Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Panowie, powiedzmy, ze chciałbym się trochę pobawić w bumachierkę mma. Od czego zacząć? Gdzie? Co? Jak? Jakieś rady jak zostać królem bukmacherki jak @michi972 ale nie przegrać życia.
 
Panowie, powiedzmy, ze chciałbym się trochę pobawić w bumachierkę mma. Od czego zacząć? Gdzie? Co? Jak? Jakieś rady jak zostać królem bukmacherki jak @michi972 ale nie przegrać życia.
Taki ze mnie król co na poprzedniej gali z poprzedniejszej hajsy przejebał, ale z 5 stówek na plusie jestem.Życie przegrywam, jeszcze nie przegrałem.
1.Nie odkuwaj się na siłę na tej samej gali
2.Nie bazuj na tym samym zawodniku w kkilku kuponach
3.Analizuj
4.Nabierz doświadczenia z czasem przyjdą hajsy
 
Taki ze mnie król co na poprzedniej gali z poprzedniejszej hajsy przejebał, ale z 5 stówek na plusie jestem.Życie przegrywam, jeszcze nie przegrałem.
1.Nie odkuwaj się na siłę na tej samej gali
2.Nie bazuj na tym samym zawodniku w kkilku kuponach
3.Analizuj
4.Nabierz doświadczenia z czasem przyjdą hajsy
Świetnie miczi, właśnie poradziłeś człowiekowi jak bezpiecznie przepłynąć basen, ale typ nie umie pływać, kminisz?
 
Bo się brzydzę, ale i tak tracę czas na te mma, to mogę przy okazji trochę dorobić na rozrywki i niemoralne życie bez zasad, czas to pieniądz:)

https://bestfightodds.com/# <--- przed postawieniem zakładu przejrzyj na kursy innych bukmacherów - jeśli lepsze kursy są u nich, to czekaj, prawdopodobnie i na Twoim buku wzrośnie. I w drugą stronę.

1. pinnacle
2. pinnacle
3. pinnacle
4. gówno
.....................
.....................
10. bet365
.....................
.....................
.....................
.....................
......................
100. betsafe i unibet -> oba buki nakładają żałosne limity na swoich graczy.

Jak chcesz grać lajwy, to bet365 i unibet je mają - przy czym 365 tylko od main cardu.
365 i uni mają najfajniejsze "prop bety" - czyli np X przez KO, Y przez sub. Betsafe rzadko je wystawia i po trochę zaniżonych kursach.
 
Bo się brzydzę, ale i tak tracę czas na te mma, to mogę przy okazji trochę dorobić na rozrywki i niemoralne życie bez zasad, czas to pieniądz:)
W takim razie załóż konto na bet365 albo na unibet i obstawiaj. bet ma lepsze kursy i dobry bonus (poczytaj o warunkach obrotu), a unibet ma więcej metod na wygraną walki i obydwa buki mają możliwość grania live (czasami można fajne kursy wyłapać).
Myślę, że na początek są w sam raz. Pinnacle jest dla ludzi co grają głównie single za grube pieniądze i chcą ominąć śmieszne limity.
Na początek myślę, że bet365 jest idealnym bukiem do rozpoczęcia przygody z bukmacherką.
Potem można śmiało przejść na pinka z racji najlepszych kursów, limitów i po prostu to buk #1 dla osób co bukmacherkę traktują trochę poważniej.
 
W takim razie załóż konto na bet365 albo na unibet i obstawiaj. bet ma lepsze kursy i dobry bonus (poczytaj o warunkach obrotu), a unibet ma więcej metod na wygraną walki i obydwa buki mają możliwość grania live (czasami można fajne kursy wyłapać).
Myślę, że na początek są w sam raz. Pinnacle jest dla ludzi co grają głównie single za grube pieniądze i chcą ominąć śmieszne limity.
Na początek myślę, że bet365 jest idealnym bukiem do rozpoczęcia przygody z bukmacherką.
Potem można śmiało przejść na pinka z racji najlepszych kursów, limitów i po prostu to buk #1 dla osób co bukmacherkę traktują trochę poważniej.
O to mi właśnie chodzi, jestem żółtodziobem, nie bede ostro pogrywać, chce sie wdrożyć itp
 
kusi zeby cos wybrac z tenisa io, ale kurde to jest jednak 1 runda i nie wiadomo jeszcze komus sie chce grac za frajer :D
 
Będzie na UFC :D
 

Attachments

  • windx.jpg
    windx.jpg
    42.3 KB · Views: 51
Fiji - Meksyk pow 7.5 bramki @1.82
Zaglebie - Pogon 1 @2.0
Muller Janowicz pon 22.5 gema @1.8
 
Gra ktoś, dziś piłkę ręczną mężczyzn? Polska - Brazylia. Dobry kurs na naszych i teoretyczne zwycięstwo na papierze :)
 
Ja bym tego nie tykał. Nasi przed tym turniejem grali dość przeciętnie, a Brazylijczycy prezentowali się dobrze i grają u siebie. Oczywiście jesteśmy faworytem, ale to żaden złoty los.
 
Ja wtopiłem na Polsce w ręczną ale odrobiłem z nawiązką na Kanada - USA w siatkę... dzisiejszy dzień zaczął się od UFC a skończył na siatce... Ze 100 zrobione 259 zł czyli nie jest źle :)
 
Back
Top