Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

kurde kursy ksw pospadaly na gamere i narkuna ,
kto stavia na Vaso?
Szady co myslisz o Vaso i Narkunie? grasz cos z tego?
dobra poszlo:
gamer+borys+narun za 40
vaso za 30 ,2.1 pewnie jeszcze pojdzie w gore kurs,ale kornik dla mnie nie jest faworytem ,nigdy go nie cenilem
strus 30
 
Last edited:
takie coś puszczę na KSW:
1. Vaso + Gamrot
2. Nastula + Mańkowski
3. Strus

a na dzisiaj grubiej wejdę z jednym kuponem:

1. HNK Rijeka - Standard de Liège : 2 (remis nie ma zakładu)
 
Nie wejdzie Kaczor. Goran wygra decyzją, Jay przez KO. Fajny jest kurs na Vaso. Jak mu nie odjebie powinien wygrać z Kornikiem.
 
Dostałem bonus 40 zł od betclic więc leci kupon na le:

57b7131c1dcaa8f1.jpg
 
Propsuje kupon kaczka choć jestem zdania ,że Strus przegra ale życze powodzenia.Szczerze to nie czuje tego KSW,kursy kurewsko spadają.Narkun może mieć ciężko ale sądze,że wyciągnie suba jakiegoś bo stójka z Goranem w dupe raczej.Na Gamera i Borysa kursy prześmieszne i raczej nie pogram tych pojedynków choć najbardziej czekam właśnie na ich walki.Nie wiem co jeszcze pogram póki co Narkun najodpowiedniejszy kurs dla mnie.Kondraciuka rozważe ale Cebula wie,że jak przejebie to wyleci z KSW i spodziewam sie dobrej formy.
 
na unibecie lepsze troche kursy na mameda i borysa
jak ktos ma troche pojecia o finskim mma to na unibecie do obstawiana gala cage jest.
ale nic tam nie widze
 
Bonus powitalny nie koliduje z freebetem. Co do bonusów powitalnych kapusta, masz lepsze na rynku ;)

Ale już dawno je wszystkie wykorzystałem ;) Tzn chyba wszystkie, a na pewno większość, bo ten na totolotku mnie zaskoczył.
 
Witam wszystkich!

Chciałem się przedstawić gdyż zamierzam aktywnie uczestniczyć w tym temacie :)
Nick: The_Natural
Doświadczenie zawodowe: W zakładach od gali z Jankiem ;) UFC oglądam regularnie od UFC 84: Ill Will
Wynik: Wpłaciłem 150zł, rozpędziłem się do 400. Ostatnie 2 gale i zrobiło się 130..Po M1 i szaleństwach na live aktualne saldo to 200zł.

Plany na gale KSW:
gamrot+narkun+mańkowski za 30zł AKO: 2,65
Vaso 20zł kurs 2.0

I chyba tyle. Strusa coś nie czuję..

Pozdrawiam
Natural
 
UFC jest w ten sam dzień co KSW i tak sobie kminiłem Pettisa i Ruthlessa (Brendan wkurwiony po wale z Arlovskim#dobrykurswciężkiej,powracający Duffe #chujowykurs).Co do pierwszego to niestety kurs maławy troche ale w sumie widze jak wygrywa przez jakieś kopnięcie - Gil nie jest chujowy i propsuje za walke z Sanchezem do końca życia ale Pettis to troche kot w sumie.Robbie po porażce z Rumcajsem wygrał dwie trudne walki jakby nie patrzeć i serio wydaje mi się ,że może tym razem wygrać.W pierwszej walce dostrzegłem coś w stylu 'pozwalania' jak ktoś będzie miał chętke sobie przypomnieć to będzie wiedział o czym mówie,mianowicie odczułem wrażenie jakby Lawler pozwalał się bić pokazując przez to ,że ciosy Hendricksa nie robią na nim wrażenia i troche sie na tym przejechał bo sędziowie sukcesywnie wpisywali wygrane rundy dla Johnego.Według mnie przegrał właśnie przez za duże cwaniakowanie ,że nie da się go znokautować i zdecydowanie piąta runda gdzieś od połowy bez prądu.Całą walke bronił ładnie sprowadzeń i dopiero pod koniec kiedy opadł z sił dał się obalić.Hendricks po przerwie może być troche ospały (tak tak oszukuje sam siebie - na poziomie mistrzowskim nie da sie być ospałym) i wierze w Robbiego co więcej trzecia walka zajebiście by się sprzedała.Co ogólnie gracie panowie ? Szady,Zychal,Tomeczek i reszta bandy ?
PS.Rozumiem granie na Strusa - serio.Dobrze zrobiłaby mu taka wygrana i sam bym zagrał jakby walka z Azizem się nie skończyła w ten sposób.Cipek był podłączony 2,3 razy w ostatniej walce i ratował sie sprowadzeniami.Przed poddaniami Silva bronił się przed Cipkiem w trzech walkach a parter Piotrek ma troche słabszy od Michała.Nie jestem fanem Silvy żeby nie było ale gość lubi pójść na bezpardonową wymiane a jego napizgane koksami łapy ważą a nie przypominam sobie Strusa który szedł na mocną wymiane.Uciekanie przez trzy rundy i decyzja sedziowska? Nie chodzi o życzenie komuś porażki czy coś w tym rodzaju a chodzi mi o styl zawodnika.Wole oglądać typa który ma rekord np.10-10 albo 20-15 ,nie cofa sie i idze na całość niż 10-1 12-2 gdzie zawodnik tylko kalkuluje i robi wszystko żeby przeciągać walke w klinczu albo ciągłym trzymaniu dystansu,tak wiem taktyka ale nie każdy musi być zwolennikiem takich walk.Lubie konkretne pojedynki a nie maratony.
 
