Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

cypher,grałem na live po tym co widziałem byłem pewien ,że Argentyna wygra - przecież prowadzili gre,Portugalia drudzy Niemcy farciarze.



mat01 +1 :-)
 
Przepraszam ziomki, ale dzisiaj z rana wypatrzyłem 2 dobre typy, ale musiałem wyjść i się nie podzieliłem :( To był ostatni raz.
 
kiras kupony dla ciebie z dzisiaj http://img31.otofotki.pl/zh463_mk.png.html



jakis komentarz bedzie ? zebys nie gadał ze za 2 zł :) na czwartek dobry typ z kosza bedzie :) czekać
 
11ba9a727deb057774ef28a689994f29.png




Lietuvos i Omonia dzisiaj był do zagrania za grube pieniądze, ale trochę spękałem :D i poszedłem tylko za 50zł i dorzuciłem Estuadiantes. No cóż, może następnym razem.







btw. gra ktoś Southampton ? Ja postawiłem, zobaczymy.
 
pewnie dlatego, że southampton idzie jak burza w tym sezonie i jest niespodzianką sezonu 2 miejsce w premier league przed wszystkimi arsenalami manchesterami itp pozatym nie pamietam kiedy ostatnio coś wygrali ostatnio remis z west ham ale na niezłym farcie bo to west ham było groźniejsze kurs 1,70 do podwójnego całkiem dobry jedyny minus , że southampton gra na wyjeżdzie ale mimo wszystko powinni sobie poradzić



A tak jeszcze w temacie najbliższego UFC czy ktoś jeszcze widzi szasne ortiza na zwycięstwo z Benavidezem? ostatnio józek rozczarował mimo wygranej a Ortiz lubi sprawiać niespodzianki zagrałem go ze scogginsem jaki byl kurs 3,5? 4? teraz 4,25 też wygląda dobrze :-)



no i jeszcze ciekawi mnie jaki kurs betsafe wystawi na Heina i under rundowy w walce Barnatta
 
rozmawialismy o tym na czacie, ja nie widze ZADNEJ szansy dla Ortiza. oczywiscie moge sie mylic, ale sadze, ze Joseph go zmieli.



King to bet weekendu IMO. Ric w MMA Hour zrobil mala analize tego pojedynku i zgadzam sie w 100%. King przetrwa wojne, przetrwa wymiany kiedy to Edsona szczeka jest w tym momencie moooocno podejrzana. szansa dla Edsona to jakies okrutne kopniecie ktore moze sprawic, ze noc bedzie dla Bobby'ego krotka, ale jest i tak strasznie twardy co moze pozwolic mu przetrwac. taki kurs na BK jest warty ryzyka.
 
Nigdzie nie napisałem, że to złota okazja. Po prostu miałem wątpliwości, ale poświęciłem trochę czasu na analizę i poszło 200zł.
 
Nie lubię Greena i nie przekonuje mnie zbytnio do siebie. Bobby lubi walczyć na dystans, a tam zdecydowanie lepszy według mnie będzie Barboza - chyba każdy pamięta, co robił z Kowbojem. Jedyna szansa Greena to nokaut - a mimo, że szklanka szklanką zostanie, to kurs 1.9 wg mnie jest warty ryzyka. Co do Ortiza - kurs ładny, myślę, że Benavidez się stacza, a wiecznie niedoceniany Dustin ciągle się rozwija. Dla mnie to jest walka 65-35. Niemniej jednak nigdy nie wszedł mi dog po kursie ponad 4 - a grałem ich dużo - więc prawdopodobnie odpuszczę sobie.
 
Dokładnie Benavidez sprawia wrażenie zawodnika wypalonego zdaje sobie sprawe jak trudno będzie mu sie doczłapać do titleshota po tym jak zaprezentowal się ostatnio z myszą pozatym jest 2:0 dla Johnsona w ich rywalizacji. W walce z Elliotem oddał o ile dobrze pamiętam 3 obalenia a Ortiz jest typem zawodnika co lubi obalać no i jeśli nie odda głupio głowy jak elliot to jak najbardziej jestem sobie w stanie wyobrazić go wygrywającego nawet jakimś splitem Green też ciekawy bet pewnie zagram go niech odrobi to co wtopiłem na Thomsonie ;p
 
80zl zarobione:D



juz 4 mecz w iniach w pilke ,ze do polowy jest remis :D



chenaiyin - pune



ryzykuje na remis koniec meczu



kurs 2.15 ,najlepszy strzelec gospodarzy elano kontuzjowany ,poszlo 50zl.
 
co powiecie o vallie flagu i heinie ,kursy 2.7



wiman prawie 2 lata nie walczyl



gra ktos sakurabe po 7 :D?
 
