Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

feniks, ja widze szanse Sammana, 2.45 jest dosyc atrakcyjne. bardziej interesujace jest lujowe 3.10 na Abela... :)
 
Zagrałem tak:

Melendez 2.84
Schaub 3.51
Hamilton 3.44
Trujillo 3.16

Gilbert jest zbyt twardy, by dać się skończyć, a Pettis od 3 lat nie walczył dłużej, niż 3 minuty. W stójce przewagę będzie miał oczywiście Showtime, ale El Nino ułomkiem nie jest. Myślę, że siłowo, zapaśniczo i kondycyjnie będzie przeważał. Browne z kolei jest mocny tylko w 1 rundzie, więc jeżeli Brendan przetrwa pierwszy huragan, to może wypunktować Travisa dzięki zapasom. Tak, szanse są małe, ale według mnie większe, niż pokazuje to kurs. Duffee to mega kozak, ale schorowany i szklany. Hamilton może go przeleżeć, lub skończyć jeżeli obali. Trujillo z kolei ma według mnie spore szanse na wygraną, szczególnie patrząc na to, jakie problemy Fergusonowi sprawił Castillo. Co do KSW to chyba nie będę grał, bo tak naprawdę według mnie wszystko będzie loterią. Intuicja podpowiada mi, że Pudzian i Jay wygrają z łatwością, ale sporo osób typuje przeciwnie, więc lepiej nie ryzykować.
 
jako, ze to HW to nie bede krytykowal tych betow, ale moim zdaniem zarowno Browne jak i Todd okrutnie potraktuja swoich przeciwnikow. zabawne, ze juz przy Schaubie nie napisales, ze ma szklanke, a przy Duffeem juz tak. :) zreszta, Travis pokazal juz jak broni obalen z Barnettem. jestem psycho troche Todd'a wiec na ten temat to juz w ogole sie nie bede wypowiadal, bo wierze w chlopaka.
 
Już pisząc posta byłem pewny, że baju przyjdzie i mnie opierdoli za granie przeciwko Browne'owi :D
Przy Schaubie nie napisałem o szklance, bo każdy o tym wie, a o Toddzie z racji długich przerw część osób może tego nie wiedzieć. Również jestem fanem Duffeego i życzę mu jak najlepiej, ale w bukmacherce nie o to chodzi. Odnośnie Barnetta - wejście w nogi giganta, który uwielbia uderzać kolanami było głupie ze strony Josha. Myślę, że ich rewanż by wyglądał inaczej. No, ale skoro Cado Simon dał radę, to może ten podobny do Andryszaka też da.
 
ahaha, podobienstwami mnie rozjebales, WIN.

a ja bylem pewny, ze Ty byles pewny, ze Cie opierdole! #incepcjaserio
 
Ostatnio trochę kaski mi wpadło, odbiłem ostatnie nieszczęsne -500 (Melvin i Ellenberger). Tak patrzę na kursy UFC i myślę sobie, że Faber+młody Pettis (?)+Travis (lub Travis przed czasem)+Abel to dobry bet. AKO pewnie ponad 6, można ładnie zarobić. Zajadę do domu to chyba postawię i będę po weekendzie $$$. ;)
 
Tak jak Zychal znalazł swoją niszę bukmacherską w piłkarskiej lidze indyjskiej, tak ja znalazłem ją w filipińskiej koszykówce :) Już tłumaczę na czym polega jej zajebistość ;) Jest to bardzo overowa liga, szczególnie cuda dzieją się w czwartych kwartach (przypominam, że kwarty są tam 12-minutowe).

Ja najczęściej gram tam zakłady live i z tego co pamiętam, to wchodzi mi tam jakieś 90% zakładów. Gram live overy punktowe pod koniec 3 kwarty. Zasada jest taka: JEŚLI CAŁY MECZ JEST NISKI POZIOM PUNKTÓW (czyli ok. 35 punktów w każdej kwarcie), TO W OSTATNIEJ KWARCIE BĘDZIE SZALEŃSTWO PUNKTOWE.

Jako przykład daję dzisiejszy mecz, który stawiałem live:
1kw 38pkt.
2kw 44pkt.
3kw 31pkt.
4kw 61pkt.!!!

Poprzednie mecze, które stawiałem 4kwarty: 57pkt, 59pkt.

