Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ktos tu mial zainwestowane w Yana
Screenshot_20210925-214721_Facebook.jpg
 
Jeden ze słabszych weekendów. Antek zawiódł po całości.
Lawler troszkę poprawił nastrój.

To teraz Sudolski we wtorek i Fame MMA w sobotę.
 
Zagrałem sobie mini tasiemkę na weekend.

Jungwirth (Oktagon) + Naruszczka (Oktagon) +Silveira (LFA) +Joshua ( boks) @4.51 za 1k.

Jungwirth - jego rywal Kalašnik z bilansem 8-2, ale nabitym na typowych plackach. W zasadzie jego taktyka sprowadza się do obaleń i przeleżenia rywala. Ale kiedy to się nie udaje to zaczynają się kłopoty vide walka z Tato Primerą (który de facto też jest plackiem tylko nieco mniejszym). I co kluczowe Kalaśnik ma bardzo podejrzane kardio (w 3 rundzie z Primerą nie był w stanie wyprowadzać ciosów, wywracał się ze zmeczenia), a co by nie powiedzieć o Niemcu to pod względem kondycyjnym wygląda świetnie. Praktycznie się nie zatrzymuje, przez 3 rundy walczy w wysokim tempie i ma serce do twardej bitki. Jeśli Jungwirth nie pozwoli się przeleżeć to zajedzie Kalašnika presją.

Naruszczka - wziął walkę w zastępstwie na ostatnią chwilę, ale nie zniechęca mnie to ;) Rywalem Hošek, niby były bokser, a tak naprawdę typowy cepiarz, jego jedyna broń to właśnie obszerne cepy. Oczywiście jeśli trafi to może urwać głowę i w walkach z bumami tak wygrywał. Ale z bardziej ogarniętym rywalem zaczynają się ciężary vide walka z Ďatelinką. Hošek jest obalany zawsze i wszędzie, do tego kompletnie bezradny z pleców, jest też nabity mięśniami i po jednej rundzie w klinczu lub przytrzymany na glebie mocno dyszy i traci moc w pięciach. Reasumując doświadczony Naruszczka nie jednego takiego cepiarza już ogrywał i mam nadzieję że nie przyniesie wstydu trenerowi Oknińskiemu I polskiemu MMA ;)

Silveira - świetny zapaśnik i grapler trenuje w ATT, walczy z nabitym kołkiem, który prawdopodobie nie ma parteru, nigdy nie bił się z rywalem tego kalibru i w stójce będzie wolniejszy. Na moje Silveira przewróci i udusi.

Antek Joshua, eksperci bokserscy szanse oceniają 75-25 na korzyść Joshuy. Wielki ciężki z małym. Usyk jest świetny, techniczny, ale uważam że waga ciężka nie jest dla niego, męczył się już z Chisoroą, a Antek jest kilka półek wyżej.

Oprócz tego Fiorot zamyka mi kuponik na 3.2 k

Pozdro.
Przynajmniej nie ma co plakac za ta akcje z Naruszczka :D Jungwirtha akurat nie gralem bo kompletnie mu nie ufam, ale AJ polozyl wszystko koncertowo

:putinlaugh:
 
Dobry weekend:

Joshua - Usyk walka zakończy się na pukty @2.20
siedzi
Silveira(LFA)+Dunlap(LFA)+Woźniak+Penaz(Oktagon) @2.15
siedzi
Hatton - Martinez (walka zakończy się na punkty) + Penaz @2.05
siedzi
Gram też dzisiaj Baysangurova @1.95.
Rywal wygrywa przez majority decision. Walki nie widziałem, to zawodnik polecony przez Joshuę na galę - czytałem że decyzja mocno naciągnięta na jego korzyść ale nie wiem czy to prawda, tak czy inaczej tutaj plecy.
 
Panowie ten Sudolski taki pewniak? Rywal może obijał ogórki ale rekord 19-2 i tak robi większe wrażenie niż 8 ogórków Sudolskiego
 
Proponuje teraz złapać za zeszyt, ołówek i zapisać co podam bo podam pewniaka takiego samego co wczoraj Penaz z MMA z takim samym kursem :lol:

Romanov zrobi z dupy Jareda Vandery wjazd do zajezdni. Walka 9 pażdz. :hi:

Panowie ten Sudolski taki pewniak?

W ramach ścisłości nikt w prost nigdzie tutaj nie napisał że to pewniak :tiphatb:żeby nie było że placek mu wpiernicz dał :wink2:
 
Mam pewien problem z wypłatą z 22bet. Mógłby mi ktoś pomóc?
Środki na 22bet wpłacałem już miesiące temu przy użyciu EcoPayz, ale gdzieś w okolicach lipca z dnia na dzień ta opcja zniknęła (nie dostałem żadnej informacji, a jeżeli dostałem, to za cholerę nie mogę jej nigdzie znaleźć). Nagromadziła mi się okej sumka i chciałem wypłacić jej część przez przelew bankowy - specjalnie z tego powodu założyłem konto w ZEN.
Jednak gdy próbowałem to zrobić, zlecenie wypłaty zostało automatycznie odrzucone z tego powodu:
INFORMATION MESSAGE
Withdrawals are only possible using the same details that were used to make a deposit. If you deposit money via different payment methods, you should withdraw money in proportion to the amount you have deposited via each payment method.

Co powinienem zrobić w takiej sytuacji?
Skontaktowałem się już z ich supportem, ale znając ich podejście do klienta nie spodziewam się owocnej współpracy, choć mam nadzieję, że się mylę.
 
Back
Top