Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dementuję :smile:
Unibet sie skonczyl...

Mi zablokowali Skrilla na stałe, koleś na chacie powiedzial "Dzial finansowy Unibet podjal decyzje o wylaczeniu mozliwosci korzystania z portfeli elektronicznych na Pana koncie", a dalej - on nie moze udzielic zadnych bardziej szczegolowych informacji, ani nie moze podac kontaktu to osoby/dzialu ktory mi na to odpowie, ani okresla przyczyny takiej blokady. KONIEC TEMATU I NARA. Takze zostawili tylko mozliwosc przelewu bankowego...

Widocznie tylko wybranym uzytkownikom taka kose wbili...
 
Unibet sie skonczyl...

Mi zablokowali Skrilla na stałe, koleś na chacie powiedzial "Dzial finansowy Unibet podjal decyzje o wylaczeniu mozliwosci korzystania z portfeli elektronicznych na Pana koncie", a dalej - on nie moze udzielic zadnych bardziej szczegolowych informacji, ani nie moze podac kontaktu to osoby/dzialu ktory mi na to odpowie, ani okresla przyczyny takiej blokady. KONIEC TEMATU I NARA. Takze zostawili tylko mozliwosc przelewu bankowego...


Lipa u mnie poszła wypłata wczoraj bezproblemowo ale jak maja mnie tak udupić bez ostrzeżenia to następna będzie ostatnią a szkoda bo lubiłem się pobawić w metody skończenia X przez decyzję itp. Bet365 chyba tego nie oferuje
 
Lipa u mnie poszła wypłata wczoraj bezproblemowo ale jak maja mnie tak udupić bez ostrzeżenia to następna będzie ostatnią a szkoda bo lubiłem się pobawić w metody skończenia X przez decyzję itp. Bet365 chyba tego nie oferuje
Jak masz cos wiekszego ugrane, radze czym predzej to wyplacic, ewentualnie zostawic jakies drobniaki na bierzace zaklady. Ja to z grubą sumką zostalem:confused:

Jak niewiele brakuje zeby z Topowego buka, przesunac sie na koniec listy...
 
Lipa u mnie poszła wypłata wczoraj bezproblemowo ale jak maja mnie tak udupić bez ostrzeżenia to następna będzie ostatnią a szkoda bo lubiłem się pobawić w metody skończenia X przez decyzję itp. Bet365 chyba tego nie oferuje
Teraz na bet masz chyba kilka metod skończeń, im bliżej gali to dojdą jeszcze rundy, nokauty w rundach itd

Ja skrill póki co na unibecie mam, ale te ich limity to śmiech na sali.
 
@Wolf większość na szczęście wypłaciłem

@HeyPussyRUstillThere na mnie jakoś tych limitów nie nakładają a zdarzało się nawet za 4 cyfrowe sumy grać dawałem do ręcznego zatwierdzenia czy jakoś tak i za 15-20 min było wszystko zaakceptowane

teraz ogarnąłem, że maja to w ofercie kursy też całkiem spoko no i możliwość wcześniejszego rozliczania kuponów
 
Last edited:
Unibet sie skonczyl...

Mi zablokowali Skrilla na stałe, koleś na chacie powiedzial "Dzial finansowy Unibet podjal decyzje o wylaczeniu mozliwosci korzystania z portfeli elektronicznych na Pana koncie", a dalej - on nie moze udzielic zadnych bardziej szczegolowych informacji, ani nie moze podac kontaktu to osoby/dzialu ktory mi na to odpowie, ani okresla przyczyny takiej blokady. KONIEC TEMATU I NARA. Takze zostawili tylko mozliwosc przelewu bankowego...

Widocznie tylko wybranym uzytkownikom taka kose wbili...
Co to jest ten skrill?
 
Nie jest wina bukmachera, ze grales jak debil. Co to za logika w ogole? Przegrasz na bet365, uni i betsyfie to przejdziesz do sts?
Chuj, wie ale na unibecie jakoś grałem rozsądniej prawdę mówiąc bez takich odkuć, poszło raz na galę i tyle przeważnie
 
Chuj, wie ale na unibecie jakoś grałem rozsądniej prawdę mówiąc bez takich odkuć, poszło raz na galę i tyle przeważnie
Nie no, brzmi rozsadnie mordo. :penn:

BTW chyba rzuce na razie jakies drobne na "Katar" w reczna. Francja nie porwala, a to co "Katarczycy" grali z Chorwacja to byla jakas magia. A kurs 4.
 
