Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tyle tu specjalistów, a taką perełkę przegapili...
View attachment 29966


Znawcy a nie widzieli... My ubilismy fortunę całkowicie, sts jeszcze miał w południe 1,7.

0 15.00: 1,12-6,25

Także chooj z wynikiem, już zarobione.

I macie zanim ubite nie będzie do końca:

Silent Killerka z Octagonu, jeszcze 1,37 jest, brać zanim 1,15 będzie. A ona przed ostatnia walka na kontrakcie i kierunek ufc
 
Jeszcze jeden typ z Ares FC na jutro wart zagrania

Benjamin Sehic @1.50 STS

Najważniejsze fakty to jak na warunki to bardzo sprawny i zwinny w parterze. Ma sporo Serbskich tytułów i wygranych w BJJ i Grapplingu. Tylko że nie ma stójki, brak, dosłowne zero. Ale rywala ma tragicznego (walki na YT). Kładzie się często sam na plecy i kręci. Powinien to samo zrobić jutro. 4 zdjęcie z wagi :lol::rofl::lol::lol: nie paść ze śmiechu.





Izydor
Poddanie
:cool:
 
Dokładniej się przyjrzałem i zagrałem mistrza FEN Mlambo @1.40 STS

Turniej w jedną noc o 100 kawałków. Jedna runda ale ma bardzo kiepskiego rywala z Peru którego w 5 minut powinien spokojnie zdominować. Nie te umiejętności a poziom rywali z jakimi walczyli to przepaść. Walka wieczorem i stream na fejsie organizacji. Zobaczymy jak pujdzie :cool:
 
@barthez01 chyba troche straciłeś chłodną głowę i opanowanie w ostatnim stawkowaniu. Szkoda bo co raz lepiej wychodzil dobor spotkan i efektywnosc.
 
Dokładniej się przyjrzałem i zagrałem mistrza FEN Mlambo @1.40 STS

Turniej w jedną noc o 100 kawałków. Jedna runda ale ma bardzo kiepskiego rywala z Peru którego w 5 minut powinien spokojnie zdominować. Nie te umiejętności a poziom rywali z jakimi walczyli to przepaść. Walka wieczorem i stream na fejsie organizacji. Zobaczymy jak pójdzie :cool:

Izydor
Decyzja
Zabite
:cool:

Czas ruszać w góry, a i robię sporą przerwę od podawania.
 
Przegrałem swój cały wkład który miałem czyli 5k. Nie odczułem tego jakoś bardzo bo tak jak wspomniałem zarobiłem trochę ostatnio na giełdzie itp, ale mimo wszystko boli to, że analizuje,analizuje,analizuje i gówno to mi daje i tracę kasę. Moje założenie na bukmacherkę jest takie, aby plusować jak każdego, ale grając już różnie i próbowanie różnych metod nic nie przyniosło i jestem w dupie. Słuchałem waszych rad i sam też się wziąłem konkretniej i zacząłem grać mniej zdarzeń. Efekt? -5k. Co ja robię takiego źle? Czy faktycznie jestem tak słabym typerem? A może za szybko chce wygrać? A może źle dobieram zdarzenia? Pytam Was o opinie i proszę mi doradzić, bo wiem, że są tu tacy co pomogą. Bardzo Was tu szanuje za wiedzę i za pomoc, bo nie raz już ją otrzymałem. Nie wiem czy jest sens jeszcze raz coś zaczynać czy lepiej odpuścić. Nie chce się poddawać i dać wygraną bukowi bez walki,ale już nie mam pomysłu.
@Evo @Karwantes @kraks @99picks @andrzej_t. @MrRoshi @sp0ngelele @w4ar @TheNotoriusAdam @moreno @Ajax @Klima027 i inni, którzy są mi w stanie jakoś podpowiedzieć to proszę ;)
 
Przegrałem swój cały wkład który miałem czyli 5k. Nie odczułem tego jakoś bardzo bo tak jak wspomniałem zarobiłem trochę ostatnio na giełdzie itp, ale mimo wszystko boli to, że analizuje,analizuje,analizuje i gówno to mi daje i tracę kasę. Moje założenie na bukmacherkę jest takie, aby plusować jak każdego, ale grając już różnie i próbowanie różnych metod nic nie przyniosło i jestem w dupie. Słuchałem waszych rad i sam też się wziąłem konkretniej i zacząłem grać mniej zdarzeń. Efekt? -5k. Co ja robię takiego źle? Czy faktycznie jestem tak słabym typerem? A może za szybko chce wygrać? A może źle dobieram zdarzenia? Pytam Was o opinie i proszę mi doradzić, bo wiem, że są tu tacy co pomogą. Bardzo Was tu szanuje za wiedzę i za pomoc, bo nie raz już ją otrzymałem. Nie wiem czy jest sens jeszcze raz coś zaczynać czy lepiej odpuścić. Nie chce się poddawać i dać wygraną bukowi bez walki,ale już nie mam pomysłu.
@Evo @Karwantes @kraks @99picks @andrzej_t. @MrRoshi @sp0ngelele @w4ar @TheNotoriusAdam @moreno @Ajax @Klima027 i inni, którzy są mi w stanie jakoś podpowiedzieć to proszę ;)
Szczerze mówiąc ja po ostatnich galach bardzo się zniechęciłem do bukmacherki.
Policzyłem sobie bilans z ostatnich miesięcy i praktycznie co miesiąc byłem prawie ze na zero lub lekki minus. Stwierdziłem ze to nie ma sensu, grałem od 2017 roku i mam w głowie wyrobiona już jakaś taka analizę według której oceniam walki i skoro do tego czasu nie wpadły mi jakieś kozak pieniądze to już nie wpadną.
Najwiecej za gale zarobiłem na czysto koło 2 tysi.
Oczywiście gale które oglądam z kolegami jak KSW będę sobie obstawiał symbolicznie za stoweczke 4fun ale ogolnie już koniec.
Ten dział oczywiście dalej będę odwiedzał ale to czysto z pasji do mma :)

Co do Ciebie Barthez to trzeba wiedzieć kiedy skończyć, sam pisales ostatnio ze jak przejebiesz ten wkład to kończysz wiec… zadaj sobie pytanie czy to ma dalej sens skoro jesteś w plecy.
Dwa ze widzę ze dość emocjonalnie podchodzisz do gry wiec tym bardziej nie wiem czy to jest dla Ciebie.
 
Back
Top