Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak widzisz walke Łopaczyka?
Tylko jedną walkę na yt tego Brazola znalazlem, w ktorej szybko zostal ubity, reszta to walki na lokalnych galach w Brazylii.
Po samym rekordzie ciezko cos wiecej stwierdzic ale co przemawia za Łopaczykiem to sila ciosu, brak obozu Sampaio do walki i przelot. Sampaio raczej Wawrzyniakiem nie jest ;)
 
Tylko jedną walkę na yt tego Brazola znalazlem, w ktorej szybko zostal ubity, reszta to walki na lokalnych galach w Brazylii.
Po samym rekordzie ciezko cos wiecej stwierdzic ale co przemawia za Łopaczykiem to sila ciosu, brak obozu Sampaio do walki i przelot. Sampaio raczej Wawrzyniakiem nie jest ;)
Jest jeszcze jedna walka jego na yt pod frazą Jungle fight 95. Sprawdziłem sobie tego brazola bo chciałem ładować Łopaczyka mocno ale jednak mam na tyle wątpliwości że odpuściłem. Te walki Sampaio są sprzed ok. 3 lat a dla takiego młodego zawodnika okres 3 lat to mnóstwo czasu by zrobić duży progres, co więcej Sampaio to bjj fighter więc w parterze nie powinien sobie dać zrobić krzywdy. Jednak fakt że wziął walkę w zastępstwie nie pozwoli mi na niego postawić, myślę że Dominik ogarnie ale może nie mieć łatwo.
 
Jest ze 4-5 fajnych izydorków na weekend w tym Boks
Tylko jak widać nie ma sensu tu podawać
Za duży ból dupska jest
Kontaktować się poprzez mejla lub GG :cool: zapraszam też na grupę

Niech tylko jeszcze LFA i Superior G (ostatnio było) dadzą do ziemniaków :fly:bo na jednego to już pół roku tam czekam aby go lutować :wink:
szkoda, bo juz mialem w planach zagrać izydorka i pojechac do Zakopanego :sad:
 
parę fajnych opcji imo na jutrzejszy dzień

3 bety warte gry to

Seung Guk Choi - oglądałem jego rywala i chłopina jest mierny, Koreańczyk od Zombiego, co prawda nie walczył jakiś czas ale sportowo wygląda na zdecydowanie lepszego a po tym kursie warto wg mnie bo już się polaryzują kursy

Sasuke - ciekawy Japończyk, ma na rozkładzie Kudo który bił się ostatnio na PFL i dał dobrą walkę z Loughnane, Chińczyk rekord nadmuchany dość mocno wygląda na dość chaotycznego ale nie skreślam go, do przemyślenia

Lun Qiu - walczył na DWCS gdzie będąc dużym dogiem powinien wygrać z Brazylijczykiem z Jungle Fight ale dec poszła w drugą stronę, ma gościu dużego skilla wg mnie mimo przeciętnego rekordu, jego rywal nieokrzesany Filipińczyk, jeśli chodzi o tą walkę to ja bynajmniej pewnie się wstrzymam bo kurs mierny i ja nie lubię grać takich gównokursów jak 1.15 czy tam 1.20 ale nie widzę tutaj innego rozwiązania niż win żółtego

próbować i zarabiać ;) oby do przodu pozdrawiam
 
Jest ze 4-5 fajnych izydorków na weekend w tym Boks
Tylko jak widać nie ma sensu tu podawać
Za duży ból dupska jest
Kontaktować się poprzez mejla lub GG :cool: zapraszam też na grupę

Niech tylko jeszcze LFA i Superior G (ostatnio było) dadzą do ziemniaków :fly:bo na jednego to już pół roku tam czekam aby go lutować :wink:
Napisałem priva. Czekam na izydory. Z uszanowaniem, pracownik Pawła.
 
Won Bin Ki @1.85 - przeciwnik wchodzi na drugie zastępstwo, chłop z rekordem 3-1 nie pokonał nikogo z dodatnim rekordem!!!

wygląda na konkretnego izydora !!!!!!!!
 
Jeśli chodzi o Road to UFC to można spróbować jeszcze w singlu :
•Toshiomi Kazama 2.61
Kursy jak dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Chińczyk nabity rekord, w 36 zawodowej walce bił się z debiutantem. Bardzo słabe tdd, do tego 4 razy przegrywał przez poddania.
Kazama sporo medali na zawodach bjj. Eksplozywny, dobre zapasy. Patrząc na różnicę w umiejętnościach parterowych, walka do pierwszego obalenia. Chińczyk może trafić czymś stójce ale żeby wystawiać na niego 1.40 ? Jak dla mnie procentowo 60-40 Kazama i widzę w tym kursie niezłe value.
 
Jeśli chodzi o Road to UFC to można spróbować jeszcze w singlu :
•Toshiomi Kazama 2.61
Kursy jak dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Chińczyk nabity rekord, w 36 zawodowej walce bił się z debiutantem. Bardzo słabe tdd, do tego 4 razy przegrywał przez poddania.
Kazama sporo medali na zawodach bjj. Eksplozywny, dobre zapasy. Patrząc na różnicę w umiejętnościach parterowych, walka do pierwszego obalenia. Chińczyk może trafić czymś stójce ale żeby wystawiać na niego 1.40 ? Jak dla mnie procentowo 60-40 Kazama i widzę w tym kursie niezłe value.
Jak ktoś pograł to lekko
 
Back
Top