Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

No na pewno nie jest to do grubszej gry. No bet lub mozna sie pobawic za drobne. Ja mam pograne na tasmie za 50 PLN 4fun i tyle.
Miałem grać Wawrzyniaka ale obejrzałem ważenie i przewaga warunków Łaguny odwiodła mnie od tego pomysłu.
 
Jeszcze jeden typ od Zabòjcy na zaraz na 14.30 z ONE. Kickboxing.

Rade Opačić @1.40 STS

Serbski Monster. Rywal Guto znany z KSW dla mnie tutaj bez szans. Nie te umiejętności.
 
Największym palantem jest jednak ten, który gra czyjeś typy z forum zza firanki, wrzuca na swój profil żeby utrzymać magiczne 6% fieldu, a później w wyniku frustracji po przegrania ciężko zarobionych 100 PLN na pokazach gołej dupy, wlatuje na forum obrażając i wyśmiewając graczy od których ukradł typy.
To dopiero musi być palant!

Cicho tam być a jak nie pasi coś to wyjazd na czat STS :kis:

Siedzisz tam dalej i grasz za firanki izydorki hee a pużniej możesz swoje zdjęcia tu pokazać hahahaha
 
@Mr.Roshi obejrzałem materiały od ciebie i myślę że ten lachociąg lil masti nie wygra walki przed czasem, kurs na to @2.52. Żaden pewniak bo jednak mało stójki pokazała w swoich dotychczasowych występach ale jej głównym atutem są zapasy a tutaj tylko stójka będzie (boks birmański), druga rzecz że ten drugi lachociąg zusje wydaje się być w miare twarda. Wniosek taki że można zagrać.

Z pewniaczków: Kossakowski @1.20
 
Cicho tam być a jak nie pasi coś to wyjazd na czat STS :kis:

Siedzisz tam dalej i grasz za firanki izydorki hee a pużniej możesz swoje zdjęcia tu pokazać hahahaha
Człowieku(błąd, nazwać Cie człowiekiem to obraza dla ludzkości). Ty nawet jednego zdania bez błędu nie potrafisz napisać :DC:
 
@Mr.Roshi obejrzałem materiały od ciebie i myślę że ten lachociąg lil masti nie wygra walki przed czasem, kurs na to @2.52. Żaden pewniak bo jednak mało stójki pokazała w swoich dotychczasowych występach ale jej głównym atutem są zapasy a tutaj tylko stójka będzie (boks birmański), druga rzecz że ten drugi lachociąg zusje wydaje się być w miare twarda. Wniosek taki że można zagrać.

Z pewniaczków: Kossakowski @1.20
Byłbym wprost ukontentowany jakbyś skrobnął 2 zdania na temat tego jak widzisz ta 2 walke lachociągow?? Brodnicka pkt??
 
Byłbym wprost ukontentowany jakbyś skrobnął 2 zdania na temat tego jak widzisz ta 2 walke lachociągow?? Brodnicka pkt??
Według mnie no bet. Brodnicka nie do gry (zbyt niski kurs co do prawdopodobieństwa) + ryzyko że będzie obalana natomiast jeśli utrzyma walkę na nogach to powinna bez problemów wypunktować. Jedyne co bym brał z tej walki to zakład że Brodnicka nie wygra przed czasem @1.29.
 
Według mnie no bet. Brodnicka nie do gry (zbyt niski kurs co do prawdopodobieństwa) + ryzyko że będzie obalana natomiast jeśli utrzyma walkę na nogach to powinna bez problemów wypunktować. Jedyne co bym brał z tej walki to zakład że Brodnicka nie wygra przed czasem @1.29.
Wniosek taki że nie tylko UFC jest w dupie ale i Polski kobiecy boks...
 
@Mr.Roshi obejrzałem materiały od ciebie i myślę że ten lachociąg lil masti nie wygra walki przed czasem, kurs na to @2.52. Żaden pewniak bo jednak mało stójki pokazała w swoich dotychczasowych występach ale jej głównym atutem są zapasy a tutaj tylko stójka będzie (boks birmański), druga rzecz że ten drugi lachociąg zusje wydaje się być w miare twarda. Wniosek taki że można zagrać.

Z pewniaczków: Kossakowski @1.20
No nie wiem jak dla mnie na 99 procent będzie nokaut Lil Masti przez oderzenia z główki które są dozwolone
 
Można próbować jeszcze zakładzik że Dawid Załęcki nie wygra przed czasem @1.64. Wiem że tu piąstkówki wchodzą w gre ale jednak skłaniam się ku teorii że jeśli cięższy, dużo młodszy i co za tym idzie dynamiczniejszy syn nie zdołał znokautować Kwiecińskiego to i ojciec tego nie dokona.
 
Co sądzicie Alan decyzja @6 - jest to walka na zasadach K1, Alan co by nie mówić ustał z Denisem to może i z jego Dawidem Zawada. Ogólnie wydaje mi się, że w tej walce dojdzie do decyzji nie widzę możliwość zakończenia przed czasem na dystansie 3 rund po 3 minuty (?) zarówno z jednej jak i drugiej strony. Alan to mimo wszystko zawodnik K1 i powinien górować znacznie doświadczeniem nad 45 letnim przeciwnikiem. Jak coś, że walka dojdzie do decyzji jest kurs @2.5, ale lepiej obstawić poszczególnych zawodników bo zarobek większy. Kurs na Dawid Zawada dec. @4.
 
Back
Top