Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na decyzje ma szanse ale grubo bym nie wchodził w tą walke.Silva też nie szykuje sie z byle chujami,gdzieś przewinęła się fota z Munozem,pewnie z Bispingiem też tyra jak ostatnimi czasy.Ciekawi mnie kurs na Gamrota a walka Kondraciuka z Cebulą to największe 50/50 na gali.
 
z tak liga indyjska to jest tak , ogladam kazdy mecz jak leci na eurosporcie ,graja tam byle gwiazy europejskiej pilki np elano ,materrazi ,david james,robert pires ,trezeguit,del piero ,ale do rzeczy wystarczy spojrzec na ta lige ile jest remisow do przerwy na 10 meczy 8 to remisy do przerwy.
pilke gram jak jestem pewny :D ale to raczej rzadko
co do ufc w unibecie to bedzie pewnie w malym okienku ,ale 65zl to nic juz tam duzo wiecej postawilem
gdzie jest o tym info?
 
obaj z wielkim mlotem w lapach, pierwsza walka byla decyzja, ale czy teraz tez sie tak stanie? pewien bym tego taki nie byl.
 
pic na wode , 50 stawek dizennych po 100zl , czyli 5tys,skad oni to biora ,jak czlowiek np wlaca tylko hajs i przegrywa , i dla kazdego taka sama kara ? nonsens
 
Dla mnie nie. Skończenie wisiało w powietrzu w poprzednim pojedynku niejednokrotnie. Rewanże mają to do siebie, że lubią kończyć się przed czasem, zwłaszcza, jeżeli walki były bliskie.
 
Ta zdecydowanie była choć w piątej bardziej bez prądu był już Robbie to ja naliczyłem przynajmniej 3 razy gdzie mocno wstrząsnął Rumcajsem.W rewanżu trzymam kciuki za Ruthlessa.
 
@praecox77 Zadajesz takie pytania jakbyś się wczoraj urodził. Jasne, że granie w necie u innego buka niż sts/fortuna to teoretycznie przestępstwo skarbowe.
 
Arsenal wygrał i ja też wygrałem :D gdybym jeszcze postawił na to co chciałem, Subotić - żółta kartka, Arteta - żółta kartka, bramka Alexisa = byłbym grubo na +
 
Głupie gadanie. Te dane zostały zapewne nielegalnie otrzymane, złamano ochronę danych osobowych i/lub prawo bankowe. Ja na miejscu ludzi bym się nie bał. W najgorszym razie masz argument, że przecież gra u bukmachera jest legalna (STS ma reklamy na meczach).
 
I powołujesz się na prawo unijne. Skończmy na razie ten temat. Jak kogoś z nas zamkną to będziemy się zastanawiać:cool:
 
iel4rd.jpg

Fuck Yeah !
Real troszeczke postraszył a jakby Roma wygrała to było by 2 klocki ale i tak jest spoko bo odrobiłem ostatnie przegrane na UFC.
#odrabiamnanodze #kilkadniibedeznowunapierdalałnatądyscypline
 
Ja wygrywam tak małe sumy, że nie warto mnie zamykać :D ogólnie z tymi kartkami i bramką to nieźle bym trafił tylko szkoda mi było kasy. Wczoraj zresztą byłem niezadowolony, miałem zaznaczone strzeli Messi i drużyna wygra, albo Messi hattrick ( wybrałem to pierwsze ).
 
Jak to nie warto? Podniesiesz statystyki.
Trochę złotówek wpadło na kartkach we wtorek i środę dzisiaj spróbuje skromniej - Orlando Sa strzeli bramkę 4.33
 
Na betsafe pojawiło się kilka nowych walk na KSW. Kurs na Gamera 1.33. Ja już na Niego postawiłem bo pewnie kurs zacznie spadać tak jak Borys z 1.25 na 1.15 a Mamed teraz to już w ogóle 1.07...
 
Poczedł krejzi kupon na KSW
14kd3bb.jpg

Na Mamaeda po @1.07 jest niezła okazja, szczególnie jeśli Brett wyjdzie z formą i zacięciem jak do walki ze Shlemenko...
 
Walka Strusa ryzykowna i może być podobna do tej z Azizem, ale jak Piotrek rozegra to taktycznie (nie widzę możliwości skończenia Silvy przed czasem) i będzie punktował to może mieć szanse na decyzje, pozostałe typy będę miał podobnie:)
 
Masz bardzo dużą szanse Kaczy, że Ci to wejdzie. Żyrafa pewnie ogarnie i jeżeli Piotrek nie wyłapie KO to pewnie ugra decyzję.
 
Back
Top