Mort by mnie pochwalił za wspieranie bliźniego ;)
Djokovic to robot więc jest szansa że to jeszcze wygra. Chociaż Andersonowi pewnie hormony teraz buzują a adrenalina pod sufit skacze :)
 
Mysle czy by nie zagrac Djokovica na live przy stanie 0-2 w setach... patrze a tam zabójczy kurs 1,32 hah :rofl: tak wiec dupcze to
 
Kurwa żyć w stresie do jutra... Tysiąc nie poszedł, ale 270zł... Jebane dziady na czacie, przez nich teraz psychika zryta.

Szkoda,że przerwali mecz, Djoko by to ogarnął już dzisiaj.

I tak minus dzisiaj, bo over Simona nie wszedł i Wawrinki+Murray over nie wlazło, łącznie -55zł i 270zł zawieszone na Djokoviciu. Masakra...
 
Pytanie ogólne od zielonego - prowadzicie jakieś zeszyty, notatki, żeby się nie pogubić?
Mam zamiar ogarnąć zeszyt, porobić tabelki itd. Jest jakiś najłatwiejszy wzór z rubrykami na ogarniecie?

Czy po prostu każdy sam musi znaleźć i zrobić to po swojemu?
 
Ja mam swój tylko dla siebie. Sam zrobiłem ale nie powiem że nie czerpałem też jako tako pomysłów od innych a znalazłem je na innym dużym forum o bukmacherce w postaci plików excela. Nazwy pewnie (chyba?) nie mogę napisać więc musisz sam się domyślić lub wyszukać...
 
Back
Top