Hein dobry bet sam myśle o zagraniu go jakoś Vick nigdy mnie nie przekonywał



a co do IVF to gość ma 36 lat i ostatnio 2 porażki w niezbyt dobrym stylu z drugiej strony Wiman nie walczył prawie dwa lata dla mnie 50/50
 
Jakoś nie moge sobie przypomnieć tej walki i jakoś sobie założyłem, że przegrał w podobnym stylu jak z Silveiro zaraz obejrze
 
Heja. Na dzisiaj proponuje duecik LA Clippers + Brooklyn. Łączny kurs 2,0 a dla trochę odważniejszych można dać Clippersów z handi (-5)
 
alez wymyslacie z tym wypaleniem Benavideza, omg. kiedy i w jakiej walce on wam sie taki 'wydal'? jak dostal pierdolniecie od MM? serio? czytacie w ogole wywiady z AlphaMale czlonkami? tam wiele osob jest w podobnej sytuacji, a wszyscy maja do tego taki sam stosunek. wiem, ze kurs na Dustina bardzo fajny, jak chcecie to stawiajcie, ale trzymajcie sie faktow, a nie wymyslow.



ale znam ten stan, samemu w glowie sie hajpuje cos tak bardzo mocno, ze wymysla sie rozne powody. mialem tak ze stawianiem na Martinsa z Cerrone... :)
 
Z Elliotem


Na Martinsa tez stawiałem ;) odkąd ogłosili tą walke mam takie przeczucie, że Dustin zaskoczy miałem tak kilka razy ze Stephensem,Pichelem, Prazeresem
 
no i gdzie tam bylo jego wypalenie widoczne? fragmenty konkretne albo elementy. Elliot jest niesamowicie niewygodnym rywalem dla wiekszosci przeciwnikow, a Benavidez jebnal go w krucyfiks po czym poddal z dosiadu. COME ON.



scenariusz: Dodson sie leczy, dostaje TS z Mysza (rewanz), 'dokancza' robote z pierwszej walki i dobija MM po czym zostaje mistrzem. Bena wtedy tez nie ma szans na tytul? malo prawdopodobny to jest motyw? UC leczy sie, doczlapuje do TS po Linekera plecach, daje wyrownany boj z MM po czym wyciaga splita. malo prawdopobne? ta kategoria jest specyficzna i Benavidez ma o co walczyc, piszecie o nim jakby z 35+ lat mial i bil sie juz tylko, 'bo tak'.
 
Chodzi mi o te obalenia o ile mnie pamięć nie myli to oddał ze 3 obalenia i wogóle był jakiś taki "nieswój" a Ortiz jest trochę podobny stylowo do Elliota i nie mówie ze Dustin poskłada józka jakąś latającą omoplatą tylko, że walka będzie o wiele bardziej wyrównana niż to sugerują kursy
 
@cloudeater



Nie kieruje sie swoimi ulubionymi drużynami/zawodnikami przy stawianiu. Myślę, że Frankie wypunktuje Cuba, jeżeli jednak tak się nie stanie i Edgar polegnie, to na pewno będzie mi szkoda, ale zarobie pieniadze, także tak czy tak, będe w pewnym sensie zadowolony. Odnośnie Olejasa, to myślę, że wyciągnie poddanie. :-)
 
@Mickap, w takim razie mamy dokładnie odwrotne kupony:



21nmq2h.png




Nie obraź się, ale życzę Ci sromotnej porażki :D Za taką samą stawkę zamierzam zagrać Greena, satysfakcjonuje mnie kurs 2 i więcej, Barboza będzie demolował swoimi kopnięciami słabszych przeciwników, ale Bobby go pyknie, nie ta szybkość :-)
 
Back
Top