Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

7.0 to wystarczająco wysoki kurs, że nie trzeba ryzykować jeszcze bardziej. A nuż Cain dostanie takim kolanem, jak Hunt?
 
To MMA, wszystko jest możliwe. Ale najbardziej prawdopodobny scenariusz to dominacja Caina i tak jak napisałem ewentualnie jakieś poddanie Vai Cavalo np. z pleców. Ale kurs faktycznie, mocno przesadzony biorąc pod uwagę przerwę Velasqueza.
 
Na betsafe są kursy na Superior Challenge | Mieszane Sztuki Walki
Ktoś się zna i widzi coś ciekawego? ;)
 
BELLATOR 137: HALSEY VS. GROVE

Brandon Halsey 1.13
Kendall Grove 6.00

Eduardo Dantas 1.49
Mike Richman 2.65

Curtis Millender 1.80
Fernando Gonzalez 1.95

Darrion Caldwell 1.65
Rafael Silva 2.25

Ktoś, oprócz mahonka, wierzy w Kendalla? ;)
Richmana można za drobne pyknąć. Na Silvę stawiałem z Warrenem i się zawiodłem na Brazylijczyku, także teraz odpuszczam.
 
Richman to z pewnością opcja do przemyślenia. Dantas nie jest aż tak dobry jak sugerują to kursy,a Mike to niezły twardziel, który zszedł kategorię w dół, więc może coś z tego być.
 
BELLATOR 137: HALSEY VS. GROVE

Brandon Halsey 1.13
Kendall Grove 6.00

Eduardo Dantas 1.49
Mike Richman 2.65

Curtis Millender 1.80
Fernando Gonzalez 1.95

Darrion Caldwell 1.65
Rafael Silva 2.25

Ktoś, oprócz mahonka, wierzy w Kendalla? ;)
Richmana można za drobne pyknąć. Na Silvę stawiałem z Warrenem i się zawiodłem na Brazylijczyku, także teraz odpuszczam.
Bossssssssssszzzzzzzzzzzzzze Halsey go przemieli jak mielonego kotlecika :D i to szybko zapasami w pierwszej rundzie.Jeszcze taka różnica wzrostu :D na spodenkach Kendall powinien mieć jakąś strzałke wskazującą na podebranie nóg :D ale bedzie w niego wjeżdżał Brandon holi siet
 
koleś zagrał to na live po pierwszej połowie:o o::o o::o o:
11111058_1016340781711240_5969755730635726858_n.png
 
Jakieś źródło? Co kolesiem kierowało? IMO jakiś marny fotoszop...
Dlaczego photoshop ? na screenie widnieje przecież numer kuponu : 221341599010879223 na stronie stsu możesz sobie sprawdzić.
Nie wiem co nim kierowało ale na pewno to nie były ostatnie oszczędności tego gościa - tak myśle :D
W życiu bym nie dał takiego siana na noge chyba,że miałbym z pół bańki odłożone.
 
Bylem pewny wygranej Dantasa i duzo nie brakowalo zebym sie przeliczyl.
upload_2015-5-16_9-59-4.png

Z dzisiejszych walk w Skandynawii stawiam na Seana Cartera w starciu z Kuivanenem. Nie zeby Anglik byl dla mnie faworytem, ale mysle, ze ma realne szanse na zwyciestwo. Szanse znacznie wyzsze niz obrazuje to kurs 2.75. Jakies drobne pojda tez na Christiansena i mimo wszystko na Codyego, moze tym razem jakims cudem mu sie uda :lol:.
 
Panowie oczywiście zaraz gala i obstawianie na live... ale polecam inną dyscyplinę dzisiaj Hokej MŚ. Kanada - Czechy typ Kanada -2,5 oraz kanada strzeli ponad 4,5 - kursy są ponad 2.0 a prawie we wszystkich meczach ustrzeliła tyle. Z czechami wygrała w grupie 6:3!... Dodatkowo w ćwierćfinale wygrała z Białorusią 9:0 a przed tym meczem z austrią 10:0 ... Może się komuś przyda ten typ.
Ok załączam Fight Passa...
 
Carter przegral, Munoz wygral , cale szczescie Christiansen nie zawiodl. Ostaecznie caly weekend na minimalny plus, choc moglo byc znacznie lepiej. Jak zawsze.
 
Panowie pytanko - jak to kurwa jest z tymi zakladami bukmacherskimi? Mozna grac na stronach typu betsafe, clik itd czy nie mozna? Znajomy mi ostatnio powiedzial, ze rzekomo jego siostra ma jakas sprawe w sądzie za to, tak samo jej kumpel i dowalili im grzywny.
Kiedys natomiast wyplacilem okolo 150zl i nic nie bylo, a na tych niby legalnych zakladach (sts, fortuny) nie ma zakladow mma. Jak zyc?
 
Na STS (od wygranej jest podatek bodajże 12%) są zakłady MMA - Dział sporty walki. Jak widzę jest i KSW teraz i UFC. Co do innych bukmacherów to nasz pojebany kraj ma ustawę antyhazardową i oficjalnie nie możesz nic wygrać i nawet się z tego rozliczyć jakbyś chciał... Ale cóż bogaty mamy kraj więc może sobie na to pozwolić że ludzie którzy nawet by chcieli płacić z tego powodu podatki - nie mogą... Aby to ominąć to np zakładasz sobie konto np. na skrill, przelewasz tam pieniądze i przelewasz do buków. Jak wygrasz - daj Boże i chcesz wypłacić to najlepiej w skrill założyć sobie szybciej kartę bankomatową i możesz nią płacić w sklepach, restauracjach (nie doliczają za takie wydatki nic) lub wypłacić w bankomacie i wtedy pobierają prowizję...
Może ktoś to robi inaczej...?

Co do sądu o którym wspominałeś to czytałem coś na ten temat a dokładniej banku pko bp i bodajże bet365 lub bet-at-home... że bank informował urzędników o przelewach z konta tego buka... cóż bank Państwowy...
 
@czarymaryhokus możesz grać w Polsce, pojechać wypłacić w kraju gdzie to jest legalne i wrócić do Polski :bye:
przecież jesteś obywatelem unii europejskiej
pytanie gdzie podatek wynosi 0%
 
Back
Top