Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@barthez01 koledzy wyżej powiedzieli chyba wszystko. Od siebie mogę dodać zrób przerwę po KSW na miesiąc co najwyżej pograj w excelu i sprawdź rezultaty. Patrząc na ostatnie kupony, za dużo zdarzeń z dużą stawką. Jak najbardziej można pograć sporą taśmę, ale odpowiednio dobierając stawkę. Zostań przy tym jak ludzie wspominali 2-3 zakłady, co najwyżej by zbić podatek. Stawki graj mniejsze, jak wspomniał @Evo maks 5% bank rolla, nie wrzucaj wszystkiego na jedną galę. Przede wszystkim nie śpiesz się, czasem warto poczekać nawet i miesiąc, ale pograć pewniejszy typ niż stracić pieniądze by podbić kurs. Nie powtarzaj za dużo razy tego samego typu chyba, że nie jesteś go mega pewny. Graj pewniaki, a jeśli już mniej pewne to po kursie, który jest coś wart.
 
Przegrałem swój cały wkład który miałem czyli 5k. Nie odczułem tego jakoś bardzo bo tak jak wspomniałem zarobiłem trochę ostatnio na giełdzie itp, ale mimo wszystko boli to, że analizuje,analizuje,analizuje i gówno to mi daje i tracę kasę. Moje założenie na bukmacherkę jest takie, aby plusować jak każdego, ale grając już różnie i próbowanie różnych metod nic nie przyniosło i jestem w dupie. Słuchałem waszych rad i sam też się wziąłem konkretniej i zacząłem grać mniej zdarzeń. Efekt? -5k. Co ja robię takiego źle? Czy faktycznie jestem tak słabym typerem? A może za szybko chce wygrać? A może źle dobieram zdarzenia? Pytam Was o opinie i proszę mi doradzić, bo wiem, że są tu tacy co pomogą. Bardzo Was tu szanuje za wiedzę i za pomoc, bo nie raz już ją otrzymałem. Nie wiem czy jest sens jeszcze raz coś zaczynać czy lepiej odpuścić. Nie chce się poddawać i dać wygraną bukowi bez walki,ale już nie mam pomysłu.
@Evo @Karwantes @kraks @99picks @andrzej_t. @MrRoshi @sp0ngelele @w4ar @TheNotoriusAdam @moreno @Ajax @Klima027 i inni, którzy są mi w stanie jakoś podpowiedzieć to proszę ;)
Bukmacherka to gówno
Nikt nie wygrał jeszcze z bukmacherem
Im wcześniej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie
Nie da się wszystkiego przeanalizować i przewidzieć w sporcie
Niespodzianki będą zawsze
Zadaj sobie pytanie czy warto marnować pieniądze?
 
Bukmacherka to gówno
Nikt nie wygrał jeszcze z bukmacherem
Im wcześniej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie
Nie da się wszystkiego przeanalizować i przewidzieć w sporcie
Niespodzianki będą zawsze
Zadaj sobie pytanie czy warto marnować pieniądze?
Bzdury, nie mierz wszystkich swoją miarą. Jeśli ty nie ogrywasz regularnie bukmachera to nie znaczy że nikt nie ogrywa. Jest cała masa pro typerów którzy żyją z typowania sportu i robią na tym w skali tygodnia czy miesiąca naprawdę dobre pieniądze.
 
Wracam po krótkiej przerwie :tease: Propozycja na weekend z STS i Fortuna

Piątek z ACA Ibragim Magomedov @1.30 - już go gram od kilku walk, ostatnia przegrana przez DQ z Leśko przez nielegalne kopnięcie. Każdy inny by kontynuował ale Leśko wiedział że przegrywa i walki nie wygra to się zesrał i nie chciał walczyć. Obecny rywal kiepski bum, cep z Faveli. Niech nikogo nie zmyli jego dwie wygrane na Brave z innymi bumami bo ostatnia to już przegrana z 37 letnim Libańczykiem.

Z Titan FC Dilano Taylor @1.35 - mistrz Titana (4 z rzędu wygrane walki dla nich) trenujący w dobrym gymie Sanford MMA. Dobre warunki, zapasy z uniwerka. Rywal kiepski Edwards uwaga nie walczący 4,5 roku !!! Na IN po kilku minutach walki z cieniem dyszy jak po całej walce. Powinno być lekko im dalej w las.

Z Boksu Balski @1.15 na podatek :cool:

I wystarczy więcej nie trzeba :cool: te inne kiepskie gale to nie warto przeglądać. A jeszcze jak dadzą (zawsze dają) RCC z Rosji to tam tez coś będzie.
 
