Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Evo gdzie teraz obstawiasz? Nadal na betonline? Czy na fortunie tez?
Ostatnie miesiące to u mnie "praktycznie brak gry" - puszczone kilkanaście, może dwadzieścia kilka kuponów, głównie na Fortunie i betonline z czego większość za niskie stawki typowo dla rozrywki.
Te grubsze bety, które się pojawią na przestrzeni roku postawię tam gdzie będzie najkorzystniej i bezpiecznie pod kątem wiarygodności bukmachera, mam dostęp do praktycznie każdego bukmachera na rynku (z wyłączeniem tych, gdzie jestem zlimitowany - ale i to nie problem, bo zawsze można skorzystać z pomocy znajomych).
Fortuna też wchodzi w grę - ale tam single odpadają bo podatek zabija, a dość grubymi stawkami tripli obecnie nie będę atakował, gdyż zwyczajnie gram zbyt mało kuponów obecnie żeby w przypadku możliwych strat mieć czas na "zbudowanie portfela innych zakładów", które zrównoważą stratę.
 
Ostatnie miesiące to u mnie "praktycznie brak gry" - puszczone kilkanaście, może dwadzieścia kilka kuponów, głównie na Fortunie i betonline z czego większość za niskie stawki typowo dla rozrywki.
Te grubsze bety, które się pojawią na przestrzeni roku postawię tam gdzie będzie najkorzystniej i bezpiecznie pod kątem wiarygodności bukmachera, mam dostęp do praktycznie każdego bukmachera na rynku (z wyłączeniem tych, gdzie jestem zlimitowany - ale i to nie problem, bo zawsze można skorzystać z pomocy znajomych).
Fortuna też wchodzi w grę - ale tam single odpadają bo podatek zabija, a dość grubymi stawkami tripli obecnie nie będę atakował, gdyż zwyczajnie gram zbyt mało kuponów obecnie żeby w przypadku możliwych strat mieć czas na "zbudowanie portfela innych zakładów", które zrównoważą stratę.
A tsarukyana gdzie zagrales?
 
Uparcie gram Wawrzyniaka z Łaguną, 2,05 Fortuna
Uczyniony spory progres po przerwie,na rozkładzie lepsi zawodnicy,
Zakład bez ryzyka za 200 : Wawrzyniak,Zadora,Kalata,Stawinoga,Guzik ako 11,60
 
KAPE mi pasuje do Mariana i coś jeszcze dorzucić

To już imo lepiej z fight nighta zagrać Jacksona. Rywal bum.
Osobiście dodałem za drobne Choi-a i Danaa. Jeśli Ci się nie spieszy to tak jak już chyba było podawane Adesanya.
Z innych betow:
Stamann, który dostał Winelanda chyba w prezencie.
Wells - tutaj będzie trudniej, ale Wells wyglądał w ostatnich walkach bardzo dobrze i liczę, ze nieda sie kkntrolowac Mcgee i da dobry występ.
Buchinger - wydaje się być bardziej wszechstronny w każdej płaszczyźnie oraz znaczna przewaga doświadczenia z lepszymi rywalami.
Underdogi:
Pasternak- jak już podawałem w tym temacie.
Jędrzejczyk j.w.
Means - czy Kevin aż tak poprawił swoje słabe zapasy?
 
Osobiście dodałem za drobne Choi-a i Danaa. Jeśli Ci się nie spieszy to tak jak już chyba było podawane Adesanya.
Z innych betow:
Stamann, który dostał Winelanda chyba w prezencie.
Wells - tutaj będzie trudniej, ale Wells wyglądał w ostatnich walkach bardzo dobrze i liczę, ze nieda sie kkntrolowac Mcgee i da dobry występ.
Buchinger - wydaje się być bardziej wszechstronny w każdej płaszczyźnie oraz znaczna przewaga doświadczenia z lepszymi rywalami.
Underdogi:
Pasternak- jak już podawałem w tym temacie.
Jędrzejczyk j.w.
Means - czy Kevin aż tak poprawił swoje słabe zapasy?
Wellsa odradzam, kiedyś oglądałem jego kilka walk i fajter ten z tego co kojarze ma problemy kondycyjne a McGee to tytan jeśli chodzi o ten aspekt w dodatku robi zapasy i jest twardy.

Ogólnie za dużo tych typów podajesz moim zdaniem, zasada im mniej tym więcej jest jak najbardziej aktualna.
 
Wellsa odradzam, kiedyś oglądałem jego kilka walk i fajter ten z tego co kojarze ma problemy kondycyjne a McGee to tytan jeśli chodzi o ten aspekt w dodatku robi zapasy i jest twardy.

Ogólnie za dużo tych typów podajesz moim zdaniem, zasada im mniej tym więcej jest jak najbardziej aktualna.
Jak już kiedyś wspominałem staram się grać po maksymalnie 2-3 zdarzenia. Niekiedy pogram i więcej 4-5 ale za znacznie niższa stawkę. Typy daje czasem w różnych kombinacjach i raczej staram się je przesiewać jak najlepiej. Wells jak najbardziej z 3 wymienionych wydaje się najbardziej niepewny. Uważam jednak, że jeśli ktoś gra to ma poszanowanie do swoich pieniędzy i sam zweryfikuje zasadność typu a nie ślepo będzie kopiować by później mieć pretensje.
 
