Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Można próbować jeszcze zakładzik że Dawid Załęcki nie wygra przed czasem @1.64. Wiem że tu piąstkówki wchodzą w gre ale jednak skłaniam się ku teorii że jeśli cięższy, dużo młodszy i co za tym idzie dynamiczniejszy syn nie zdołał znokautować Kwiecińskiego to i ojciec tego nie dokona.
Jak dla mnie Kwieciński ma przewagę pod względem uderzeń nogami i kolanami
 
Będzie tak samo jak z tymi łokciami wszyscy na konfach chcą nagle łokci a w walce nawet pół łokcia nie ujrzysz, tak samo będzie tutaj tak myślę
 
Typ na podatek od Zabójcy na jutro z Titana FC 77

Dean Barry @1.28 (praktycznie wszędzie podobnie)

Dean dobry kickboxer i bardzo dobre zaplecze. Tak niektóre pawiany na nim niedawno tutaj polegli :lol: gdzie na gali UFC przegrał przez DQ palec w oko. Teraz szybko dostaje buma na odbitkę. Ciekawe które palanty zagrają bez przyznania się :rofl:

Per multiple sources, Dean Barry’s fight vs Julio Cesar Chaves on
@TitanFighting
has been cancelled due to a medical issue for Barry.

:facepalm:
 
@Mr.Roshi obejrzałem materiały od ciebie i myślę że ten lachociąg lil masti nie wygra walki przed czasem, kurs na to @2.52. Żaden pewniak bo jednak mało stójki pokazała w swoich dotychczasowych występach ale jej głównym atutem są zapasy a tutaj tylko stójka będzie (boks birmański), druga rzecz że ten drugi lachociąg zusje wydaje się być w miare twarda. Wniosek taki że można zagrać.

Z pewniaczków: Kossakowski @1.20
Kosakowski i Szun masti grac? :crazy:
 
Kosakowski i Szun masti grac? :crazy:
Kosakowskiego sam mam pogranego. Co do Lil Masti to ja bym odpuścił, kurs lichy pozatym to walka kobiet i to amatorski poziom. Co by nie mówić to ta Zusje na wcześniejszych walkach wydawała się nadpobudliwa. Czy tu będzie podobnie, niewiem. Dochodzą jeszcze inne zasady - boks birmański. Lil masti jeśli wygrywała to ze względu na możliwość sprowadzenia walki do parteru, kto wie jak się zachowa kiedy dostanie z gołej pięści. Jeśli już miałbym grać to raczej underdoga. Mimo wszystko ja tego nie tykam
 
Żeby HL oglądało się lepiej, postawiłem za drobne:
Dubiel przez decyzję 7.0
Kamiszka 3.21
Alan 2.25
Bomba przed czasem + Robur przed czasem + Zalecki vs Kubiszyn walka zakończy się decyzją 9.76

BTW
Stifler 2.78 vs Bombardier na Prime, myślę że warto w to wchodzić. Bombi będzie przewróci się po pierwszych mocniejszych ciosach, ale ważne żeby na ważeniu wyglądał groźnie
 
Żeby HL oglądało się lepiej, postawiłem za drobne:
Dubiel przez decyzję 7.0
Kamiszka 3.21
Alan 2.25
Bomba przed czasem + Robur przed czasem + Zalecki vs Kubiszyn walka zakończy się decyzją 9.76

BTW
Stifler 2.78 vs Bombardier na Prime, myślę że warto w to wchodzić. Bombi będzie przewróci się po pierwszych mocniejszych ciosach, ale ważne żeby na ważeniu wyglądał groźnie

Ten Bomba coś umie ? bo jakiegoś ogórka ma widze
 
Kosakowski i Szun masti grac? :crazy:
Kossakowskiego mam na głównym kuponie czyli według mnie mocny typ, a lil masti nie grałem, z jej walki mam tylko zakład @2.52 że nie wygra przed czasem ale to już nie jest bet do grania za wyższą stawke moim zdaniem.
 
Robur @ 1.70 zagrany zaraz po tym jak wyszły kursy

Oprócz tego na dzisiaj próba jakiegoś kuponu: Robur vs Koksu Koniec w 1 rundzie + Buchinger przez poddanie + Kossakowski przed czasem @ 4.98 - tu jedynie jakoś tego Robura nie jestem pewien, czy do drugiej rundy to nie dojdzie czasami, ale może taktyka będzie prosta czyli obalić i ubić, a wtedy to może trwać z 30 sekund.

Edit: 5.68 wyszło z jakimś bonusem, o którym się teraz dowiedziałem :D Chyba w jakichś określonych godzinach jest
 
Last edited:
Robur @ 1.70 zagrany zaraz po tym jak wyszły kursy

Oprócz tego na dzisiaj próba jakiegoś kuponu: Robur vs Koksu Koniec w 1 rundzie + Buchinger przez poddanie + Kossakowski przed czasem @ 4.98 - tu jedynie jakoś tego Robura nie jestem pewien, czy do drugiej rundy to nie dojdzie czasami, ale może taktyka będzie prosta czyli obalić i ubić, a wtedy to może trwać z 30 sekund.
Gruby ma szansę w pierwszych 20 sek.
 
Mi Robur zamyka jakas stara tasme zagrana 4fun za 50PLN, ale nie ukrywam, ze bardzo licze na te 7 stowek na whisky :)

1654337663637.png
 
Back
Top