Wracam po krótkiej przerwie :tease: Propozycja na weekend z STS i Fortuna

Piątek z ACA Ibragim Magomedov @1.30 - już go gram od kilku walk, ostatnia przegrana przez DQ z Leśko przez nielegalne kopnięcie. Każdy inny by kontynuował ale Leśko wiedział że przegrywa i walki nie wygra to się zesrał i nie chciał walczyć. Obecny rywal kiepski bum, cep z Faveli. Niech nikogo nie zmyli jego dwie wygrane na Brave z innymi bumami bo ostatnia to już przegrana z 37 letnim Libańczykiem.

Z Titan FC Dilano Taylor @1.35 - mistrz Titana (4 z rzędu wygrane walki dla nich) trenujący w dobrym gymie Sanford MMA. Dobre warunki, zapasy z uniwerka. Rywal kiepski Edwards uwaga nie walczący 4,5 roku !!! Na IN po kilku minutach walki z cieniem dyszy jak po całej walce. Powinno być lekko im dalej w las.

Z Boksu Balski @1.15 na podatek :cool:

I wystarczy więcej nie trzeba :cool: te inne kiepskie gale to nie warto przeglądać. A jeszcze jak dadzą (zawsze dają) RCC z Rosji to tam tez coś będzie.
:cool:
 
:mamed:
solo.png
 
ACA 134 17/12/2021 16:00 CET
Leśko - Kushagov
1.65 (STS)/1.62 (Betclic)

Leśko ślizga się w ACA, ale wygląda, że dziś koniec będzie szczęścia i nastąpi pierwsza porażka. W swojej pierwszej walce Leśko miał walczyć z kimś innym, ale zawodnik wypadł i wszedł na krótko przed galą na zastępstwo Pessoa, który uparł się w tym pojedynku na poddanie, którego był blisko, ale nie wyszło i potem zszedł mocno kondycyjnie i przegrał walkę werdyktem. Potem była druga walka z Magomedovem, w której przeciwnik wygrałby 1 rundę, ale po uderzeniu kolanem w głowę, kiedy Leśko miał podparcie walka została przerwana, a przeciwnik dostał DQ i Leśko wygrał.

Kushagov prawie cała kariera w ACA. W tym roku dwie walki i obie pewnie wygrane. Jedynie Dolgov na chwilę złapał go w poddanie, ale Kushagov potrafił z tego uciec, a to właśnie myślę, że będzie jedyna szansa dla Leśko, aby wygrać te walkę. Po takim kursie jednak warto grać. W Fortunie jeszcze wczoraj też było 1.65 na Kushagova, a obecnie jest 1.30, a te dwa buki dalej trzymają wysoki kurs.
 
ACA 134 17/12/2021 16:00 CET
Leśko - Kushagov
1.65 (STS)/1.62 (Betclic)

Leśko ślizga się w ACA, ale wygląda, że dziś koniec będzie szczęścia i nastąpi pierwsza porażka. W swojej pierwszej walce Leśko miał walczyć z kimś innym, ale zawodnik wypadł i wszedł na krótko przed galą na zastępstwo Pessoa, który uparł się w tym pojedynku na poddanie, którego był blisko, ale nie wyszło i potem zszedł mocno kondycyjnie i przegrał walkę werdyktem. Potem była druga walka z Magomedovem, w której przeciwnik wygrałby 1 rundę, ale po uderzeniu kolanem w głowę, kiedy Leśko miał podparcie walka została przerwana, a przeciwnik dostał DQ i Leśko wygrał.

Kushagov prawie cała kariera w ACA. W tym roku dwie walki i obie pewnie wygrane. Jedynie Dolgov na chwilę złapał go w poddanie, ale Kushagov potrafił z tego uciec, a to właśnie myślę, że będzie jedyna szansa dla Leśko, aby wygrać te walkę. Po takim kursie jednak warto grać. W Fortunie jeszcze wczoraj też było 1.65 na Kushagova, a obecnie jest 1.30, a te dwa buki dalej trzymają wysoki kurs.
Na betlicu dalej 1,62
 
Do rozważenia:

ACA 134:

Gugov @1.50 (ACA 134) - mocny grappler wracający po 2 porażkach z rzędu (przegrana decyzją ze świetnym Magomedovem oraz Split z solidnym Sztyrkovem), przeciwnikiem Ukrainiec Mikutsa który wygrał w debiucie ze słabiutkim 40 letnim Celińskim. Myślę że tutaj rywal zapodany na przełamanie 2 porażek dla Gugova. Licze na poddanie, jeśli ktoś ma możliwość to można spróbować Gugov by Sub lub bezpieczniej Gugov przed czasem.

