Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja dalem ze Fenerbahce zdobedzie powyzej 77 pkt. Jak jeszcze to mi dzisiaj nie wejdzie to się wkur... na maxa : )



Kurde na odwrót napisałem z tym handi heh. Mój błąd. Chodziło mi o drugą opcję : )
 
powodzenia Knee ;) wiec dobrze ze die wczoraj nie zalapalem bo pech nieziemski. mialem kiedys podobna sytuacje za malolata i przez remis w kosza ladny haja poszedl w niepamiec a zostal ostatni z duzej tasmy ;) ja sie jednak za kosza nie zabieram jednak lepiej
 
MmaArtur -> Nie pisz post pod postem i nie rób tutaj wyników live proszę. Napisz jednego posta z zakładem i drugiego z podsumowaniem. Nie ma po co zaśmiecać tematu z cząstkowymi wynikami.



Do wszystkich -> Powtórzę jeszcze raz: nikt tu nikogo nie namawia do grania na własne typy. Są tu jedynie subiektywne opinie o zestawieniach/meczach i każdy może, ale nie musi grać na to, co poleca druga osoba. Wiecie jak bardzo losowa jest bukmacherka, czy chodzi tutaj o MMA, piłkę nożną czy inny sport. Pretensje o to, że typ nie wpadł w związku z zagraniem go w ciemno, bez większych przemyśleń powinny kierowane być raczej do nas samych, za tak pochopne kupony, a nie do osoby polecającej. Gdy nagle zaczą się tu pretensje do innych, że polecali taki, a nie inny typ, to ludzie przestaną pisać w tym temacie w obawie przed zjebką. Powinno być tak, że każdy tutaj mówi co uważa za słuszne, a wszyscy inni weryfikują te słowa czy analizy według własnej wiedzy i własnego nosa. Peace chłopaki:).
 
9kp2et.jpg



złotówka za dużo na koncie :-)
 
ja NHL zawsze staram się grać tylko moneyline czyli na wygraną nawet po dogrywce czy karnych. Kapusta dlatego po wczorajszym remisie Brooklynu dzisiaj dałem Laboral na wszelki wypadek X2 gdyby był remis to zas zje... jednym pkt heh. Jak komus nie jest dane wygrać to ni chu.. nie wejdzie :)
 
dostane zawału prze tego kosza... wszystko co z niego obstawiam to jest dosłownie na styk z różnicą 1 - 2 pkt. Wcześniej dwie minimalne wtopy a teraz postawiłem Fenerbahce że zdobędzie przynajmniej 78 pkt a zdobyli 80 pkt i koniec meczu heh. Zaś jeden rzut do kosza zadecydował... tym razem przynajmniej na plus : )
 
Od jakiegos czasu trochę bawię się z tymi pkt i w miarę często wchodziły choć zdarzały się też wtopy. Nie gram na liczbę pkt za większe kwoty. Tak dość ostrożnie bo to jednak trochę tak jak piszesz loteria : ) ale i tak jeszcze puściłem Chicago powyżej 96 pkt hehe.
 
Niech i ja dodam swoje trzy groszę, bo widzę, że ciekawe akcje mnie tu omijają, hehe

Powtórzę jeszcze raz: nikt tu nikogo nie namawia do grania na własne typy. Są tu jedynie subiektywne opinie o zestawieniach/meczach i każdy może, ale nie musi grać na to, co poleca druga osoba. Wiecie jak bardzo losowa jest bukmacherka, czy chodzi tutaj o MMA, piłkę nożną czy inny sport. Pretensje o to, że typ nie wpadł w związku z zagraniem go w ciemno, bez większych przemyśleń powinny kierowane być raczej do nas samych, za tak pochopne kupony, a nie do osoby polecającej






Tomek, zgadzam się z Tobą w zupełności tym bardziej, że i ja czasami wysmaruję posta z opinią. Różne są jednak rodzaje merytoryki i pies jest pogrzebany w przekazie informacji. Można wyrazić swoją opinię na jakiś temat, wyłożyć swoje za i przeciw. Inaczej jest, gdy próbuje się zabłysnąć na forum robiąc 'hype' na typy codziennie rozgrzewając opiniobiorców info, że już jest, perełka czeka, tylko dotknąć, podając typ na chwilę przed zdarzeniem.



Z treści postów jasno wynikało, że granie typu to #banklokata więc mogę zrozumieć jad z postów. Jeśli kolega następnym razem zamiast gwiazdorzyć, wstawi opinię z większą dozą pokory i trochę wcześniej by dać szansę ogarniętym w temacie userom za korekcję opinii, nikt mu raczej do oczu nie skoczy.(no, może prawie nikt :-)).



Piona. ;)



#kirasnapiszrazjeszczecoskasowalibojestemciekawy:-)
 
Gram dzisiaj na Legię w Bełchatowie po kursie 1.80.

Klilknijcie like w profilu który mam w podpisie też czesto mam ''perełki'' muhehe :-)
 
Wygralem 110 zl i przez ostatnie dwa dni cale 110 zl przegralem. Tak wiec zeby dzisiaj poprawic se humor to gram Philadelphie (NBA) po kursie 5,0 zl :)
 
M-1 Challenge 53

1Kupon:

1 Konstantin Gluhov - Damian Grabowski Typ2 Kurs:1.36+

2 Denis Smoldarev - Marcin Tybura Typ2 Kurs:1.42+

AKO:1.93 Stawka:79

Wygrana:152 Przegrana:


M-1 Challenge 53

2Kupon:

1 Konstantin Gluhov - Damian Grabowski Typ2 Kurs:1.36+

2. Kenny Garner - Sergei Kharitonov Typ2 Kurs:1.3+

AKO:1.77 Stawka80

Wygrana:141 Przegrana:
dziekuje dobranoc
 
Chłopaki witam na nowym forum :D i chwalę się od razu, że postawiłem na Tybure i Grabowskiego 20 zł czym wygrałem 40 zł :D

Ps. Ja postawiłem od razu kiedy jeszcze kursy w miarę się trzymały, razem było 2,01
 
Last edited:
Miałeś nosa Zychal, ja tylko 50 zł na Damianie wygrałem, ale dobre i to. Coś dziś na LM? Mnie kusi Shakhtar.
 
Dzisiaj CSKA ma bardzo ciekawy kurs. TO jest mecz o wszystko praktycznie, a moskale zlapali ostatnio wiatr w zagle. Duzym atutem jest tez ich boisko, bo w Rzymie jest jednak troche cieplej.
 
kurcze,napisałem już prośbe do defa o zmiane nicka bo kkkk to miałem login za czasów jak grałem w CSa to czasami grałem na takim nicku i tak na odpierdol zrobiłem na cohones bo nie wiedziałem,że na dłużej tu zagoszcze i będę miał taki feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejm ! :D
 
Back
Top