Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

A jakbyś miał zagrać grubiej 2-3 typy z UFC 275
Jak już wspomniałem na kilku kuponach mam Choi-a i Danaa. Mimo wszystko czy grałbym ich grubo? Raczej nie. Jeśli nie widzisz nic ciekawego to niema sensu grać na siłę. Z betów pewniejszych pograłem Adesanye i Ziółkowskiego.

Z innych bardziej ryzykownych Dasmae, Radczenko, Tsarukyan, , Stamann, Buchinger, Kossakowskiego (tutaj biorę jednak pod uwagę, że to freaki, ale nadal doświadczenie po stronie Kossakowskiego) i kiedyś jak było warto grać po kursie to i Robura (po 1.8).

Z underdogów:
Jędrzejczyk
Kambosos

Z innych typów to obserwuje czy pojawiają się kursy na: Rakhmanov-a, Ulanbekov-a, Morozova.

Ogólnie nie powiem, pograj to to i to bo:
po pierwsze nie uważam, że mam taką wiedzę by doradzać innym,
po drugie i najważniejsze to nie moje pieniądze,
po trzecie nie chce by ktoś obwiniał mnie później o niepowodzenie betu.

Sam musisz wziąć pod uwagę co warto a co nie, nikt tego za Ciebie nie zrobi. Forum niejedno krotnie uratowało mi bet odradzając niektóre, ale działało to również w drugą stronę. Najlepiej posłuchać siebie ocenić, a dopiero później zobaczyć co inni mają do powiedzenia a może zapali Ci się czerwona lapka, albo będzie odwrotnie i będziesz jeszcze pewniejszy. Mimo wszystko to jest tylko sport i zawsze mogą się zdarzyć niespodzianki i trzeba być też na to gotowym.
 
Każdy miewał początki różne, ale jestem zdania, że nieważne jak zaczynasz, ważne, jak kończysz. Według mnie pytałem, a nie sępiłem. To moje zdanie. Przynajmniej umiem mieć samokrytykę co do swojej osoby i posypać głowem popiołem w przeciwieństwie do Ciebie.
Nie masz samokrytyki, bo w momencie gdy dawno temu o tym wspomniałem to się spłakałeś na stronę A4 że w danym czasie coś tam Ci weszło nie odnosząc się w ogóle do sępienia typów
 
Evo po żydowsku poszedł :DC:
images.jpeg
images (1).jpeg
 
Masz racje, to dwie rozne rzeczy, z tym, ze Ty w tamtym okresie wlasnie sepiles i prosiles sie o cokolwiek do gry, a nie pytales, czy ktos gra jakis mecz. Juz kilka razy deklarowales ze definitywnie konczysz z bukmacherka, a teraz nie wiem z jakiego powodu uwazasz, ze doznales przemiany i wnosisz jakis zajebisty content w rozwoj tego forum. Zyj w tej bance dalej, ja tymczasem koncze ta bezsensowna dyskusje, ale pozwol, ze bede lajkowal ktore chce komentarze...

::jondance::
aleście siedli na chłopa :tellmemore: dobre typy podaje z ręcznej, z MMA też co raz lepiej :roberteyeblinking: widać król zabijacz zostawił piętno na forum :pudzianfap:
 
Tyburski @1.3 - po prostu nie widzę innej możliwości. Mimo wszystko jak na freak Tyburski prezentuje porządny poziom, a Soroko to niewiadoma jeśli chodzi o pojawienie się na gali, a co dopiero wygraną. Oprócz jakiegoś szczęśliwego ciosu to nie widzę tutaj jakiegokolwiek zagrożenia.
 
Typ na podatek od Zabójcy na jutro z Titana FC 77

Dean Barry @1.28 (praktycznie wszędzie podobnie)

Dean dobry kickboxer i bardzo dobre zaplecze. Tak niektóre pawiany na nim niedawno tutaj polegli :lol: gdzie na gali UFC przegrał przez DQ palec w oko. Teraz szybko dostaje buma na odbitkę. Ciekawe które palanty zagrają bez przyznania się :rofl:
 
Typ na podatek od Zabójcy na jutro z Titana FC 77

Dean Barry @1.28 (praktycznie wszędzie podobnie)

Dean dobry kickboxer i bardzo dobre zaplecze. Tak niektóre pawiany na nim niedawno tutaj polegli :lol: gdzie na gali UFC przegrał przez DQ palec w oko. Teraz szybko dostaje buma na odbitkę. Ciekawe które palanty zagrają bez przyznania się :rofl:

Ja mam Barry'ego na jednym AKO. Wrzucę zaraz linki do działu z kuponami.

:conorsalute:
 
Ciekawe które palanty zagrają bez przyznania się :rofl:
Największym palantem jest jednak ten, który gra czyjeś typy z forum zza firanki, wrzuca na swój profil żeby utrzymać magiczne 6% fieldu, a później w wyniku frustracji po przegrania ciężko zarobionych 100 PLN na pokazach gołej dupy, wlatuje na forum obrażając i wyśmiewając graczy od których ukradł typy.
To dopiero musi być palant!
 
Back
Top