Inne warte uwagi typy z tej gali:

Ibragim Magomedov @1.30
Kushagov @1.65

UFC FN:

Swanson @1.47 (UFC FN) - Uważam że zestawienie z Elkinsem jest dla Cuba bardzo wygodne. Czarny pas bjj i dość dobre tdd (pozwoli zastopować zapędy zapaśnicze Darrena) oraz duża moc w uderzeniach co w match upie z rozbitym i słabym defensywnie Elkinsem może przynieść KO. Co prawda Swanson ma już aż 41 lat ale jego przeciwnik do młodych również nie należy bo liczy sobie 38 lat czyli niewiele mniej. Cub Ko lub decyzja.

Tafa @1.28 lub Tafa ko/tko @1.50 - Niezły bokser który będzie próbował się odbić po 2 przegranych. Rywal jeden z najsłabszych w dywizji jednak trzeba mieć na uwadze że na początku może być niebezpieczny ze względu na jego styl i fakt że to waga ciężka. Widze tu KO w pierwszej połowie pojedynku, Hunsucker to zawodnik bez kondycji więc jeśli nie trafi czymś na początku to będzie po nim. Pewniejszym betem niż sam Tafa wydaje się być typ że walka nie dotrwa do decyzji @1.20.

Pozostałe typy z UFC godne zastanowienia się:

Meerschaert @1.40
Lemos @1.28

KSW 65:

Sormova @1.40 - Solidna zawodniczka mająca na rozkładzie viktorie z niezłymi fajterkami. Powinna zdominować Bekus zapaśniczo na pełnym dystansie lub co według mnie bardziej prawdopodobne poddać. Ciekawym betem wydaje się tutaj Sormova przez submission @4.00

Piwowarczyk/Doussis decyzja - nie @1.40 - Oboje nastawieni na szybkie skończenie co sugeruje że walka nie wyjdzie poza 2 rundę. Piwowarczyk guruje kondycyjnie nad rywalem więc myślę że przetrwa początkowe agresywne ataki rywala i najdalej w 2 odsłonie ubije lub udusi wyczerpanego rywala.

Kita @1.28
Stasiak/Eskijev R1-nie @1.33

Inne:

Paul ko/tko - nie @1.55 - Grałem taki zakłąd w ich pierwszej walce ale wtedy kurs był powyżej @2.00. Nie mam tutaj aż takiej pewności jak w pierwszym przypadku ponieważ Paul na pewno zrobił duże postępy (bądź co bądź przygotowywał się na zawodowego boksera a nie na zzawodnika MMA) a Woodley wziął tą walkę tak naprawdę z doskoku. Mimo wszystko Tyron jest twardy i powinien dotrwać do decyzji.
 
Do rozważenia:

ACA 134:

Gugov @1.50 (ACA 134) - mocny grappler wracający po 2 porażkach z rzędu (przegrana decyzją ze świetnym Magomedovem oraz Split z solidnym Sztyrkovem), przeciwnikiem Ukrainiec Mikutsa który wygrał w debiucie ze słabiutkim 40 letnim Celińskim. Myślę że tutaj rywal zapodany na przełamanie 2 porażek dla Gugova. Licze na poddanie, jeśli ktoś ma możliwość to można spróbować Gugov by Sub lub bezpieczniej Gugov przed czasem.

Inne warte uwagi typy z tej gali:

Ibragim Magomedov @1.30
Kushagov @1.65

UFC FN:

Swanson @1.47 (UFC FN) - Uważam że zestawienie z Elkinsem jest dla Cuba bardzo wygodne. Czarny pas bjj i dość dobre tdd (pozwoli zastopować zapędy zapaśnicze Darrena) oraz duża moc w uderzeniach co w match upie z rozbitym i słabym defensywnie Elkinsem może przynieść KO. Co prawda Swanson ma już aż 41 lat ale jego przeciwnik do młodych również nie należy bo liczy sobie 38 lat czyli niewiele mniej. Cub Ko lub decyzja.

Tafa @1.28 lub Tafa ko/tko @1.50 - Niezły bokser który będzie próbował się odbić po 2 przegranych. Rywal jeden z najsłabszych w dywizji jednak trzeba mieć na uwadze że na początku może być niebezpieczny ze względu na jego styl i fakt że to waga ciężka. Widze tu KO w pierwszej połowie pojedynku, Hunsucker to zawodnik bez kondycji więc jeśli nie trafi czymś na początku to będzie po nim. Pewniejszym betem niż sam Tafa wydaje się być typ że walka nie dotrwa do decyzji @1.20.

