Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Te dwa typy mają big value
1653336873108.png


Pierwszy typ na Kossakowskiego, który jest młodszy, trenował wcześniej sporty walki i walczył 2v1, on na właśnie tego lucasa i bunia, wtedy Lucas nie popisał się umiejętnościami + Kossakowski dość długo wytrzymał jak na tak nierówną walkę.
Drugi typ to Robur z Hardkorowym koksem, ten pierwszy już trenuje od roku i ponoć dobrze mu idzie, natomiast Burneika do swoich walk nigdy nie trenuje, więc tutaj typ jest jeden. Dziwie się, że oba kursy nie są poniżej 1.10, więc trzeba brać dopóki jeszcze nie spadło.
 
Te dwa typy mają big value
View attachment 38725

Pierwszy typ na Kossakowskiego, który jest młodszy, trenował wcześniej sporty walki i walczył 2v1, on na właśnie tego lucasa i bunia, wtedy Lucas nie popisał się umiejętnościami + Kossakowski dość długo wytrzymał jak na tak nierówną walkę.
Drugi typ to Robur z Hardkorowym koksem, ten pierwszy już trenuje od roku i ponoć dobrze mu idzie, natomiast Burneika do swoich walk nigdy nie trenuje, więc tutaj typ jest jeden. Dziwie się, że oba kursy nie są poniżej 1.10, więc trzeba brać dopóki jeszcze nie spadło.
Na robura był kurs 1.7 a na kossakowskiego chyba 1.22 czy 1.25
 
No nie wiem, 1.14 po odjeciu podatku na robura a na kossakowskiego 1.05, to nie tak bardzo sie opłaca
Ale podatek się odejmuje od ogólnego kursu, a nie od pojedynczego betu. Jak dasz te dwie walki w kuponie, to będziesz miał kurs ok. 1,37 po odjęciu podatku, co jest moim zdaniem całkiem spoko, jak na walki, które są w prawie 100% pewne.
 
Oktagon 33 Fortuna
Pasternak @4.86- ja rozumiem, że Vemola bije tam w oktagonie wszystkich kogo mu dadzą, ale myśle, że Michał zrobiłby to samo patrząc czasem na poziom przeciwników. Michał to doświadczony zawodnik walczący zwyczajnie wagę wyżej niż Vemola. Grapplingowo Pasternak jest naprawdę dobry i jeśli Vemola będzie robić to co zawsze czyli schodzić do parteru i tam kontrolować, to Pasternak ma szanse go poddać. Moim zdaniem szanse na zwycięstwo są wyższe niż pokazują to kursy.
@cypis
 
Piękne izydory są na weekend :antonio: w jednej kwestii czekam na odpowiedź na messeng od zawodowego zawodnika
Tylko palanty jak zawsze będą mieli ból dupy :lol:

trzeba jechać i zagrać w ziemniaku z innymi i kursy pozabijać :tiphatb:
 
Gamer z braćmi Rajewskimi ponoć już podszlifowal formę strikerską w smoku.
Z takimi sparingpartnerami nie da się przegrać. Zaczynam się martwić o swoje zakłady na Tsarukyana.
Jak dla mnie walka z braku laku
Ktoś musiał zawalczyć i tyle
Jak dla mnie Rajewski wychwyci kaosa tak jak z Pejiciem
 
Jak dla mnie walka z braku laku
Ktoś musiał zawalczyć i tyle
Jak dla mnie Rajewski wychwyci kaosa tak jak z Pejiciem
Oczywiście, może też zostać poddany. Rajewscy to chyba jedni z najbardziej przereklamowanych zawodników w KSW. Łatwa walka dla Mariana.
 
Back
Top