Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ekhm. post pod postem ;)



Postawiłem pierwszy zakład na kolejne UFC. Trzeba w końcu wykorzystać bonus z betclicka.



2vn0zuh.jpg
 
Pietagoras



To pewnie zależy od ustawień języka/rejonu gdzie wszedłeś na stronę, bo u mnie są normalnie kursy dziesiętne.



Kupon mi się podoba, ale pewnie jeden typ nie wejdzie. :(
 
Wiam wszystkich.

Znalazlem na BAHU zestawianie bokserskie w wadze muszej

<table class="ods s-expanded"><thead><tr><td class="ods-header ods-header-event" colspan="2">Główny zakład</td><td class="ods-header ods-header-odd l-textCenter">1</td>
<td class="ods-header ods-header-odd l-textCenter">
X</td>
<td class="ods-header ods-header-odd l-textCenter">
2</td>
<td class="ods-header ods-header-control">
</td>
</tr>
</thead>
<tbody>
<tr class="h-bgTo-04517f s-emphasized" data-event="1558047">
<td class="ods-tbody-td ods-odd-event">
Zou Shiming (CHN) - Kwanpichit OnesongchaiGym (THA)</td>
<td class="ods-tbody-td l-textRight date">
22.11.14</td>
<td class="ods-tbody-td ods-odd ">
1.01</td>
<td class="ods-tbody-td ods-odd ">
30.00</td>
<td class="ods-tbody-td ods-odd ">
12.50</td>
<td class="ods-tbody-td ods-odd-additional">
</td>
</tr>
</tbody>
</table>

Sprawdzilem obu zawodnikow na boxrec.com i zawodnik nr 1 z chin notowany jest na 83 miejscu z bilansem <font color="#008000">won 5
(KO 1) + <font color="red">lost 0
(KO 0) + <font color="#2B60DE">drawn 0


zawodnik nr 2 notowany jest na 29 miejscu z bilansem <font color="#008000">won 27
(KO 12) + <font color="red">lost 0
(KO 0) + <font color="#2B60DE">drawn 2


Kurs jest bardzo atrakcyjny i warty postawienia nawet malej kwoty.

Co o tym myslicie ?

Pozdrawiam
 
Wiam wszystkich.

Znalazlem na BAHU zestawianie bokserskie w wadze muszej

Zou Shiming (CHN) - Kwanpichit OnesongchaiGym (THA)

22.11.14

zawodnik nr 1 kurs 1.01 remis kurs 30.00zawodnik nr 2 kurs 12.50

Sprawdzilem obu zawodnikow na boxrec.com i zawodnik nr 1 z chin notowany jest na 83 miejscu z bilnsem won 5 (KO 1) lost 0 drawn 0


zawodnik nr 2 notowany jest na 29 miejscu z bilansem won 27
(KO 12) lost 0
0drawn 2


Kurs jest bardzo atrakcyjny i warty postawienia nawet malej kwoty.

Co o tym myslicie ?

Pozdrawiam
 
Wygrana Shiminga pewna na 99%, pewnie znowu ugra decyzję, poczytaj dobrze o nim a dowiesz się kto to jest :D



Rekord rekordem ale to dwukrotny złoty medalista igrzysk i obecnie jeden z większych talentów który starają się promować, ba po tej walce będzie już oficjalnym pretendentem WBO jak dobrze pamiętam :)


http://pl.wikipedia.org/wiki/Zou_Shiming



Kurs doskonale odzwierciedla to co się wydarzy, cudów nie ma :)
 
Kupon mi się podoba, ale pewnie jeden typ nie wejdzie. :(


Szady, liczę się z tym, ale o stratę monety nie muszę się martwić więc pojechałem po bandzie. Kupon zresztą ma moim zdaniem szanse na wejście, choć jak wspomniałeś prawo Murphiego nie śpi ;D Mam zamiar puścić jeszcze dwóch underów z mojego kuponu na singlach. Pierwszym będzie Olijnyk, Z drugim mam kłopot kogo wybrać; Cuba, czy Greena...