Pozostałe typy z UFC godne zastanowienia się:

Meerschaert @1.40
Lemos @1.28

KSW 65:

Sormova @1.40 - Solidna zawodniczka mająca na rozkładzie viktorie z niezłymi fajterkami. Powinna zdominować Bekus zapaśniczo na pełnym dystansie lub co według mnie bardziej prawdopodobne poddać. Ciekawym betem wydaje się tutaj Sormova przez submission @4.00

Piwowarczyk/Doussis decyzja - nie @1.40 - Oboje nastawieni na szybkie skończenie co sugeruje że walka nie wyjdzie poza 2 rundę. Piwowarczyk guruje kondycyjnie nad rywalem więc myślę że przetrwa początkowe agresywne ataki rywala i najdalej w 2 odsłonie ubije lub udusi wyczerpanego rywala.

Kita @1.28
Stasiak/Eskijev R1-nie @1.33

Inne:

Paul ko/tko - nie @1.55 - Grałem taki zakłąd w ich pierwszej walce ale wtedy kurs był powyżej @2.00. Nie mam tutaj aż takiej pewności jak w pierwszym przypadku ponieważ Paul na pewno zrobił duże postępy (bądź co bądź przygotowywał się na zawodowego boksera a nie na zzawodnika MMA) a Woodley wziął tą walkę tak naprawdę z doskoku. Mimo wszystko Tyron jest twardy i powinien dotrwać do decyzji.
Odpuszczasz Gamera ???
 
Do rozważenia:

ACA 134:

Gugov @1.50 (ACA 134) - mocny grappler wracający po 2 porażkach z rzędu (przegrana decyzją ze świetnym Magomedovem oraz Split z solidnym Sztyrkovem), przeciwnikiem Ukrainiec Mikutsa który wygrał w debiucie ze słabiutkim 40 letnim Celińskim. Myślę że tutaj rywal zapodany na przełamanie 2 porażek dla Gugova. Licze na poddanie, jeśli ktoś ma możliwość to można spróbować Gugov by Sub lub bezpieczniej Gugov przed czasem.

Inne warte uwagi typy z tej gali:

Ibragim Magomedov @1.30
Kushagov @1.65

UFC FN:

Swanson @1.47 (UFC FN) - Uważam że zestawienie z Elkinsem jest dla Cuba bardzo wygodne. Czarny pas bjj i dość dobre tdd (pozwoli zastopować zapędy zapaśnicze Darrena) oraz duża moc w uderzeniach co w match upie z rozbitym i słabym defensywnie Elkinsem może przynieść KO. Co prawda Swanson ma już aż 41 lat ale jego przeciwnik do młodych również nie należy bo liczy sobie 38 lat czyli niewiele mniej. Cub Ko lub decyzja.

Tafa @1.28 lub Tafa ko/tko @1.50 - Niezły bokser który będzie próbował się odbić po 2 przegranych. Rywal jeden z najsłabszych w dywizji jednak trzeba mieć na uwadze że na początku może być niebezpieczny ze względu na jego styl i fakt że to waga ciężka. Widze tu KO w pierwszej połowie pojedynku, Hunsucker to zawodnik bez kondycji więc jeśli nie trafi czymś na początku to będzie po nim. Pewniejszym betem niż sam Tafa wydaje się być typ że walka nie dotrwa do decyzji @1.20.

Pozostałe typy z UFC godne zastanowienia się:

Meerschaert @1.40
Lemos @1.28

KSW 65:

Sormova @1.40 - Solidna zawodniczka mająca na rozkładzie viktorie z niezłymi fajterkami. Powinna zdominować Bekus zapaśniczo na pełnym dystansie lub co według mnie bardziej prawdopodobne poddać. Ciekawym betem wydaje się tutaj Sormova przez submission @4.00

Piwowarczyk/Doussis decyzja - nie @1.40 - Oboje nastawieni na szybkie skończenie co sugeruje że walka nie wyjdzie poza 2 rundę. Piwowarczyk guruje kondycyjnie nad rywalem więc myślę że przetrwa początkowe agresywne ataki rywala i najdalej w 2 odsłonie ubije lub udusi wyczerpanego rywala.

