Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Siema Panowie. Ma ktos lepiej ogarniety tenis? Kusi mnie puscic za troche wiecej kasy Janowicz po kursie 1,90. Rywalem Brown. Ktos cos?:)

Kursy wystawione dobrze. obu zawodników nie można posądzić o używanie mózgu w trakcie meczu, także będzie wesoło. Ja bym odpuścił większe sumy.
 
Dzieki za odpowiedzi. Ostatecznie nie zagralem. Jednak za duzo niewiadomych. Moze i bede żałować ale troche juz dzisiaj wygralem.
Haider Maurer (1,35) + Tomic (1,30) + Beck A. (2,30) za 70 siadlo 290.
 
Kurde a dosc mocno od rana bylem przekonany do Janowicza bo jednak na trawie najlepiej mu idzie... jednak nie zagralem... no nic trudno. Szkoda tez tasmy... Vickery, Haider Maurer, Tomic, Janowicz, Beck i jeden blad Thiem... a był tysiak na czysto do zgarniecia :/
Macie jakies typy ciekawe na najblizszy czas? Poza tenisem ciezko cos znalezc heh
 
Last edited:
Janowicz przegrał? o.0 Patrzyłem 30 minut temu i prowadził 3 seta 3-0 w gemach.
#edit - a nie, zychal grał przeciwko :)
 
Na jakiej stronie najlepiej sprawdzać kto gdzie trenuje? Mam na mysli w jakim gymie. Sherdog wydaje się być czasem nie aktualny..
 
Taśma noga + mma siedzi 4/6 została jutro Espania i Tecia Torres w nocy ale to już powinno być bardziej izi :) i tak nic nie trace bo bonus 500zł z totolotka.Jak wjedzie wyjmuje 2300 :heart::heart:
 
Taśma noga + mma siedzi 4/6 została jutro Espania i Tecia Torres w nocy ale to już powinno być bardziej izi :) i tak nic nie trace bo bonus 500zł z totolotka.Jak wjedzie wyjmuje 2300 :heart::heart:
Graty, oby weszły pozostałe, jakie w totolotku są warunki obrotu bonusu?
 
Graty, oby weszły pozostałe, jakie w totolotku są warunki obrotu bonusu?
Ja miałem coś na zasadzie powrotu do nich.Nie grałem tam nigdy a bonus 200zł był tam swego czasu i czekałem na wykorzystanie w sumie.Nie wiem jakim cudem ale większy jakiś zrobili do 500zł.Wpłaciłem tysiaka i dostałem 500 do tego.Postawiłem za 1000 jakieś coś i wjechało 2400 po czym chciałem wypłacić i kolesiówa powiedziała ,że musze 4 razy obrócić 500(bonus) po byle jakim kursie.Obróciłem i wypłaciłem.Pograłem single na UFC poprzednim 2z3weszło + Barca.A drugie 500 w ramach powrotu raz trzeba obrócić po kursie 2.0.Więcej na czacie sie dopytaj bo wiem,że wpływ na ten jeden bonus miało właśnie zagranie jakiegoś kuponu w jakimś tam przedziale dni 1.06-05.06 trzeba było wysłac wiadomość ,że pograłem do 31 maja i dopisali ten bonus co raz sie obraca.Poplątane w chuj to troche ale tak było.Planujesz coś lekko pograć na Berlin ?
 
Kminie, boss ma specjalne warunki :boss: Na Berlin może lekko Sajewski, tak patriotycznie + ten chłopak z obecnie znajdujących się w UFC Polaków (Jędrzejczyk jest Polką), zajdzie najwyżej. Hein to żaden chujwiekto, zwykły średniak, całkowicie do porobienia. A kurs pewnie będzie ładny :>
 
Kminie, boss ma specjalne warunki :boss: Na Berlin może lekko Sajewski, tak patriotycznie + ten chłopak z obecnie znajdujących się w UFC Polaków (Jędrzejczyk jest Polką), zajdzie najwyżej. Hein to żaden chujwiekto, zwykły średniak, całkowicie do porobienia. A kurs pewnie będzie ładny :>
Pewnie będzie ładny! do góry łeb Adaś,mamy jeszcze pare tysi do wygrania a nie do ujebania.Ja ochłonąłem bo szczerze ostatnie dwie porażki w postaci Janka i Rumble pozbawiły mnie ładnych sumek których mogłem wygrać - na porażkach też sie uczymy ja sporo wyciągnąłem mianowicie jedną rzecz którą nie raz poruszam z @Cloud em a są to nawet najlepsze analizy.Nikt nie wie co dany zawodnik ma w bani danego dnia(mnie to najbardziej ostatnio zgubiło - psychika zawodnika) i tego nikt nie przeskoczy i zawsze prędzej czy później skuteczność spadnie.W skali roku i tak więcej jesteśmy w stanie ogarnąć dobrych typów nawet z tymi wpadkami .
 