WNIOSEK:Trzeba uważnie obserwować mecz na live i stawiać over w 3kwarcie, jak będzie wystwiona niska linia.

Jak ktoś chce się w to pobawić, to kolejny mecz jest dziś o 12. Dostępny live chyba u wszystkich buków. POWODZENIA!
 
Na jakim portalu grasz filipiny bo na bet365 przeważnie mam takie ligi a teraz nie widzę? Spróbuję parę razy zaatakować bo ligę filipińską już stawiałem w kosza kiedyś na live :)
 
Aktualnie odbywa się mecz San Miguel Beermen-Meralco Bolts i do połowy jest niski wynik. Jak w 3kwarcie też będzie niski, to atakuję over przed 4kwartą ;)
 
Polecam obserwować mecz na bet365, bo tam najszybciej zmieniają wynik i widać kto jest aktualnie przy piłce, a jak ktoś ma tam konto, to jest dostępna transmisja.

A i najważniejsze widać tam dokładny czas meczu, co jest bardzo ważne przy graniu underów/overów punktowych.
 
Poszedł over w 2 połowie 98,5 pkt przed 4 kwartą.

Mateusz w tej lidze raczej nie polecam stawiania underów ;)

PS.Sorry za 3 posty pod rząd.
 
Bet365 ogólnie jest jednym z lepszych bukmacherów z dobrymi kursami i ofertą.
Dzisiaj obserwuje Twój patent zobaczymy czy się sprawdzi :)
 
Niestety dziś nic z tego (w 4kwarcie tylko 34 pkt). Pewnie dlatego, że w 3kwarcie się wystrzelali (53 pkt). Jakby w 3kwarcie było mało punktów, to pewnie w ostatniej trochę by dołożyli. Na szczęście pierwszy dzisiejszy mecz wszedł więc stratny nie jestem ;)

Spróbuję następnym razem. Liga naprawdę jest bardzo fajna do grania na live :)
 
trwa kolejny meczligi indyjskiej ,jak ktors ma wolne z 20z,l to mozna zaryzykowac na remis w meczu delhi-mumbai aktualny kurs 2.6
transmisja eurosport 2, jak ktos sie nudzi to moze poogladac jak tam graja :D
 
Last edited:
Mess, sam Abel ma kurs 3 wiec wyjdzie nawet kolo 7 kurs. podoba mi sie kupon, ale Ferguson tez jest kotem, nie zapominajmy - w parterze na pewno lepszy technicznie niz Abel - kwestia czy Trujillo zdazy urwac mu glowe przed dostaniem sie do parteru, haha.
 
@Renato Babalu
Na Cage 28 postawiłem małą sumkę na Daigura Imavova. Ostatnie 5 walk: 4 wygrane i remis. Juha-Pekka Vainikainen 3 przegrane, 2 wygrane. Oczywiście kaliber przeciwników zgoła inny, ale po kursie 8.0......

Tyson Fury vs. Derreck Chisora - jakieś sugestie?
 
na unibet sa 3 kursy na gale SCH11
Joachim Hansen -Nunes 2.8-1.4
Hansen juz jest taki slaby ze taki kurs na niego?
M.Nunes -Vallae 1.35-3.15
Akhtar -Arthur1.95-1.80
cos polecacie:
M.Nunes raczej pewniak ,Vallae duzo z Blachuta nie pokazal ,a Nunes to dobry zawodnik europejski
 
dla mnie wszyscy z bardzo fajnymi szansami jak na takie kursy, moj osobisty faworyt? Robbie. chociaz Gil rowniez 'blisko'. kurwa, swietne pojedynki, a kursy naprawde dla mnie nie odzwierciedlaja szans. Hendricks pierwsza walke ledwo co wygral (jedna runda kiedy to Robbie odpuscil) po czym Lawler zniszczyl dwoch kolejnych rywali, a JH sie leczyl = Robbie z takim value. wow.
 
Przy czym Johny będzie miał zdrową łapę raczej i prawdopodobnie więcej będzie zapasami próbował ugrać. Z drugiej strony może sobie Robbie tym razem na początku walki nogi nie spapra i będzie rzucał tak ładnie hajkikami jak w Ellenbergera.
 
Back
Top