Nie gram za dużo , ale lubię sobie coś poobstawiać bo się fajniej gale wtedy ogląda. Do teraz obstawiałem na betsafe.com, ale widzę że np. na unibecie jest w cholerę więcej zakładów do wyboru - runda, statystyki, sposób skończenia, a z kolei na Pinaclu są lepsze kursy, ale tylko wygrany + ewentualnie over/under 1.5rd

Którego buka polecacie ?
 
Nie gram za dużo , ale lubię sobie coś poobstawiać bo się fajniej gale wtedy ogląda. Do teraz obstawiałem na betsafe.com, ale widzę że np. na unibecie jest w cholerę więcej zakładów do wyboru - runda, statystyki, sposób skończenia, a z kolei na Pinaclu są lepsze kursy, ale tylko wygrany + ewentualnie over/under 1.5rd

Którego buka polecacie ?
Właściwie to sam sobie odpowiedziałeś.
Chcesz zagrać single po lepszych kursach - pinnacle
Masz ochotę obstawić metodę skończeń albo na żywo? - unibet, bet365

Edit
Hendo 2.62
Bisping 1.44
Na William Hill
 
Last edited:
Mój ulubiony buk chyba nie chce mnie znać.. :benny:
qyi7gj.jpg
 
poszło dziś olimpijsko patriotycznie z drużynówek Polska w siatę + ręczna za 100, oba po kursie 1,6.
 
Mój ulubiony buk chyba nie chce mnie znać.. :benny:
qyi7gj.jpg

Skontaktowałem się z nimi na czacie o co kaman, a kobieta powiedziała mi, że moje konto zostało rozpatrzone przez 'senior traders' i właśnie ci wpadli a pomysł, żeby zablokować mi opcję grania zakładów, co najwyżej mogę się udać do kasyna. Spytałem się jej, czy to dlatego, że ostatnio raczej wygrywałem, zamiast przegrywać, a ta na to, że jedynie może mi dodać, że przeprasza i to była decyzja biznesowa.
Dziady:robbie:
 
Ktoś ogarnia unibeta i metody skończeń? Pojawiają się we wszystkich walkach czy tylko tych ważniejszych?
Ewentualnie jakiś inny "polski" buk który oferuje metody skończenia?
 
ja dziś ponownie patriotycznie drużynowo Polska w siatę + ręczną.

Dobre kursy są na naszych, a przynajmniej w siatce powinniśmy sobie poradzić z Sborną. W sumie, to i w ręczną Szwedzi są w formie jeszcze gorszej niż nasi i raczej nie mają już szans na awans, dlatego liczę, że wygramy.
 
Dobre kursy są na naszych, a przynajmniej w siatce powinniśmy sobie poradzić z Sborną. W sumie, to i w ręczną Szwedzi są w formie jeszcze gorszej niż nasi i raczej nie mają już szans na awans, dlatego liczę, że wygramy.
dokładnie mam takie same zdanie :smile::beer:
niezły kurs jest jeszcze na Brazylię w ręczną ( 1,50 ), grają z Egiptem i na Chorwatów z Francuzami, trójkolorowi słusznie faworytem ale 4,35 !!! na Chorwację to moim zdaniem przesada.
 
dokładnie mam takie same zdanie :smile::beer:
niezły kurs jest jeszcze na Brazylię w ręczną ( 1,50 ), grają z Egiptem i na Chorwatów z Francuzami, trójkolorowi słusznie faworytem ale 4,35 !!! na Chorwację to moim zdaniem przesada.

Chorwacja jest nieobliczalna, ledwo ograli Argentynę, zebrali wpierdol od Kataru, żeby potem pokonać bardzo wyraźnie Duńczyków. Jednak mimo wszystko, nie spodziewam się aby ograli Francuzów, którzy tą wygraną zagwarantują sobie pierwsze miejsce w grupie. Nie w takiej formie Abalo.
 
Back
Top