Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Panowie mam takie pytanie - jak wygląda wypłata z pinnacle? Mam tam trochę kasiory i chciałbym ją wypłacić. Ponoć 1 przelew w miesiącu jest darmowy, ale coś doczytałem, że pobierają 3% prowizji? To prawda?
 
Szukam bukmachera z ofertą powitalną Cashback 100% bez wymaganego obrotu. Znacie jakiegoś (oprócz Betclic i Expekt)? :)
 
Panowie wpierniczyłem się w bonus na betsafe i muszę obrócić wygraną bonusem i wygraną z bonusu 6 razy....
Po UFC na Florydzie wpadło mi trochę siana, ale niestety tylko na konto bonusowe i nie mogę tego hajsu wypłacić. Zachciało mi się obstawiać tennis na którym w ogóle się nie znam. Zagrałem biorąc pod uwagę tylko rankingi ... oczywiście większość wtopiłem. Kurs musi być minimum 1.5 . Korci mnie ,żeby zagrać Argentynę w CopaAmerica w meczu z Chile i Naszych siatkarzy w meczu z USA. Macie jakieś typy które można by było rozważyć? Mam jeszcze z 25 dni na obrócenie depozytu. Czy czekać do UFC189 i następne gale ...?
 
Panowie mam takie pytanie - jak wygląda wypłata z pinnacle? Mam tam trochę kasiory i chciałbym ją wypłacić. Ponoć 1 przelew w miesiącu jest darmowy, ale coś doczytałem, że pobierają 3% prowizji? To prawda?
Mi nic nie pobrali za jeden transfer w miesiącu, wybierałem normalnie przelew na konto
 
Z tenisa na dzisiaj mozna zagrac Groth, Coric (h+2,5), Monfils powyzej 3,5 seta, Karlovic powyzej 3,5 seta
 
Jak wystarczy 1.5 to można również z debli Dodig/Melo + Matkowski/Zimonjic = 1.59

Ale to tenis, także ostrożnie :)
 
Dzięki panowie,ale dopiero co wstałem po nocnej zmianie i chyba nie zdążę ... już postawić. Ewentualnie jakieś typy na jutro lub najbliższe dni .Eliminacje do Pucharu Europy w piłce nożnej się zaczynają, wiec może coś tam się uda znaleźć ciekawego. Może siatkówkę na żywo postawię .W lidze światowej Iran ostatnio nieźle się prezentował na tle Rosji ... sam nie wiem
 
Na Ligę Europejską fajny zakład na Betsafe jest. Brondby gra u siebie i za zwycięstwo do zera z drużyną z San Marino dają kurs 1.47

Przed graniem Iranu przestrzegam.
 
@Boomster Iran może na żywo zagram zobaczymy. Przyjże się tej całej lidze europejskiej. Radwańska się dzisiaj dobrze zaprezentowała. Na nią coś pewnie też postawię. Teraz mam 2 nocki wolne to będę mógł przeanalizować kilka potencjalnych betów .
 
Ta liga europejska to jest czysta loteria, najlepiej stawiać te zespoły, które grają u siebie i maja jakieś szanse na zwycięstwo, a kurs jest bardzo duży. Ja np za 20 zł obstawie glentoran po kursie 7
 
Nie ma zle... choc troche szkoda ze nie bylo 4 seta bo Monfils dwa sety wygral 7-6 7-5 wiec duzo nie braklo ale jednak. Ostatecznie wczoraj na plus : )
Na dzisiaj probuje
L. Mayer powyzej 3,5 seta
Kyrgios powyzej 3,5 seta
Wawrinka (h -1,5)
i moze Coco Vandeweghe
 
Ja gram over 3,5 w mecach Kyrgios-Raonic i Cilic-Isner jak wejdzie to wszystko wrzucam na lokate Garbrandt przez ko/tko 1,75 :bayan:
 
Na pewno nie pinnacle, fortuna i lotek byłyby wyśmiane, williamhill to nie nasza bajka, b-a-h ma niskie kursy i jebać go za afery z US, bet365 chyba po macoszemu traktuje mma, pozostaje...
betclic?
 
Szukam speca od Ligi Swiatowej :) jutro jest mecz Slowacja - Egipt. Kurs na gosci 3,30.
Jak dla mnie spora szansa ze Egipt to wygra chyba ze o czyms nie wiem. Ktos cos? :)

Poki co poszla tasma
Egipt (LS)
Paragwaj X (Copa)
Niculescu ( Wimbledon)
Vandeweghe h+1,5 seta (Wimbledon)
Cilic powyzej 3,5 seta (Wimbledon)

Ale ciagle mysle o solówce na Egipt ew. + Mendes : )
 
Szukam speca od Ligi Swiatowej :) jutro jest mecz Slowacja - Egipt. Kurs na gosci 3,30.
Jak dla mnie spora szansa ze Egipt to wygra chyba ze o czyms nie wiem. Ktos cos? :)

Poki co poszla tasma
Egipt (LS)
Paragwaj X (Copa)
Niculescu ( Wimbledon)
Vandeweghe h+1,5 seta (Wimbledon)
Cilic powyzej 3,5 seta (Wimbledon)

Ale ciagle mysle o solówce na Egipt ew. + Mendes : )

Egipt to dość szalona drużyna. Na zeszłorocznych mistrzostwach potrafili wytrwać do tie-breaka z Bułgarią by następnie przegrać z Meksykiem. Mieli bardzo łatwą grupę w tej edycji Ligi Światowej. Oglądając mecz Wenezueli z Kazachstanem "krwawiły oczy". Oba zespoły to poziom wręcz amatorski. Jedynym rywalem byli Hiszpanie, którzy pokonali Egipcjan u siebie i polegli na wyjeździe. Słowacja możliwe, że grała do tej pory trochę na pół gwizdka gdyż turniej finałowy rozgrywany jest u nich. Dużo spokoju w drużynie daje rozgrywający JSW Masny. Do tego solidny, doświadczony środek w postaci Kohuta z Cervenem. W ataku swoje dokłada Bencz. Ciągle nieźle prezentuje się przyjmujący Martin Sopko. Generalnie gra zespołu jest odpowiednio rozłożona, bez zdecydowanego lidera. Umiejętności tej ekipy oceniam na trochę wyższe niż Hiszpanów. Z pewnością atut własnego boiska zaniża wartość kursu na Słowację. Kurs na Egipcjan jest zawyżony ale nie wydaje mi się, żeby była to wielka okazja. Choć jak podkreślam, Egipt to zespół dość nieobliczalny.
 
Takiej odpowiedzi oczekiwalem :) dzieki wielkie! Jednak solówke za większą kwotę sobie odpuszcze. Taśma z Egiptem puszczona. Wystarczy aczkolwiek ciągle mam przeczucie że Egipt to ogarnie jednak nie mam takiej wiedzy o siatkówce jak Ty więc lepiej odpuszczę :)
 
Back
Top