Kita @1.28
Stasiak/Eskijev R1-nie @1.33

Inne:

Paul ko/tko - nie @1.55 - Grałem taki zakłąd w ich pierwszej walce ale wtedy kurs był powyżej @2.00. Nie mam tutaj aż takiej pewności jak w pierwszym przypadku ponieważ Paul na pewno zrobił duże postępy (bądź co bądź przygotowywał się na zawodowego boksera a nie na zzawodnika MMA) a Woodley wziął tą walkę tak naprawdę z doskoku. Mimo wszystko Tyron jest twardy i powinien dotrwać do decyzji.
Dziękować. Pogram :)
 
Do rozważenia:

ACA 134:

Gugov @1.50 (ACA 134) - mocny grappler wracający po 2 porażkach z rzędu (przegrana decyzją ze świetnym Magomedovem oraz Split z solidnym Sztyrkovem), przeciwnikiem Ukrainiec Mikutsa który wygrał w debiucie ze słabiutkim 40 letnim Celińskim. Myślę że tutaj rywal zapodany na przełamanie 2 porażek dla Gugova. Licze na poddanie, jeśli ktoś ma możliwość to można spróbować Gugov by Sub lub bezpieczniej Gugov przed czasem.

Inne warte uwagi typy z tej gali:

Ibragim Magomedov @1.30
Kushagov @1.65

UFC FN:

Swanson @1.47 (UFC FN) - Uważam że zestawienie z Elkinsem jest dla Cuba bardzo wygodne. Czarny pas bjj i dość dobre tdd (pozwoli zastopować zapędy zapaśnicze Darrena) oraz duża moc w uderzeniach co w match upie z rozbitym i słabym defensywnie Elkinsem może przynieść KO. Co prawda Swanson ma już aż 41 lat ale jego przeciwnik do młodych również nie należy bo liczy sobie 38 lat czyli niewiele mniej. Cub Ko lub decyzja.

Tafa @1.28 lub Tafa ko/tko @1.50 - Niezły bokser który będzie próbował się odbić po 2 przegranych. Rywal jeden z najsłabszych w dywizji jednak trzeba mieć na uwadze że na początku może być niebezpieczny ze względu na jego styl i fakt że to waga ciężka. Widze tu KO w pierwszej połowie pojedynku, Hunsucker to zawodnik bez kondycji więc jeśli nie trafi czymś na początku to będzie po nim. Pewniejszym betem niż sam Tafa wydaje się być typ że walka nie dotrwa do decyzji @1.20.

Pozostałe typy z UFC godne zastanowienia się:

Meerschaert @1.40
Lemos @1.28

KSW 65:

Sormova @1.40 - Solidna zawodniczka mająca na rozkładzie viktorie z niezłymi fajterkami. Powinna zdominować Bekus zapaśniczo na pełnym dystansie lub co według mnie bardziej prawdopodobne poddać. Ciekawym betem wydaje się tutaj Sormova przez submission @4.00

Piwowarczyk/Doussis decyzja - nie @1.40 - Oboje nastawieni na szybkie skończenie co sugeruje że walka nie wyjdzie poza 2 rundę. Piwowarczyk guruje kondycyjnie nad rywalem więc myślę że przetrwa początkowe agresywne ataki rywala i najdalej w 2 odsłonie ubije lub udusi wyczerpanego rywala.

Kita @1.28
Stasiak/Eskijev R1-nie @1.33

Inne:

Paul ko/tko - nie @1.55 - Grałem taki zakłąd w ich pierwszej walce ale wtedy kurs był powyżej @2.00. Nie mam tutaj aż takiej pewności jak w pierwszym przypadku ponieważ Paul na pewno zrobił duże postępy (bądź co bądź przygotowywał się na zawodowego boksera a nie na zzawodnika MMA) a Woodley wziął tą walkę tak naprawdę z doskoku. Mimo wszystko Tyron jest twardy i powinien dotrwać do decyzji.

ACA - 3/3
 
To było łatwe ACA 7/7

Omarov genialny,

Khaliev był bliski zjebania kuponu

Bagov mi napędził stracha i zawsze sobie powtarzam żeby na niego nie stawiać...

I hit: jąkający się Brad Pickett na mikrofonie :beczka:
 
Titan FC

Dilano Taylor @1.36
Alberto Montes @1.12
Dean Barry @1.1

wszystko do jednej bramki
Taylor potencjał na UFC (myślę, że zobaczymy go w DWCS w przyszłym roku)
Montes kot podawałem go przed usunięciem poprzedniego forum, już był zakontraktowany na DWCS
Barry z gościem który przegrał ostatnie 13 walk

Unified MMA (Kanada)

Shane Campbell @1.37

Geven solidne skalpy, ale 3 lata nie walczył, schodzi do LW, warunki fizyczne i doświadczenie zdecydowanie na korzyść Campbella, over 1.5 po @1.39 też moim zdaniem do gry
 
Back
Top