Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jaki kurs na Hallmana przewidujecie?
Ja obstawiam ,że będzie w okolicach 1.5 .Jakby było powyżej to będzie super.Zależy jak to sobie rozkminią bo Rusek jest mocny ale Płetwal ma za sobą 4 solidne występy w UFC.Nie będzie wysokiego kursu - to na bank.Wkurwie sie jak będzie ze 1.3 ale i tak zagram.
 
Ja obstawiam ,że będzie w okolicach 1.5 .Jakby było powyżej to będzie super.Zależy jak to sobie rozkminią bo Rusek jest mocny ale Płetwal ma za sobą 4 solidne występy w UFC.Nie będzie wysokiego kursu - to na bank.Wkurwie sie jak będzie ze 1.3 ale i tak zagram.

A Nogueira ze Struve?
 
Na pewno Nog będzie Dogiem. Co więcej, przegra :(
Hallman według mnie będzie co najmniej 1.80. Wpadka na koksie, długa przerwa, kontra zapaśnik Murmagmaugunnugunu z 10 zwycięstwami pod rząd.
 
Na pewno Nog będzie Dogiem. Co więcej, przegra :(
Hallman według mnie będzie co najmniej 1.80. Wpadka na koksie, długa przerwa, kontra zapaśnik Murmagmaugunnugunu z 10 zwycięstwami pod rząd.
Szczerze nie widzę ,aby Struve to ugrał za bardzo ,bo mi się wydaje ,że Nog wykorzysta jego braki zapaśnicze .W parterze to loteria
 
Aż tak ? :D
Ciekawe czym sie sugerują ludzie którzy wystawiają kursy.Poza wpadką z koksem to Piotrek stoczył 4 zajebiste boje w UFC a Mustafaev debiutuje i nie wiadomo czy stres go nie zje.Ogólnie próbuje sobie wyobrazić walkie.Czy Magomed od razu rzuci sie w sprowadzenia czy powymienia troche w stójce.Chciałbym tej stójki bo po licznych wyjazdach Piotrka na pewno sporo pokaże.Kurde ja tylko jestem jakiś spokojniejszy o wynik walki ? Rozumiem,że wpadka z dopingiem studzi emocje i pojawiają sie myśli "bez koksu może nie być taki dobry" ale kurde gość nie walczył 9 miechów ,nie odpoczywał i musi być mega głodny walki.Przekrojowo jest.Pytanie na ile będzie w stanie powstrzymać zapędy zapaśnicze Ruska.Może sam będzie obalał,kontrolował i uderzał żeby dowieźć decyzje ?
 
Pany mam zamiar zarejestrować się na Unibecie, możecie mi powiedzieć czy działa to na podobnych zasadach jak betsafe. Czy płaci się jakieś składki z tytułu posiadania tam konta czy jakieś inne opłaty?
 
Oby to @Szady mial racje, ja i 1.5 wezme z checia a ewentualnie wyzszy potraktuje jako bonus. Mam glebokie przekonanie, ze ta przerwa wyszla tylko Pletwie na dobre i tym razem odpali prawdziwa torpede.
 
Dzień dziecka połączony z szóstym grudnia :smile:

Tak samo dzień dziecka miał być rzekomo z kursem Anthony Johnsona :crazy:, a okazało się, że to był arabski dzień dziecka i skończyło się na molestowaniu :/. Ja już jestem ostrożny w stawianiu przeciw Cormierowi :lol:.
 
@Rades 1.30 - 3.50 i 1.45 - 2.75
x)

Hathaway jak sie nie da zadusić to powienien ogarnąć jak mu przestało szumieć w głowie po łokciu od Kima :lol: a na Stephensa mnie ostatnio wzięła rozkmina, że jesli Lamas podłaczył Bermudeza to Stephens tymbardziej ma szanse go podłączyć jeśli wyjdzie na agresji jak z Payanem Jasonem czy Elkinsem to będzie git a kursy pewnie i tak będą na tą dwójkę rosnąć :fly:
 
Trzeba było nie dawać zakładu bez ryzyka, haha! Mój bukmacherski rekord :)
 

Attachments

  • unibet.png
    unibet.png
    47.7 KB · Views: 54
Jak będzie taki kurs na Łukasza to chyba znowu trzeba będzie zaryzykować większą kwotę. W sumie Hein u siebie i to chyba solidny zawodnik, ale jakoś jestem przekonany do Sajewskiego. Chłopak wydaje się być dobrze zmotywowany do walki w UFC.
 
Sajewski 2.45, Hein 1.55
Moraes podobno kontuzjowany, ale jakby już były kursy to Peter na pewno sporym underdogiem, koło 3.00
Nelson 1.33, Hathaway 3.20
Dennis 1.40, Jeremy 3.00

No przecież mówiłem, że Nelson 1.30 - 3.50, Bermudez 1.45 - 2.75, Sajewski 2.40 (na chacie) :D
W sumie podobnie :tiphatb:
 
Last edited:
Panowie, niedługo rusza Copa America, na 1 kolejkę można puścić taśmę :
Chile-Ekwador 1 @1.5
Urugwaj-Jamajka 1 @1.25
Argentyna-Paragwaj 1 @1.33
Kolumbia-Wenezuela 1 @1.35
Brazylia-Peru 1 @1.20
ako 4.04
Oglądałem niedawne mecze towarzyskie wszystkich zespołów na które postawię i jedynie Chilijczycy zaprezentowali się przeciętnie w starciu z Salwadorem i mają najsolidniejszego rywala, ale grają u siebie więc powinni wygrać.

Ponadto kurs na Polskę -1.5 w meczu z Gruzją 1.88, wg mnie warto.
 
Siema Panowie. Ma ktos lepiej ogarniety tenis? Kusi mnie puscic za troche wiecej kasy Janowicz po kursie 1,90. Rywalem Brown. Ktos cos?:)
 
Back
Top