Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Przepraszam najmocniej, ale będę kibicował Pacmanowi. Nie lubię Mayweathera (brakuje mi małpy z chata, więc dam :blank:).
 
dr5ggi.jpg

Podejrzewam,że do jutra kursy mogą spaść.Mam nadzieje,że wszystkie organizacje związane z wynikiem walki i sam zawodnik nie dadzą dupy.WAR FLOYD.
Tez pogralem, ale nie przyznam sie za ile. Wrzuce jak wejdzie:beer:
 
Ja również mam sympatię do Pacmana. Jest normalniejszym człowiekiem od Floyda oraz inne sprawy prywatne się na to nakładają, choć raczej Floyd to na swoją korzyść ugra. Nie przewiduję niespodzianki.
 
Nigdzie. Może jutro jakiś Betsafe czy Unibet wystawi kursy ale to trzeba by było na chacie podpytać.
 
Wy tu rzucacie ładne sumki a tymczasem kurs wzrósł do 1.53 ;d
W ogóle dziwne na tym betsyfie wystawili kursy na % celnych ciosów itp a nie ma zakładu floyd na punkty
 
Aj nie spojrzałem że jest niżej taka opcja
Ja obstawiłem osobiście za stówkę Floyd na punkty po 1.80
 
kurcze kibicuje wam Panowie bardzo abyście wygrali ale jak obu pięściarzy lubię za umiejętności to wolałbym żeby Pacman wygrał :)
Dlatego ja nei stawiam bo serce mówi Pac a rozum Money
 
Aj nie spojrzałem że jest niżej taka opcja
Ja obstawiłem osobiście za stówkę Floyd na punkty po 1.80
Propsuję maksymalnie, jak kurs na to przekroczy 2.0 (1.925 na Pinnacle obecnie, było już 1.94), to prawdopodobnie tysiąc rzucę
 
Widzę, że wszyscy na Floyda to jeszcze w ramach polepszenia nastroju dodam że podobno Pacman ma wnieść na wagę ok 143 Ibs a Floyd tyle co na limicie czyli 147. A w dniu walki Floyd będzie pewnie ważył 151-152 a Pac ok. 145, więc przewaga warunków fizycznych po stronie Moneya. Ważenie jak coś, dzisiaj o 23.50 na tvp sport.
 
Podobno się nie sprawdziło... Pacman wyluzowany a Floyd profesjonalny jak zawsze. Pacman będzie miał przewagę szybkości... kurcze już nie mogę się doczekać :)
 
Gratulacje dla wszystkich, ktorzy zarobili. Sadzac po informacjach, ze wiekszosc ludzi stawiala na Pacmana buki i tak niezle sie oblowily.
upload_2015-5-3_6-9-12.png

upload_2015-5-3_6-10-59.png
 
2750, bo dolozylem jeszcze 800, że Mayweather wygra na punkty. Mogłem ładować jednak całe 10 koła, to był pewniak :<
 
Back
Top