Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

mysle ze moze rozczarowac ta walka i fajerwerkow sie nie spodziewam
Oczywiście że może tak być ale mi też chodzi o tę toczkę i ilość dyskusji na jej temat to już fajnie wygląda.
Ja uważam i zgadzam się z Wami, że AJ może to zanudzić strasznie i zgarnąć decyzję zwłaszcza jak walczy u siebie.
Mimo to fajnie, że coś się dzieje w tym boksie a przecież już zaraz 3 walka Fury Wilder :D
 
Oczywiście że może tak być ale mi też chodzi o tę toczkę i ilość dyskusji na jej temat to już fajnie wygląda.
Ja uważam i zgadzam się z Wami, że AJ może to zanudzić strasznie i zgarnąć decyzję zwłaszcza jak walczy u siebie.
Mimo to fajnie, że coś się dzieje w tym boksie a przecież już zaraz 3 walka Fury Wilder :D
Jeszcze ci mało po liściowej kanonadzie Alvareza na konfie?! :lol:
 
Jeśli grasz Joshue przez decyzje to radziłbym to zabezpieczyć takim samym zakładem tyle że w stronę Usyka.

Mam pograny tylko czysty win AJ. Kombinuje zeby cos dograc, ale nie umiem sie zdecydowac. O ile spodziewam sie jak zawalczy Usyk, to nie wiem tak naprawde jaka wersja AJ wejdzie do ringu.
 
Mam pograny tylko czysty win AJ. Kombinuje zeby cos dograc, ale nie umiem sie zdecydowac. O ile spodziewam sie jak zawalczy Usyk, to nie wiem tak naprawde jaka wersja AJ wejdzie do ringu.
Jak nie masz co dorzucić to rozważ sobie Turner/Medic decyzja - nie @1.47. Żadne złoto ale spore prawdopodobieństwo powodzenia.
 
Hatton - Martinez (walka zakończy się na punkty) + Penaz @2.05

Campbell Hatton kariery jak ojciec na pewno nie zrobi. W sumie ma dopiero 20 lat i mały dorobek walk ale nie prezentuje nic ciekawego. Walczy z Urugwajczykiem Sonni Martinezem(2-4), który wchodzi na ostatnią chwilę. Obaj panowie nie mają żadnego KO na swoim koncie, same decyzje i jest to sportowo słabiutki pojedynek, wydaję się idealny na kolejne zwycięstwo punktowe Hattona. Hatton trochę słabnie od 3 rundy ale spokojnie powinien dowieźć punktowe zwycięstwo aktywnością. Jeżeli nie wpadnie tu żadnemu cios życia to nic tu się nie powinno wydarzyć, panowie to waciaki. Można też brać Hattona na pkt bo kursy minimalnie się różnią, ale zawsze bezpieczniej że walka po prostu dotrwa do decyzji.

Gram też dzisiaj Baysangurova @1.95.
Jego rywal niby polecony na galę przez samego Joshuę ale z tego co widziałem to półogór. Wcześniej grał w futbol amerykański i trenuje dopiero kilka lat, rekord nabity, ma jakieś sukcesy amatorskie, chyba kwalifikację olimpijską zdobył, mało dostępnych jego walk ale z tego co udało się obejrzeć to słabiak. Mierny technicznie, niby ma czym przyłożyć ale czuję w kościach tutaj buma. Khasan Baysangurov powinien go spokojnie porobić to niezły technicznie zawodnik z dobrym doświadczeniem 21-1. Przeczucie mi podpowiada że jest szansa na ko i też próbuję w tę stronę @6.00. Może się mylę i zrobił jakiś wielki postęp w końcu trenuje go Manny Robles i mało dostępnych info o nim ale biorę Khasana w sumie z przekonaniem.

Powodzenia dzisiaj:robbie:.

Usyk Uppercut GIF - Usyk Uppercut усик GIFs
 
Ja już zagrałem Sudolskiego na wtorek z DWCS akurat tam jest @1.65
Zobaczyłem rywala i to zwykły placek. Kiepskie umiejętności. Jeszcze niedawno z bumami z ujemnymi bilansami splity robił :facepalm: lub równe decyzje. Najlepiej ten co 0-5 miał z Rumuni :rofl:
To że Sudolski w wygranych walkach miał jakieś tam przez chwilę słabsze momenty tutaj nie będzie miało znaczenia :confused:
 
Zagrałem sobie mini tasiemkę na weekend.

Jungwirth (Oktagon) + Naruszczka (Oktagon) +Silveira (LFA) +Joshua ( boks) @4.51 za 1k.

