Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jakie cieszcie? 600 zł poszło na KO, TKO, dyskwalifikację obojętnie którego po 5,5 a kontra na Werduma poddanie 100 zł po kursie 10... :(((((((((
czyli jak będzie dec lub sub Caina to przejebałeś 700zł, tak? swoją drogą, naprawdę są takie zakłady - KO, TKO, DQ kogokolwiek (!) z kursem 5.5? :o
 
czyli jak będzie dec lub sub Caina to przejebałeś 700zł, tak? swoją drogą, naprawdę są takie zakłady - KO, TKO, DQ kogokolwiek (!) z kursem 5.5? :o

Są takie zakłady :) a co do Twojego pytania to tak jak dec lub sub caina to przejebałbym ale można było się też przed tym zabezpieczyć... sub caina za 100 zł x 15! cain na punkty 3:1 a werdum na punkty 9:1. Jak byś wszytskei dycyzje obstawił odpowiednią kasą to przy KO zarabiasz ponad 50% zainwestowanej kwoty a przy innych wynikach jesteś jakieś 10%-20% do przodu :)
Ale się zesrało :)

W tej chwili w walce Edgar - Faber masz KO, TKO, dyskwalifikacja obojętnie kogo - 4,75:1 a poddanie 5:1 czyli można...
 
Ja postawiłem w trzeciej walce Caina z JDS, że Cain podda Juniora. Już nie pamiętam kursu, ale pamiętam, że kurcze w 4 lub 5 rundzie miał zapięte duszenie na dos Santosie i to dosyć ciasne, ale skurczybyk się wyswobodził :).

Chyba kurs 10.00 był. Kogoś wtedy przekonywałem, że to dobra inwestycja :D.
 
Ja postawiłem w trzeciej walce Caina z JDS, że Cain podda Juniora. Już nie pamiętam kursu, ale pamiętam, że kurcze w 4 lub 5 rundzie miał zapięte duszenie na dos Santosie i to dosyć ciasne, ale skurczybyk się wyswobodził :).

Chyba kurs 10.00 był. Kogoś wtedy przekonywałem, że to dobra inwestycja :D.
teraz jest 15:1 że cain podda werduma :)
 
Ja postawiłem w trzeciej walce Caina z JDS, że Cain podda Juniora. Już nie pamiętam kursu, ale pamiętam, że kurcze w 4 lub 5 rundzie miał zapięte duszenie na dos Santosie i to dosyć ciasne, ale skurczybyk się wyswobodził :).

Chyba kurs 10.00 był. Kogoś wtedy przekonywałem, że to dobra inwestycja :D.
Mnie. Dałem 100 złotych. :D
 
Mnie. Dałem 100 złotych. :D

1496.gif


Ej, ale było blisko! :fro:
 
czyli jak będzie dec lub sub Caina to przejebałeś 700zł, tak? swoją drogą, naprawdę są takie zakłady - KO, TKO, DQ kogokolwiek (!) z kursem 5.5? :o
Wystawili 5.50 na KO w obie strony i 1.80 na poddanie w obie strony -> rozumiesz błąd ;)
 
Ja też jestem za Johnsonem i postawie pewnie sporo.Trzeba będzie jeszcze coś pokminić z KSW może ale to za mniejsze pieniądze.
Tak z innej beczki stawiacie domy na Floyda ? 1.5 to dobry kurs za gruby hajs albo do dubla.Nie sądze ,że Pacquiao to wygra a jeśli wygra to będę wyczuwał wała i rewanż na jesień bo Floyd mówi,że boks przestaje go jarać i kończy kariere w tym roku.Oby do końca wysoki poziom.Przeważnie jak mieszałem boks z mma to przegrywałem.Jeszcze pomyśle.
 
Tez sie gryze z myslami bo stawianie drobnych przy takim kursie mija sie z celem, ale po glebszej analizie to praktycznie lokata.
Lokata to bardzo dobre słowo.Chodzi mi po głowie 2 tysie wtedy wyszedłbym koło na plus.Jak mówie - jeśli Manny to wygra to na bank poszedł jakiś wał w sensie biznesowym żeby jeszcze więcej hajsu natrzepać przy rewanżu.Czasami są inne aspekty poza sportowe ;)
 
Zwlaszcza w boksie, wlasciwie tylko dlatego caly czas sie waham.
Mnie też to powstrzymuje jak na razie.Jeszcze pomyśle bo w sumie wygląda to jak dobra okazja a 'świat boksu' może dać pstryczka w nos.No ale w Ameryce z Amerykaninem miałby wygrać Pacquiao ? :D cmon
 
Jak myślicie o wałku to proponuję popatrzeć w kierunku remisu, bo nie wydaje mi się żeby Floyda przekręcili, jak już to Manny'ego. Jak walka będzie bliska na punkty to Floyd da rewanż Filipińczykowi jak np. Maidanie czy Castillo, nie będzie potrzebny do tego wałek na korzyść Paca. Kult zera w rekordzie i fakt że całą karuzelą wobec walki kręci Mayweather Promotions sprawia że punktowi będą po stronie Floyda.
 
You're all crazy motherfuckers. :crazy:
Ja jestem januszem bokserskim, więc tego nie tykam, ale powodzenia w ograbianiu buka!:cool:
 
Ja za eksperta się nie uważam, ale na bieżąco oglądałem walki obu, jakieś analizy też poczytałem, Floyd z palcem w kakaowym :bayan:

EDIT: A gdyby 'Floyd na punkty' przekroczyło 2.0... :star wars:
 
Back
Top