kirasie, ładny żeś post nasmarował. B2k byłby dumny. :D
Na chwilę obecną to Rumcajs jest dla mnie mocnym faworytem, nie wiem czemu, ale widzę jak miksuje uderzenia z obaleniami i ugrywa kolejne rundy. Kocur z pieprznięciem w lewej łapie i jak ktoś ma znokautować to raczej on. Lawler może być tym stałym #2 jak JDS w ciężkiej czy Faber w koguciej.
Ja stawiam na Strusa drobniaki, czuję, że przegra pierwszą rundę, a w kolejnych będzie lepszy dzięki kondycji
Lubię Melendeza i chciałbym, żeby wygrał, ale... jak Pettis będzie w optymalnej formie (co jest jakąś tam zagadką), to widzę go w roli faworyta. Pamiętam jak "zabił" mojeg ulubieńca Kowboja i poddał mojego drugiego ulubieńca Bensona, także mam sporo respektu do gościa i nie będę stawiać przeciwko niemu, bo co jak co jest mega kocurem, ale kciuki trzymane mocno za Gila. Ogólnie mam nadzieję, ze walka się za szybko nie skończy i będzie mega młócka.
Ogólnie kursów jest już sporo, ale nie widzę tu takich perełek jak Iaquinta 2.80 z Pearsonem, który pozwolił mi ładnie zbudować budżet
 
Porównanie z jds i faberem świetne i chyba oddaje wszystko.Też szukam jakiejś perły i coś nie widze.Może kornik ? nigdy mnie nie przekonywał ale wiara rzuca sie na Vaso który dodatkowymi 4kg w dół kondycji nie polepszy i w połowie walki wygląda jakby mu się nie chciało walczyć.Lubie stawiać gruby hajs jak mam czutke a teraz jakos jej brakuje.Może co grubsze zostawić na Aśke i Styczeń (JJ+Cowboy albo singiel na JJ) (Gus po 1.50 w góre + Erokhin)? Chuj wie w sumie nie ma jakiegoś mega kursu który 'czuje' więc za gruby hajs nie pogram raczej.
 
ja tam dalem na Vaso ,tak naprawde to Kornik w zadnej walce mnie nie przekonal, z Iro w pierwszej walce szczecie ,w drugiej latwo poddany ,z anzorem znokautwany w 2walce ,tylko glupota anzora pozwolila mu wygrac.
wgl weekend 5,6grudzien to wysyp gal,
moze jakas perelka bedzie z One Fc ,BAMMA bedzie

down@ szykowal tez forme na Anzora i co w tamtych walkach pokazal?
 
Stawiacie na Psychopathe, a Kornik szykuje niezłą formę po walkach z Anzorem.
Mnie jakoś też nigdy Artur nie przekonywał, ale w tej walce czuje, że dobrze się spisze.
 
Wiesz, ja mogę być nieobiektywny co do Rumcajsa, bo strasznie gościa lubię i kibicuję mu od czasu jak w kilkanaście sekund zniszczył Fitcha, a strasznie też byłem na niego zły, że przerąbał piątą rundę z GSP trochę na własne życzenie, coś tam głupkował i mam wrażenie, ze już poczuł ten pas, a zdobcie go z Robbiem to już nie było to samo jednak. Mam wrażenie, ze ludzie szybko zapomnieli, jakie ma kowadło w łapsku. Nie tylko Lawler potrafi zabić jednym ciosem, ale prawda jest taka, ze dla mnie zapasy zrobią różnicę i dlatego widzę go jako słusznego faworyta, chociaż "crazy" Lawler może to ugrać jak najbardziej.
Kornik, może tak, może nie, chimeryczny gościu, ale Vaso też trochę przeceniany. Kwestia, czy Artur podda się jego grze. Dla mnie raczej no-bet.
No ja raczej na grudzień nie widzę mega okazji, ale bukmacherzy mają to do siebie, że lubią czasem zaskoczyć kursem z czapy, także bądźmy dobrej myśli, a jak nie -trudno. Rok na razie mam na małym plusie mimo fatalnego początku, także źle nie jest . Mogłoby być lepiej, ale nie dokładam do biznesu, a 2015 może będzie lepszy
 
Wydaje mi sie,że Kornik będzie chciał zmazać plame po tych ostatnich chujowiznach.Generalnie walka Juhasa z Radomskim też trudna bo o byt w KSW choć bardziej wierze w Matiego.Zobaczymy bliżej gali jak kursy będą wyglądać.
Szady a TDD Lawlera ? raz był chyba na plecach jesli dobrze pamiętam i to w piątej rundzie.Rumcajs ma mocne jebnięcie ale Lawler pokazał ,że potrafi przyjąć.Mało bronił lowkicków swoja drogą ostatnio.
 
Szady@ tez zapisujesz kazdy typ? taki dzieniczek bukmacherski jak ja ?
Kiedyś zapisywałem każdy typ, ale potem przestałem - nie wiem czemu. Po prostu miałem na Skrillu na poczatku roku równe 2000 złotych i używałem tego tylko do zakładów, także wiem, ze nie straciłem, bo łącznie u wszystkich buków jakby zliczyć razem to mam więcej niż 2k. :) Na koniec roku Ci podam dokładnie, bo mam w tej chwili hajsy u sześciu albo siedmiu buków :D Najwięcej w Betsafe jednak
 
az tyle masz kont u bukow?
betsafe, unibet, bet-at-home, pinnacle, 5dimes, betclic, efortuna ( :D ). na tych mam aktualnie pieniądze w kolejności od największej kwoty (o ile nic nie pomyliłem). Konta mam na wielu innych jeszcze, ale stamtąd albo wypłacałem pieniądze (jak np. marathonbet), albo zarejestrowałem się i nie korzystałem z usług wcale
 
Back
Top