Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Elo bukmachesrkie freak fightowe świry

Czy przypadkiem nie ma value w Dubielu, Analu i Zusje?
 
Sexmasterka umie coś boksować? Myślałem, że zawsze uciekała do zapasów jak miala kryzys

Alberto raczej więcej mówi niż robi w końcu jest zawodowym grajkiem lubiącym zajarać blanta, a Dubiel mimo, że paralityk to sumiennie trenował.
Wiecie, że gdy wystawiono kursy to ten drugi był lekkim faworytem?

Tata Załęcki w swojej kategorii wiekowej na pewno jest bardzo dobry, ale nie wiem czy na Anala to wystarczy. Ten turniej który wygrał w Szczecinie nie stoi na jakimś super wysokim poziomie, do tego pierwszy raz we frikach dla dużej publiki. Nie wydaje mi się, żeby roztrenowany Anal odbijał się od Dawida jak od Denisa
 
Kur... jak można na dziada, którego nikt w akcji na oczy nie widział dawać 1.45? Jak Kwiecińskiego nie lubię i często wygrywałem na jego porażkach tak teraz w niego wchodzę po 2.37.
 
W tym wieku są jeszcze zawodowi zawodnicy
Romero
Manhoef
Olejnik
Trinaldo
Khalidov ma 42
Pudzian
Zawodowcy a goście wzięci z ulicy to ogromna różnica.

Kubuś ale cię fantazja poniosła z tymi ciosami z główki w walce Zusje, nawet jeden cios z dyńki nie został wyprowadzony xDDD
 
Zawodowcy a goście wzięci z ulicy to ogromna różnica.

Kubuś ale cię fantazja poniosła z tymi ciosami z główki w walce Zusje, nawet jeden cios z dyńki nie został wyprowadzony xDDD
Takie są friki dużo pierdolenia na konferencji a w walce obsrane gacie i zero walki
 
@Mr.Roshi obejrzałem materiały od ciebie i myślę że ten lachociąg lil masti nie wygra walki przed czasem, kurs na to @2.52. Żaden pewniak bo jednak mało stójki pokazała w swoich dotychczasowych występach ale jej głównym atutem są zapasy a tutaj tylko stójka będzie (boks birmański), druga rzecz że ten drugi lachociąg zusje wydaje się być w miare twarda. Wniosek taki że można zagrać.

Z pewniaczków: Kossakowski @1.20

Jedyne co bym brał z tej walki to zakład że Brodnicka nie wygra przed czasem @1.29.

Z Oktagonu - Eckerling @1.35

HL Bomba/Tarzan decyzja - nie @1.34

Można próbować jeszcze zakładzik że Dawid Załęcki nie wygra przed czasem @1.64. Wiem że tu piąstkówki wchodzą w gre ale jednak skłaniam się ku teorii że jeśli cięższy, dużo młodszy i co za tym idzie dynamiczniejszy syn nie zdołał znokautować Kwiecińskiego to i ojciec tego nie dokona.

Jest bardzo dobrze. :tiphatb:
 
Kur... jak można na dziada, którego nikt w akcji na oczy nie widział dawać 1.45? Jak Kwiecińskiego nie lubię i często wygrywałem na jego porażkach tak teraz w niego wchodzę po 2.37.
Pieprzony amator. Następna lekcja pewnie będzie od wujka wyciągniętego z wesela.

A za to co zrobili z walką Kubiszyna to już więcej złotówki ode mnie nie dostaną :ożeszty:
 
A ja myślałem że Wy po Gnieźnie zarobieni już, to się zachciało zabójcy i ogórków...

A tak serio, to jutro akuratnie będzie 1,15 startowo na MKS.

Killer typ xD
 
Back
Top