Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Seung Guk Choi - oglądałem jego rywala i chłopina jest mierny, Koreańczyk od Zombiego, co prawda nie walczył jakiś czas ale sportowo wygląda na zdecydowanie lepszego a po tym kursie warto wg mnie bo już się polaryzują kursy

Sasuke - ciekawy Japończyk, ma na rozkładzie Kudo który bił się ostatnio na PFL i dał dobrą walkę z Loughnane, Chińczyk rekord nadmuchany dość mocno wygląda na dość chaotycznego ale nie skreślam go, do przemyślenia

Lun Qiu - walczył na DWCS gdzie będąc dużym dogiem powinien wygrać z Brazylijczykiem z Jungle Fight ale dec poszła w drugą stronę, ma gościu dużego skilla wg mnie mimo przeciętnego rekordu, jego rywal nieokrzesany Filipińczyk, jeśli chodzi o tą walkę to ja bynajmniej pewnie się wstrzymam bo kurs mierny i ja nie lubię grać takich gównokursów jak 1.15 czy tam 1.20 ale nie widzę tutaj innego rozwiązania niż win żółtego

Won Bin Ki @1.85 - przeciwnik wchodzi na drugie zastępstwo, chłop z rekordem 3-1 nie pokonał nikogo z dodatnim rekordem!!!

wygląda na konkretnego izydora !!!!!!!!
3/4

zapraszam na moje wszystkie grupy zamknięte i otwarte wszystkie typy jak na tacy kurwa szwa będziemy zabijać !!!!!!!! same izydory !!!!!

:roberteyeblinking:
 
Na fortunie wjechala cala karta fen
20220609_205850.jpg
 
czemu kraska? Formela dla mnie zaden pewniak
To tylko moje "typy" na pierwszy rzut oka. Karta wg mnie dosc wyrownana i ciezka do gry. Tak jak mowisz, nawet Formela zaden pewniak przy tym kursie. Uwazam ze Kraska moze postawic wysoko poprzeczkę i kurs wart ryzyka
 
Na jutro też próbuję singielka z Road to UFC.
KIM PYUNG PYO 2.61(Fortuna) lub 2.35 (22bet).
No rynkach zagranicznych kursy już się wyrównały.
Trochę podobna sytuacja jak wczoraj w walce Kazany. Jedyna szansa Chińczyka według mnie to jest mocne trafienie w pierwszej fazie walki i jakieś g&p. Kim to bardzo dobry grappler, a Chińczyk przegrywał 5 razy przez poddania. W dodatku Jinensibieke to piórkowy i idzie wagę w górę. Kim wyglądał nawet dobrze z Tsarukyanem, mimo że przegrał decyzją. Fakt, że to było 5 lat temu ale jednak. Dla mnie 55/45 Kim więc przy takich kursach wyczuwam kolejne spore value
 
Na jutro też próbuję singielka z Road to UFC.
KIM PYUNG PYO 2.61(Fortuna) lub 2.35 (22bet).
No rynkach zagranicznych kursy już się wyrównały.
Trochę podobna sytuacja jak wczoraj w walce Kazany. Jedyna szansa Chińczyka według mnie to jest mocne trafienie w pierwszej fazie walki i jakieś g&p. Kim to bardzo dobry grappler, a Chińczyk przegrywał 5 razy przez poddania. W dodatku Jinensibieke to piórkowy i idzie wagę w górę. Kim wyglądał nawet dobrze z Tsarukyanem, mimo że przegrał decyzją. Fakt, że to było 5 lat temu ale jednak. Dla mnie 55/45 Kim więc przy takich kursach wyczuwam kolejne spore value
Załatwione w 30 sekund, mam nadzieję że ktoś skorzystał :) Miłego Panowie !
 
Gra ktoś Souse @1.62 z Gafurovem? Ciekaw jestem jak wy go widzicie. Luźny typ ale gdzieś tam go chyba umieszczę. Tak samo Wyroślak @2.55 mam wrażenie że jest warty więcej niż wycenili go bukmacherzy.
 
Back
Top