Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

oby juve ogarnęło i real a bedzie git :) dobrze ,że miałem zwrot z remisu romy bo ja jebie
 
ja bede chyba stawial na strusa , i nastule

podsumowanie :
Podsumowanie Listopada

Stawka łaczna:1078

Wygrana łaczna :1240

Saldo Koncowe Listopada:168

Kupony:29 wygrane:12 przegrane:17

Typy:46 wygrane26 przegrane:20
jest + ,ale nie to co w pazdzierniku ponad 1000
nie wiem czy to ostateczne podsumowanie, bo jest jeszcze gala superior challenge 11 w szwecji unibet napewno kursy wystawi, a nazwiska w miare znane
 
Last edited:
zdaje mi sie Kaczka ze moze kurs podrosnac na strusa blizej gali bo janusze raczej silve beda stawiac. a co do oplacalnosci, zdaje mi sie ze decyzje moze ugrac
 
Też zastanawiam się na postawieniem na Strusa, może być z tego dobry dill xD jak się postara to ugra decyzje
 
Na Strusa można postawić, ale nie ukrywam, że strach. Na Nastule bym nie stawiał, bo może być tak jak w pojedynku Szpilka-Adamek, czyli walka po to by jeszcze mocniej wypromować gwiazdę federacji, czyli w tym przypadku Pudzillę.
 
Nie o Nastku to nawet nie myślałem, tylko ten Struś xD zaskoczył ostatnio każdego może tym razem też coś przygotował :)
 
jesli nie stawiac na nastule po 2.6 to tymbardziej nie stawiac na pudziana po 1.46,i pewnie jeszcze spadnie
czekam na kursy na Vaso ,Kondraciuka,Narkuna cos czuje beda underdogami i kasa pojdzie

FC Goa - Kerala Blasters remis do polowy 1.86 za 30zl
start o 14 30
 
Dzisiaj też spróbuje z kartkami. Wczoraj w doliczonym czasie weszły zobaczymy jak będzie dzisiaj. Zobaczyłem ofertę LM i stawiam na
Basel-Real over 3.5 żółtych kartek - 1.83. Jeżeli ktoś ma ochotę niech próbuję..
 
Jak ktoś ma konto na Unibecie to w ramach przeprosin za awarie do dziś do 23:59 jest zakłada bez ryzyka do 20 zł.
 
Dzisiaj w Radio mówili, że w Szczecinie ludzi zatrzymują którzy grają u niektórych bukmacherów i z tego co pamiętam to w PL można grać tylko u 4 Polskich bukmacherów, tyle słyszałem w RadioZet.
 
Jeśli postawiło się minimum 65 złotych na UFC w Unibecie ever to można oglądać gale u nich na stronie. Oficjalnie zaczęli sponsorować UFC i wprowadzili tą opcje.
 
Dzisiaj w Radio mówili, że w Szczecinie ludzi zatrzymują którzy grają u niektórych bukmacherów i z tego co pamiętam to w PL można grać tylko u 4 Polskich bukmacherów, tyle słyszałem w RadioZet.

nie mówili dokładnie u jakich?
 
jakby co to polecam zaryzykowac na benfice na live, nawalnica zenitu minela i teraz rysuje sie przewaga portugalcow, warto male pieniadze dac, kurs ponad 4 piechota nie chodzi
 
STS i Fortuna napewno.
Co do Unibeta jeśli się okarze prawdziwe to będzie pięknie! 65 zł to fight pass za 2 miesiące, a można będzie oglądać cały czas
 
tylko to bedzie ogladanie w malym okienku, chyba ze sie drastycznie zmniejszy na kompie rozdzielczosc
 
@kaczka41
cipek.JPG
 
Back
Top