Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Wystarczy w google wpisać...
UFC 193: Holly Holm dethroning Ronda Rousey (stake: $20,000 – return: $240,000).
UFC 194:Conor McGregor defeating Jose Aldo (stake: $30,000 – return: $63,000).
UFC 196: Meisha Tate winning against Holm (stake: $77,000 – return: $223,300).
UFC 199: Michael Bisping upsetting Luke Rockhold (stake: $5,000 – return: $37,500).

Dla mnie to i tak mało wiarygodna osoba. Taki milioner, a sprzedaje typy i to jeszcze jakiś system na baseball. Albo 20k kupony na William Hillu. Już by go dawno zablokowali za takie wygrane.
Przegranych kuponów też nikt nie widział, a jak już udostępnił to bańka w plecy na Tate. Najlepiej skupić się na swoich typach.
Nie no, ja tam tak tylko z ciekawości jak on tam.Dziwne mi się wydawało Tate po takim kursie
 
Myślę, że jeżeli Condita grać, to Condit itd może być warte gry jak się pojawi. Maia z jednej strony się spompował z Rorym, z drugiej też ma deczji trochę ostatnio i też po 5ciu rundach, a ostatnio kondycyjnie wyglądał dobrze.Jeżeli Maia będzie przygotowany kondycyjnie to nie widzę Condita stopującego obalenia przez 3 rundy.A jeżeli nie będzie kondycyjnie dobrze tym bardziej Condit może go znokautować.
 
Maja 2.0 Condit ~1.8. Chciałbym by wygrał Condit ale mimo wszystko do kuponu dalbym chyba bardziej Maie. Wiem że kondycyjnie Condit wygrywa i bedzie miał wieksze szanse im dłużej potrwa walka. Ale wiadomo jakim Maia jest zapasnikiem. Potrafi utrzymac porzadnie na ziemi. Pytanie z jaka Carlos wyjdzie forma i czy bedzie w stanie przetrzymac 2 rudny by od trzeciej nadrabiac straty puktowe.
 
Gra ktoś bellatora 159?
Walka wieczoru caldwell vs Taimanglo. Typ pierwszego 1.06 natomiast drugi kurs 8.
Ktoś posiada jakieś informacje na temat zawodników?
 
Nikt nie odpisywał to nie ciągnąłem temu.
 

Attachments

  • Screenshot_20160723-152708.png
    Screenshot_20160723-152708.png
    93.6 KB · Views: 72
A jakie to spore w waszym mniemaniu minimum?
W ogóle to na skrillu coś tam przesyłają pocztą przy rejestracji??Bo mi z bet365 przysłali, dobrze że siostra to akurat odbierała i mama nie wiedziała o co chodzi xDD
150k

Tu nie chodzi o stawkę tylko o to, że ja np skrilla prowadzę sobie jako oddzielne konto do celów bukmacherskich, mam kartę i oddzielam to konto od bankowego.
Na skrillu mam cały budżet na granie i dzięki karcie używam jako osobnego konta.

Mega chujnia z unibetem jest.
Chciałem zagrać grubiej Diaza, a tu takie coś.
5dimes też skończył ze skrillem.
 
W chuju mam unibet, w końcu mam powód, żeby zarejestrować się na bet365. Tyle tylko, że się obawiam jakichś problemów ze strony skarbówki. Myślicie, że nie będzie z tym problemu, jeżeli zysk nie przekroczył kwoty wolnej od podatku (obrót tak)?
 
Back
Top