Haha, proste! Ja musiałem trochę zluzować ze stawkami, bo mnie ułańska fantazja hardo ponosiła, dobry punkt z tymi łbami zawodników, wszystkiego nigdy nie da się przewidzieć. Ja np mam tak, że w niektórych walkach wręcz nie jestem w stanie sobie wyobrazić porażki 'swojego' zawodnika, do tej pory to działało wręcz perfekcyjnie (Błachowicz - Latifi, Held - Sarnavskiy, Jędrzejczyk - Esparza, Jones - Cormier), ale kurwa zawiodło na całej linii w przypadku Johnsona, uległem chyba dziwnemu złudzeniu, ze nie mogę przegrać mając swoje 'przeczucie', nie wiem jak to ładnie nazwać. W zeszłym tygodniu musiałem się powstrzymywać żeby nie wjebać domu na Cisco Riverę - tym razem by się udało, ale ta ostatnia porażka siedzi mi w głowie, dodam też całkowicie szczerze, że CAŁĄ wygraną z Aśki demolującej Esparzę zdążyłem przepierdolić na chujowe zakłady, co do których wcale nie byłem przekonany, wiec taki bukmacherski luz był/jest mi trochę potrzebny. Co tu zrobić, c'est la vie, aktualnie jaram się wyjazdem do Berlina, a jakieś zakłady na galę być może dojdą :>
 
Haha, proste! Ja musiałem trochę zluzować ze stawkami, bo mnie ułańska fantazja hardo ponosiła, dobry punkt z tymi łbami zawodników, wszystkiego nigdy nie da się przewidzieć. Ja np mam tak, że w niektórych walkach wręcz nie jestem w stanie sobie wyobrazić porażki 'swojego' zawodnika, do tej pory to działało wręcz perfekcyjnie (Błachowicz - Latifi, Held - Sarnavskiy, Jędrzejczyk - Esparza, Jones - Cormier), ale kurwa zawiodło na całej linii w przypadku Johnsona, uległem chyba dziwnemu złudzeniu, ze nie mogę przegrać mając swoje 'przeczucie', nie wiem jak to ładnie nazwać. W zeszłym tygodniu musiałem się powstrzymywać żeby nie wjebać domu na Cisco Riverę - tym razem by się udało, ale ta ostatnia porażka siedzi mi w głowie, dodam też całkowicie szczerze, że CAŁĄ wygraną z Aśki demolującej Esparzę zdążyłem przepierdolić na chujowe zakłady, co do których wcale nie byłem przekonany, wiec taki bukmacherski luz był/jest mi trochę potrzebny. Co tu zrobić, c'est la vie, aktualnie jaram się wyjazdem do Berlina, a jakieś zakłady na galę być może dojdą :>

Ja głupi stawiałem na prawie każdą walkę w Krakowie, żeby "zwiększyć" emocje. Powiem tyle - bardziej się nie dało :)
Co do Twojego przeczucia - każdy tak czasem ma, ale niewątpliwie talent do bukmacherki masz. Tylko nie możesz zwiększać ciągle stawek - z matematycznego punktu widzenia wszystko, co może się zdarzyć - zdarzy się. A co do za impreza wygrać na 9 galach i przejebać wszystko na 10?
 
Żadna impreza, @Puczi jak Wujek Dobra Rada :friends:Szczeniacko to rozegrałem, chciałem szybciej, mocniej, w zasadzie odrzuciłem myśl o przegranej i tak wyszło. Spoko, jeszcze buki zapłaczą, wnioski z błędów wyciągnięte :star wars: Haha, dobrze wiedzieć @kiras , że nie jestem sam ze swoimi wkrętami, myślałem raczej, że wszyscy próbują brać bukmacherkę typowo 'na rozum', ja tam kieruję się często emocjami i przeczuciem, już tak po prostu mam!
 
w zasadzie odrzuciłem myśl o przegranej
to też :D trzeba sie tego wyzbyć.
Ciekawi mnie kiedy zawalczy Janek i z kim bo chuj śmierdzący mnie to obchodzi ale stawke z Krk chce odegrać :D jak będzie wart kurs ma się rozumieć.
Jutro czekamy po gali na kursy UFC Berlin.Sądze,że to może być jedna gala z tych gdzie będzie można się obłowić.Jeszcze przemyśle jak zagram bo kusi mnie dać jedną Kirasówke Płetwal+Sajewski+może Sobota,Amirkhani.Po patrze na kursy będę mądrzejszy.
 
