Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

W chuju mam unibet, w końcu mam powód, żeby zarejestrować się na bet365. Tyle tylko, że się obawiam jakichś problemów ze strony skarbówki. Myślicie, że nie będzie z tym problemu, jeżeli zysk nie przekroczył kwoty wolnej od podatku (obrót tak)?
Na unibecie jest Diaz po 7.0 tko to mój bet gali.


Wbijaj na bet365 tylko tam najczęściej limity są gdy się ugra na czysto 5-6k.

A ze skarbówką nie będzie problemów.
Kiedyś kilka razy przelewalem 4 cyfrowe kwoty z buka na bank i ze skrilla na bank i nigdy problemów nie było.
Lecz i tak wolałem właśnie po to używać tylko skrilla.
 
Usyk - Głowacki 1,62 - 2,65.

wiem że dopiero w połowie Września, ale już wjechałem grubo w Krzycha

War!
 
Sorry że tak późno.

Paddy. Ale już zjechało 25gr.

Dokłada ktoś do u201 coś z Inwicty dzisiaj? na Niedźwiedź 1,50 jest :-). + Stevenson boks 1,18.
 
W chuju mam unibet, w końcu mam powód, żeby zarejestrować się na bet365. Tyle tylko, że się obawiam jakichś problemów ze strony skarbówki. Myślicie, że nie będzie z tym problemu, jeżeli zysk nie przekroczył kwoty wolnej od podatku (obrót tak)?
skarbowka ma wyjebane na tak smiesznie male pieniadze
na bet365 live masz czesto tylko karty glowne jak cos
 
Będzie na UFC 201

asas.png
 
Bukmacherka jest pojebana. Wtopiłem na Euro jakieś 1500 zł ( czyli więcej niż mogłem sobie pozwolić), mimo że uważam, że znam się na temacie. Bet365 zlitował się nade mną i dał mi po wszystkim bonus lojalnościowy 50 zł. W 2 dni zrobiłem z tego 3000 zł, grając live'y kompletnie z dupy na dyscypliny, o których praktycznie nie mam pojęcia. Gdzie tu logika.
 
Panowie jak chcecie jakieś drobne rzucić to kilka dni temu na Majke w wyścigu olimpijskim kurs 125 . A nie jest on bez szans .
 
Panowie jak chcecie jakieś drobne rzucić to kilka dni temu na Majke w wyścigu olimpijskim kurs 125 . A nie jest on bez szans .
Jest. Typowy góral z tragicznym przyspieszeniem i samym finiszem. Dodatkowo bez umiejętności jazdy na czas, jakby zachciało mu się solowej ucieczki. Wymęczony po dwóch wielkich tourach... Byłbym w bardzo ciężkim szoku, jeśli by to wygrał.
 
Jest. Typowy góral z tragicznym przyspieszeniem i samym finiszem. Dodatkowo bez umiejętności jazdy na czas, jakby zachciało mu się solowej ucieczki. Wymęczony po dwóch wielkich tourach... Byłbym w bardzo ciężkim szoku, jeśli by to wygrał.
A czy w tym wyścigu jadą na czas? Więc o czym ty mówisz robisz z niego jakiegoś słabego zawodnika a chłopak już niejednego kozaka w górach objechał .
 
A czy w tym wyścigu jadą na czas? Więc o czym ty mówisz robisz z niego jakiegoś słabego zawodnika a chłopak już niejednego kozaka w górach objechał .
Jazda na czas bardzo pomaga w solowej ucieczce, bo o dziwo jedziesz tam samemu. Jest ogromna różnica pomiędzy wygraniem etapu długiego wyścigu, gdzie liderzy puszczają twoją ucieczkę, bo tracisz do nich godzinę w generalce, a wygraniem najważniejszego klasyka w ciągu 4 lat, który ma znacznie mniej górski profil. Majka jest jak najbardziej dobrym góralem, ale szanse na zwycięstwo w wyścigu klasycznym ma minimalne, bo to nie jego specjalizacja.
 
  • Like
Reactions: mat
Jazda na czas bardzo pomaga w solowej ucieczce, bo o dziwo jedziesz tam samemu. Jest ogromna różnica pomiędzy wygraniem etapu długiego wyścigu, gdzie liderzy puszczają twoją ucieczkę, bo tracisz do nich godzinę w generalce, a wygraniem najważniejszego klasyka w ciągu 4 lat, który ma znacznie mniej górski profil. Majka jest jak najbardziej dobrym góralem, ale szanse na zwycięstwo w wyścigu klasycznym ma minimalne, bo to nie jego specjalizacja.
Wiadomo że Rafał nie lubi klasyków ale rzucić sobie 10 zł nie szkodzi tym bardziej że jakieś szanse ma . Valverde jest faworytem bukmacherów a sam jest po 2 wielkich tourach , jest to pierwszy wyścig olimpijski od x czasu albo może nawet w historii gdzie powalczą górale a nie nudny sprint
 
Fena nei ma chyba nikt ze stacjoanrnych. STS na pewno nie. Nie polecam ich bo wałek na wałku. Rozliczają wygrane zakłady jako zwrot a przegrane na to samo zdarzenie jako przegrane.

Jeśli któryś ma to fortuna. Tam jest WSOF, Bellator, Invicta więc może i FEN będzie. Nigdy nie zwróciłem uwagi na to.
 
Back
Top