Jungwirth - jego rywal Kalašnik z bilansem 8-2, ale nabitym na typowych plackach. W zasadzie jego taktyka sprowadza się do obaleń i przeleżenia rywala. Ale kiedy to się nie udaje to zaczynają się kłopoty vide walka z Tato Primerą (który de facto też jest plackiem tylko nieco mniejszym). I co kluczowe Kalaśnik ma bardzo podejrzane kardio (w 3 rundzie z Primerą nie był w stanie wyprowadzać ciosów, wywracał się ze zmeczenia), a co by nie powiedzieć o Niemcu to pod względem kondycyjnym wygląda świetnie. Praktycznie się nie zatrzymuje, przez 3 rundy walczy w wysokim tempie i ma serce do twardej bitki. Jeśli Jungwirth nie pozwoli się przeleżeć to zajedzie Kalašnika presją.

Naruszczka - wziął walkę w zastępstwie na ostatnią chwilę, ale nie zniechęca mnie to ;) Rywalem Hošek, niby były bokser, a tak naprawdę typowy cepiarz, jego jedyna broń to właśnie obszerne cepy. Oczywiście jeśli trafi to może urwać głowę i w walkach z bumami tak wygrywał. Ale z bardziej ogarniętym rywalem zaczynają się ciężary vide walka z Ďatelinką. Hošek jest obalany zawsze i wszędzie, do tego kompletnie bezradny z pleców, jest też nabity mięśniami i po jednej rundzie w klinczu lub przytrzymany na glebie mocno dyszy i traci moc w pięciach. Reasumując doświadczony Naruszczka nie jednego takiego cepiarza już ogrywał i mam nadzieję że nie przyniesie wstydu trenerowi Oknińskiemu I polskiemu MMA ;)

Silveira - świetny zapaśnik i grapler trenuje w ATT, walczy z nabitym kołkiem, który prawdopodobie nie ma parteru, nigdy nie bił się z rywalem tego kalibru i w stójce będzie wolniejszy. Na moje Silveira przewróci i udusi.

Antek Joshua, eksperci bokserscy szanse oceniają 75-25 na korzyść Joshuy. Wielki ciężki z małym. Usyk jest świetny, techniczny, ale uważam że waga ciężka nie jest dla niego, męczył się już z Chisoroą, a Antek jest kilka półek wyżej.

Oprócz tego Fiorot zamyka mi kuponik na 3.2 k

Pozdro.
No ch...j Naruszczka ujebał, miał walkę pod kontrolą, gość umierał w drugiej rundzie i trafił go cepem, Naruszczka zaliczył deski ale od razu się podniósł i ruszył po nogę, a sędzia i tak przerwał. Afera w ch..j, Czesi ukręcili lody znów. Trener Mirek w szale na środku oktagonu. Sceny ;) Tylko kuponu żal :(
 
Kurs na Naruszczke był 1.10 zanim sędzia przerwał...

To już koniec, ale wręcz przeciwnie do tego, czego się spodziewano! David Hošek uderzył w prawą stronę, Naruszczka poszedł na ziemię, gdzie i tak dostał dwa uderzenia. Sędzia Kopciuszek natychmiast wskoczył między zawodników i zakończył pojedynek. Ale to będzie długo dyskutowany temat, ponieważ Marcin Naruszczka od razu poszedł za nogą Hoška i chciał walczyć. W każdym razie wynik jest ustalony, zwycięzcą na TKO jest David Hošek.

Czeskie złodzieje

JA PRDL
 
Kurs na Naruszczke był 1.10 zanim sędzia przerwał...

To już koniec, ale wręcz przeciwnie do tego, czego się spodziewano! David Hošek uderzył w prawą stronę, Naruszczka poszedł na ziemię, gdzie i tak dostał dwa uderzenia. Sędzia Kopciuszek natychmiast wskoczył między zawodników i zakończył pojedynek. Ale to będzie długo dyskutowany temat, ponieważ Marcin Naruszczka od razu poszedł za nogą Hoška i chciał walczyć. W każdym razie wynik jest ustalony, zwycięzcą na TKO jest David Hošek.

Czeskie złodzieje

J
Niewiaregodne jak wyciągnęli za uszy wygraną tego buma. Inna sprawa Marcin źle to rozegrał taktycznie. Zamiast obalić słanającego się Hoška to wdał się w bezsensowną wymianę i dał mu szansę, a ten z pomocą sędziów ja wziął. Szkoda.
 
Patrząc na to co odpierdalają sędziowie w Londynie to Usyk chyba z 5 knockdownów będzie musiał zrobić albo KO na AJ żeby coś ugrać w tym Londynie...
 
Back
Top