A jeśli Olej i Green wygrają swoje walki, to puszczam kontrę na Edgara :-)
 
Mess jak bym stawiał ten mecz to może bym sam remis postawił, obydwie ekipy nie zachwycają .
Meksyk ciekawa opcja , może dać do tego Argentynę która gra z Portugalią, 1,86 na betsafe.
 
Zagrałem dziś mega zakłądzik. Polska-Szwajcaria 2/1 po kursie 35. Znając trend w Polskej reprezentacji do przespania pierwszej połowy, jest to możliwe.
 
Ja dziś gram siatkarską LM Jastrzębski Węgiel - Marek Dubnista (Buł) over pkt 131,5 po kursie 2 (betclick)



Jastrzębianie pewnie są dużo lepszym zespołem i powinni sobie spokojnie poradzić z Bułgarami. Do pokrycia overa wystarczy jednak tylko aby goście zdobywali w każdym z setów przynajmniej 19 pkt i myślę, że jest to jak najbardziej do zrobienia.



PS. Na betsafe jest jeszcze niższa linia 128,5 pkt.
 
Chciałem zagrać na pinnaclu na Polskę ze Szwajcarią, ale widzę, że jest tylko mecz z Niemcami (dzisiaj). To chyba pomyłka, nie? Kurs 4.2.



https://www1.pinnaclesports.com/members/canvas.asp#/members/lineoffering.asp?display=DailyOfferings&SportType=Soccer&SportSubType=Todays%20Games&descr=1&page=1
 
Ach. Dzięki. Mają jakieś szanse? Rzuciłem patriotyczną dyszkę i kurs spadł kilka minut później do 3.75 (z 4.31).
 
Zagrałem patriotycznie Polskę, chciałem grać bramę Milika, ale tego nie ma w awizowanych składach, więc nie będę ryzykował czy trafi w ciągu końcowych minut, jeśli w ogóle zagra.
 
dzisiaj z kosza gram Antwerp Giants + 2,5 pkt - 1.85 unibet



eurochallenge - Antwerp jak narazie dwa mecze w plecy z lepszymi zespołami . W grupie 4 zespoły , wychodzą 2 , jak uwala dzis moga zapomnieć o awansie . Kadrowo biją Finów sporo ale czy to się przełoży na mecz - zobaczymy . Start o 17.30



http://basketball.eurobasket.com/team/Belgium/Port_of_Antwerp_Giants/329



wczoraj zabrało 4 pkt oby dzis to sie nie powtórzyło bo na czawrtek mam już perełkę
 
trwa 2 kwarta Giants prowadzą 11 pkt , oby tak dalej



1 połowa Giants prowadzą 14 pkt :) zapewne dzisiaj nikt nie pograł



Fogg mega kozak juz na koncie 25 pkt , zapewne niedługo ucieknie do lepszego klubu
 
nie ma sprawy DanielGarcia - 3 min do konca Giants prowadzą 18 pkt :) wygrywają 112-93



tak jak zapowiedziałem na czwartek z kosza perełka co i jak niedługo
 
Z całym szacunkiem ale JAK K###A można nazywać Magomedova pewniakiem!?!



1. Z Pestą w debiucie w UFC wypadł beznadziejnie, dał się pare razy trafić parterowcowi



2. To jest waga ciężka więc nie muszę dodawać jak nieprzewidywalne są wyniki



3. Magomedov nie ogarnia klinczu, w tych walkach w których go widziałem za każdym razem jak był w klinczu gubił się



4. Magomedov bardzo rzadko kończy walki przed czasem



5. Copeland jest przeciętnym, ale bardzo agresywnym zawodnikiem



Sorry, ale jeśli widzicie pewniaka w wadze ciężkiej, gdy walczy dwóch tak przeciętnych miśków, to szacun dla was :-)
 
kurwa Argentyna zjebała dubla z Polską 1x.. słabiutki czas ma Kiras ale czasami tak jest.Cisza przed burzą najwyraźniej.
 
Panie, Argentynę grałeś? Taki piękny kurs był na Portugalię, ja zagrałem 1x asekuracyjnie, a to i tak 1.78.



Dzisiaj wszystko ładnie weszło.



e: Współczuje Mahon.
 
Back
Top