Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Mam pewien problem z wypłatą z 22bet. Mógłby mi ktoś pomóc?
Środki na 22bet wpłacałem już miesiące temu przy użyciu EcoPayz, ale gdzieś w okolicach lipca z dnia na dzień ta opcja zniknęła (nie dostałem żadnej informacji, a jeżeli dostałem, to za cholerę nie mogę jej nigdzie znaleźć). Nagromadziła mi się okej sumka i chciałem wypłacić jej część przez przelew bankowy - specjalnie z tego powodu założyłem konto w ZEN.
Jednak gdy próbowałem to zrobić, zlecenie wypłaty zostało automatycznie odrzucone z tego powodu:
INFORMATION MESSAGE
Withdrawals are only possible using the same details that were used to make a deposit. If you deposit money via different payment methods, you should withdraw money in proportion to the amount you have deposited via each payment method.

Co powinienem zrobić w takiej sytuacji?
Skontaktowałem się już z ich supportem, ale znając ich podejście do klienta nie spodziewam się owocnej współpracy, choć mam nadzieję, że się mylę.
Połokciowałem się z supportem przez noc, [email protected] przekierował mnie do [email protected], po wymianie kilku wiadomości zweryfikowali mnie i zatwierdzili wypłatę. Niepotrzebnie spanikowałem, ale trochę zmroziła mnie wizja utraty tych środków.
 
@pvlace na przyszłość zawsze wypłacaj na bieżąco. To dotyczy każdego gównobuka. Nigdy się nie powinno gromadzić więcej niż potrzebujesz na rozegranie zakładów.
 
Jestem po analizie walk. Gram też 22 letniego Golden Boya. Świetnie operuje nogami, dobre niskie i wysokie kopnięcia. Ma min. rekord 3-0 w Muay Thai. Ogromny postęp w samym boksie na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Rywal trudno coś napisać bo jest słaby. Słaba technika, brak kopnięć. Ostatnia walka na YT. No i warunki fizyczne widoczne dla kogo. Kursy mocno spadają.

Daniel Zellhuber @1.50 Betsson
Chyba jeszcze lepszy bet od Sudolskiego :fingers: Ogólnie zagrałem obydwu i nastawiam się na łatwe :Duke3d:
 
Last edited:
Jestem po analizie walk. Gram też 22 letniego Golden Boya. Świetnie operuje nogami, dobre niskie i wysokie kopnięcia. Ma min. rekord 3-0 w Muay Thai. Ogromny postęp w samym boksie na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Rywal trudno coś napisać bo jest słaby. Słaba technika, brak kopnięć. Ostatnia walka na YT. No i warunki fizyczne widoczne dla kogo. Kursy mocno spadają.

Daniel Zellhuber @1.50 Betsson
Chyba jeszcze lepszy bet od Sudolskiego :fingers: Ogólnie zagrałem obydwu i nastawiam się na łatwe :Duke3d:
Tez przegladalem oferte DWCS:5 i zaufam tutaj Sudolskiemu. Rozważałem tez Kunieva. Zobaczcie sobie na kim nabity ma rekord jego przeciwnik. Same ogórki wyciągniete gdzieś z dna brazylijskiej faweli. Dagestanczyk nie imponuje w stojce, ale ma niezle cardio i powinien przemielic Santosa zapasami. Jedyne ryzyko jakie widze to ze Santos ustrzeli go w pierwszych minutach walki, albo Kuniev wpakuje sie w jakies glupie poddanie. W dalszej czesci walki brazol nie powinien stanowic zadnego zagrozenia i Kuniev zaliczy latwy win.
Co do Zellhubera, fajny 22 letni meksykanski prospekt. Przewaga zasięgu, muay thai i BJJ powinno dac mu zwyciestwo, ale Almeida nie jest bez szans w tym pojedynku, a ja nie mam aktualnie ochoty stawiac na tak mlodego zawodnika. Zreszta oboje maja zbyt duzo brakow na poziom UFC i na ta chwile nie widze mozliwosci kontraktu dla ktoregokolwiek z nich.
Podsumowujac, ja z tej gali wybieram Sudolskiego. Ukrainiec musialby wyczarowac jakies poddanie, ale do tego potrzebuje sprowadzenia i kontroli, a Sudolski jest sporo mocniejszy fizycznie i ma niezle TDD. W stojce natomiast powinien juz dominowac. IMO Sudolski via GnP i kolejny Polak w UFC :)
A przy okazji @KilerMMA gdzie przenosisz sie z Betssona, ktory przestaje byc dostepny od 1 pazdziernika?

:conorsalute:
 
Coraz gorzej to wygląda i wyjdzie na to, że jeszcze przyjdzie nam grać z pierdolonym podatkiem
Czesc zdarzen mozna grac na polskich bukach korzystajac z roznych bonusow, glownie gale typu KSW i inne mniejsze wydarzenia.
Problem robi sie kiedy bysmy chcieli przyjebac grubiej jakiegos singla czy dubla. Tutaj 12% podatku robi juz roznice...
 
Coraz gorzej to wygląda i wyjdzie na to, że jeszcze przyjdzie nam grać z pierdolonym podatkiem
Mało to opcji? Bukmacherów są dziesiątki. A to, że gównobuki uciekają z PL stawia tylko otwartą drogę do gry u "poważniejszych graczy", gdzie niestety jest więcej pierdolenia się na starcie, ale z drugiej strony większa pewność zarówno wypłaty jak i wyjściowych "value" na wycenach.
 
Jestem po analizie walk. Gram też 22 letniego Golden Boya. Świetnie operuje nogami, dobre niskie i wysokie kopnięcia. Ma min. rekord 3-0 w Muay Thai. Ogromny postęp w samym boksie na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Rywal trudno coś napisać bo jest słaby. Słaba technika, brak kopnięć. Ostatnia walka na YT. No i warunki fizyczne widoczne dla kogo. Kursy mocno spadają.

Daniel Zellhuber @1.50 Betsson
Chyba jeszcze lepszy bet od Sudolskiego :fingers: Ogólnie zagrałem obydwu i nastawiam się na łatwe :Duke3d:

1 na mecie. Decyzja 29-28 bardzo dobra walka 22 latka :applause:
 
1 na mecie. Decyzja 29-28 bardzo dobra walka 22 latka :applause:
Zellhuber i Kuniev latwo. Sudolski dramat. Rozumiem jeszcze jak by zostal jakos poddany, a on rozbity w stojce, gdzie powinien dominowac Ukrainca.
U mnie finalnie na zero bo nie zagralem ani Zellhubera, ani Kunieva, ani Sudolskiego. Co do tego ostatniego, to analizujac po fakcie, mozna bylo sie tego troche spodziewac, patrzac z kim do tej pory wygral Sudolski? Mimo wszystko przewaga fizyczna i stojka na papierze wygladala jednostronnie
 
Nosz kurwa, miałem go na kuponie, potem usunąłem i po chwili znowu wrzuciłem... :usunto: a razem z nim miałem Zellhuber i Kuniev. Kurwa. No nic, mówię, kurwa, nie stawiać Polaków! :boystop:
 
Betsson wychodzi z Polski, bo teraz już działa legalnie w kraju pod inną nazwą jako Fuksiarz, który mocno reklamuje Stanowski.
Niestety Fuksiarz ma kiepską ofertę MMA i do tego podatek, to już lepsza Fortuna czy moze jakis totalbet
 
Widze ze fortuna dodala karte bellatora. Widzicie tam jakies sensowne typy? Niestety dla mnie tam wiekszosc to anonimy :)
 
Back
Top