Osobiście dodałem za drobne Choi-a i Danaa. Jeśli Ci się nie spieszy to tak jak już chyba było podawane Adesanya.
Z innych betow:
Stamann, który dostał Winelanda chyba w prezencie.
Wells - tutaj będzie trudniej, ale Wells wyglądał w ostatnich walkach bardzo dobrze i liczę, ze nieda sie kkntrolowac Mcgee i da dobry występ.
Buchinger - wydaje się być bardziej wszechstronny w każdej płaszczyźnie oraz znaczna przewaga doświadczenia z lepszymi rywalami.
Underdogi:
Pasternak- jak już podawałem w tym temacie.
Jędrzejczyk j.w.
Means - czy Kevin aż tak poprawił swoje słabe zapasy?
A jakbyś miał zagrać grubiej 2-3 typy z UFC 275
 
Barthez drugie konto założyłeś?
Twoje konto świadczy tylko o tym jakim jesteś tu użytkownikiem bez wartości dodatniej. Nic kompletnie nie umiesz od siebie tu dać, w patrząc na Twój profil i komentarze to tylko lajkujesz albo komentujesz żeby hejtowac. Kiedy ostatni raz napisałeś coś tu mądrego? Bo chyba jedyne co umiesz napisać to właśnie to co wyżej. Przylepiłeś się mnie jak mucha do gówna, czy ciepły jesteś? Jak tak to nie forum dla Ciebie.
A @kraks widzę Ci lajkuje nawet takie puste komentarze próbując się odgryźć. Co za kur.w.a dziecinada.
 
Twoje konto świadczy tylko o tym jakim jesteś tu użytkownikiem bez wartości dodatniej. Nic kompletnie nie umiesz od siebie tu dać, w patrząc na Twój profil i komentarze to tylko lajkujesz albo komentujesz żeby hejtowac. Kiedy ostatni raz napisałeś coś tu mądrego? Bo chyba jedyne co umiesz napisać to właśnie to co wyżej. Przylepiłeś się mnie jak mucha do gówna, czy ciepły jesteś? Jak tak to nie forum dla Ciebie.
A @kraks widzę Ci lajkuje nawet takie puste komentarze próbując się odgryźć. Co za kur.w.a dziecinada.
Noe umiesz jak człowiek odpowiedzieć na pytanie tylko od razu się rzucasz i tworzysz osądy ?
 
A @kraks widzę Ci lajkuje nawet takie puste komentarze próbując się odgryźć. Co za kur.w.a dziecinada.

Lajkuje bo ma racje i tez mnie to rozbawilo. Znalazl sie nastepny zebracz typow, dokladnie taki sam jak Ty jeszcze calkiem niedawno. Mam Ci znalezc cytaty z Twojego zebrania tutaj?
A teraz udajesz typera i w kazdym poscie wyrzygujesz ludziom, ze nie daja nic od siebie dla forum. Zrozum kurwa, ze przystepuajc do forum nikt nie deklarowal ze bedzie cokolwiek od siebie dawal, a zwlaszcza gotowych do gry typow. Nie ma takiego obowiazku, a Ty nie jestes od rozliczania tego. Wiekszosc osob tutaj i tak rozmawia innymi kanalami komunikacji i nie kazdy czuje potrzebe upubliczniania tych rozmow. Kto chce to finalnie dzieli sie typem lub analiza, a kto nie chce, to nie i sorry, ale ch** Ci do tego.
 
Różne rzeczy mozna o mnie napisac, ale na pewno nie, że żebram o typy do gry, tak jak Ty miales w zwyczaju to robic. Zapomniales juz jak plakales, ze Karwantes nie odpisal Ci na maila smyku?
Sam pytałeś nie raz kto gra ktoś z kosza czy z piłki tak samo jak ja, a zapytanie a sępienie to dwie różne rzeczy.
 
Sam pytałeś nie raz kto gra ktoś z kosza czy z piłki tak samo jak ja, a zapytanie a sępienie to dwie różne rzeczy.

Masz racje, to dwie rozne rzeczy, z tym, ze Ty w tamtym okresie wlasnie sepiles i prosiles sie o cokolwiek do gry, a nie pytales, czy ktos gra jakis mecz. Juz kilka razy deklarowales ze definitywnie konczysz z bukmacherka, a teraz nie wiem z jakiego powodu uwazasz, ze doznales przemiany i wnosisz jakis zajebisty content w rozwoj tego forum. Zyj w tej bance dalej, ja tymczasem koncze ta bezsensowna dyskusje, ale pozwol, ze bede lajkowal ktore chce komentarze...

::jondance::
 
Masz racje, to dwie rozne rzeczy, z tym, ze Ty w tamtym okresie wlasnie sepiles i prosiles sie o cokolwiek do gry, a nie pytales, czy ktos gra jakis mecz.
Każdy miewał początki różne, ale jestem zdania, że nieważne jak zaczynasz, ważne, jak kończysz. Według mnie pytałem, a nie sępiłem. To moje zdanie. Przynajmniej umiem mieć samokrytykę co do swojej osoby i posypać głowem popiołem w przeciwieństwie do Ciebie.
 
Back
Top