Prawilne typy Tomaszu, w ogóle walka Sobotta - Moraes nadal jest w grze? Coś chyba czytałem o kontuzji któregoś z nich parę dni temu, ale ręki nie dam sobie uciąć. Amirkhani powinien ogarnać luźno, muszę nadrobić walki przeciwnika Hallmanna, bo będę szczery - ni chuja nic o nim nie wiem. Same here, czekam na kursy, powinny być wypuszczone w trakcie dzisiejszej/jutrzejszej gali. Ale generalnie skupiam się na Sajewskim, on mnie ciekawi najbardziej z karty :)
 
Prawilne typy Tomaszu, w ogóle walka Sobotta - Moraes nadal jest w grze? Coś chyba czytałem o kontuzji któregoś z nich parę dni temu, ale ręki nie dam sobie uciąć. Amirkhani powinien ogarnać luźno, muszę nadrobić walki przeciwnika Hallmanna, bo będę szczery - ni chuja nic o nim nie wiem. Same here, czekam na kursy, powinny być wypuszczone w trakcie dzisiejszej/jutrzejszej gali. Ale generalnie skupiam się na Sajewskim, on mnie ciekawi najbardziej z karty :)
tu masz nowego rywala Sobotty : http://www.sherdog.com/fighter/Steve-Kennedy-31092 - gość do zrobienia
Makwan fajnie wygląda zapaśniczo choć jakimś fanem jego nie jestem.Zależy od kursu.
A co do Płetwala to sądzę,że z Polaków będzie miał najtrudniej. Mustafaev przekrojowy z Ruskimi zapasami pierdolnie mocno i poddać też może :).Bardziej może w typie na Piotrka kieruje sie sympatią i długim wyczekiwaniem ale tak poza tym myśle,że z taką presją jaką wykazywał z Edwardsem czy Tibau ma spore szanse.Przed czasem będzie ciężko(nie mówie nie) ale decyzja jak najbardziej.Przez okres przerwy miał sporo wyjazdów pod treningi stójkowe a trzeba przyznać ,że od porażki z Alem Piotrek w stójce zrobił mega widoczny progres.Jak nie dostanie jakiegoś mocnego gonga w stójce i będzie bronił/sam czasem sprowadzał to będzie dobrze.Typ też uzależniony od kursu ma się rozumieć :)
 
Faktycznie, przecież tu zastepstwo wleciało, już pamiętam, zaćma! Mi nazwisko z 'v' na końcu zawsze prognozuje ciężką przeprawę i twardego skurwysyna z brodą, ale są wyjątki, Umalatov nie jest zabijaką, Khabilov też nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań, staram się tym nie sugerować i najpierw przejrzeć dostępne materiały :) Z Edwardsem w stójce wyglądał Hallmann sztywno z tego co pamiętam, ale mi podobała się walka z Tibau, moim zdaniem mimo przegranej pokazał duży postęp w umiejętnosciach, MMA Lab zrobiło tutaj robotę, więc te 9 miesięcy wcale nie musi działać na niekorzysć Piotrka, chciałbym zobaczyć pełne 3-0 dla Polaków w sobotę, wiec automatycznie propsuję taką kirasówkę :D
 
przegladam oferte z siatkowki ,dzis ogladalem mecz japonia-korea ,latwo wygrany przez japonczykow 3-1 ,patrze zdziwiony kurs na japonie byl ponad 3 , jutro drugi mecz a kurs na japonie 2.7 ,postawilem 100 zl jak zagraja tak jak dzis to kasa gwarantowana
 
Shamrock bez kitu patrząc na dyspozycje dziadków ostatnimi czasy.
Ken to juz raczej pradziadek. Wciaz nie moge uwierzyc, ze do tej walki w ogole dojdzie a jeszcze trudniej pogodzic sie z faktem, ze wzbudzi ona pewnie 100 razy wieksze zainteresowanie niz walka o pas LW Helda z Brooksem.
 
Ken to juz raczej pradziadek. Wciaz nie moge uwierzyc, ze do tej walki w ogole dojdzie a jeszcze trudniej pogodzic sie z faktem, ze wzbudzi ona pewnie 100 razy wieksze zainteresowanie niz walka o pas LW Helda z Brooksem.
Gdzieś mi mignęło ,że rewanż z Gracie Shamrock by chciał i to by znaczyło nie ostatnie słowo Bellatora w kwestii fejmowych zestawień.
 
25i1wew.jpg

W chuj jaranko choć podatek musieli przyjebać.Taśma szczęśliwa ale najważniejsze ,że dobry plus wjechał po ostatnich upadkach.
Kupon wrzucony po wszystkim a przed nie chciało mi sie wrzucać bo tak sklejone z dupy,żeby bonus obrócić.Belgie miałem dobrze ,że wyjebałem.Caina też.
PS.Mam taki swój mały ołtarzyk w postaci foldera z zajebistymi wygranymi i jak mam chujowy okres w bukmacherce to sobie tam wchodze i sobie słodze :lol:macie też tak?
 
Back
Top