Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

- 7 pkt a było - 18 pkt jeszcze sporo czasu



edit : - 6 pkt jeszcze cała 4 kwarta i koncówka 3 - go go labarol



w jednej kwarcie labarol z - 18 pkt na - 3 pkt jazdaaaaaaaaaaaaaaa Labarolllllllll
 
Dobra, panowie.Jaki typ z weekendowego UFC uważacie za najpewniejśzy.Najlepiej jakbyście mi podali dwie swoje propozycje, jeden najpewniejszy z kursem poniżej 2 a drugi z kursem ponad 2.Ja już mam swoje przemyślenia lecz chce wiedzieć czy się pokryje.Pozdrawiam!
 
nie wprowadzaj ludzi w blad i zostaw te typy dla siebie ... kazdy perelka a chyba jeden wszedl a 3 nie ...
 
ciekawe gdzie byliscie jak osttanio Giants wygrali 20 pkt co ??? a po drugie kazdy gra na swoja odpowiedzialnosc , nikogo nie namwiam hee
 
z jednej strony rozumiem frustracje z powodu straconych pieniedzy, a z drugiej... jak do cholery mozna postawic jakas wyzsza stawke na podstawie 3-5 zdaniowej analizy OBCEJ osoby, nie majac w ogole kontaktu z danym sportem? macie nauczke, ze nigdy sie nie gra na tzw cynki



edit



widze ze wynik gonia, ale nawet jak wygraja to zdania nie zmienie, granie na podstawie TYLKO cudzych analiz to glupota
 
Miałem złośliwie napisać, że nie grać tego, bo przeciwko Litwinom w kosza się nie gra, ale sobie darowałem. No i źle zrobiłem :-)
 
tak czy pierwszy i ostatni raz gram twoje typy :P



skutecznosc masz moze 50% to nie trzeba wielkiego talentu bukamcherskiego ..
 
Też pograłem, mam nadzieje że wejdzie 2 punkty straty. Więcej nie gram kosza nie znam sie na tym i za dużo nerwów mnie to kosztuje.
 
kurva ja dalem na Neptunas, bo poczytalem o tym mecvzu trochę, więc zobaczymy, kurde mieli wygrany pewnie mecz a tu już tylko 2 pkty :/
 
widac, ze nie macie nerwow do kosza, kazda strata jest do odrobienia, polecam wczorajsza eurolige kobiet, mecz wisly, koncertowo nasze panie przejebaly koncowke
 
Ja tutaj stanę po stronie MmaArtur i powtórzę to co piszę przy okazji analiz: nikt tu nikogo nie namawia do grania na własne typy. Są tu jedynie subiektywne opinie o zestawieniach/meczach i każdy może, ale nie musi grać na to, co poleca druga osoba. Wiecie jak bardzo losowa jest bukmacherka, czy chodzi tutaj o MMA, piłkę nożną czy inny sport. Pretensje o to, że typ nie wpadł w związku z zagraniem go w ciemno, bez większych przemyśleń powinny kierowane być raczej do nas samych, za tak pochopne kupony, a nie do osoby polecającej. Gdy nagle zaczą się tu pretensje do innych, że polecali taki, a nie inny typ, to ludzie przestaną pisać w tym temacie w obawie przed zjebką. Powinno być tak, że każdy tutaj mówi co uważa za słuszne, a wszyscy inni weryfikują te słowa czy analizy według własnej wiedzy i własnego nosa. Peace chłopaki:) nie grać w ciemno kuponów!:)
 
mialem 100na ufc nie mam nic ..



zly jestm na siebie ze dalem sie namowic,



trzeba teraz isc na noc do roboty odrabiac :-)
 
Człeniu, idź gdzieś na czata albo jakieś forum branżowe, bo robisz sobie z tego tematu jakiś livescore. Co drugi post jest twój i chuj wnosi.



Jak dobrze liczę to masz teraz skuteczność na poziomie 50%, zajebiście jak na "pewniaki". Istnieje szansa, że wygralibyście wiecej grając na chybił trafił mecze z czwartej ligi mongolskiego badmintona.



@down, Kiras zaraz z buta wjedzie :D.
 
Back
Top