Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja nie wierze w jego wymowki, gdyby nie mogl uzywac bicepsu w ogole w tamtym momencie to nie obalal by Robbiego. to samo bylo przy GSP, uderzal z 70% mocy, are you fucking kidding me. zerwany biceps - ok, ale nie byl na pewno przed walka w takim stadium jak bylo na zdjeciach. szacunek, ze ogarnal, ale nie wierze, ze zrobilo mu to az taka roznice. dziwny charakter ma JH, niby zawsze pierdoli jako, ze nie szuka wymowek, a jednak jebnie przy kazdej ostatniej walce paroma.
 
Hahahahahahaha Imavov znokautował Vaniikainena, akurs był jakieś 7/8 zł. Myślałem czy na niego postawić dla fanu, ale na bahu nie miałem kasy, a betsafe nie chciał wystawić kursów na Cage. Gratuluję tym, którzy to postawili :D
 
Hahahahahahaha Imavov znokautował Vaniikainena, akurs był jakieś 7/8 zł. Myślałem czy na niego postawić dla fanu, ale na bahu nie miałem kasy, a betsafe nie chciał wystawić kursów na Cage. Gratuluję tym, którzy to postawili :D
xggpbo.jpg

Ciekawe ze było na betsafe, ale tylko mobilne.
 
Był na betsyfie? :confused: Gadałem z nimi na czacie i poinformowali mnie, że tej gali nie bedzie... ale mnie zrobili w bambuko :(
 
Panowie z innej beczki chociaż też sporty walki, dzisiaj w Londynie gala z main eventem Fury-Chisora, ale mnie bardziej interesuje starcie Eubank Jr.-Sanders. Na młodego Eubanka całkiem przyjemny kurs jest, powyżej 2 a póki co niszczy wszystkich na swojej drodze (ale z nikim poważnym nie walczył), Billy Joe w ostatniej walce zaprezentował się bardzo mizernie mimo wygranej przez KO. I nie ukrywam mocno kusi mnie pogranie Eubanka, może ktoś z Was również się tym zainteresował i ma jakąś opinię?
 
czy ten cały Cooper ma jakieś szanse z Mamedem? Khalidov wiadomo jest bardzo mocny, jednak kiedyś w końcu musi przegrać.
pamiętam jego walke z Kendalem to chyba początku przegrywał, później bombe wystrzelił i koniec walki.
Mameda nikt nigdy mocno nie trafił, więc ciężko przewidzieć co się może wtedy stać.
Jak u niego z BJJ i Zapasami?
oglądałem sparing Mameda z Shlemendo to wyglądał słabiutko, ale to tylko sparing :P
kurs 7.0 a to w końcu MMA
takie kursy to mogą być na zestawienie Omelanczuk vs Cain
ktoś coś więcej na temat kupera?
 
@Alibaba
Przy takich kursach więcej możesz wygrać stawiając na Coopera 15 zł niż na Mameda 100. Na pewno jest to gorszy zawodnik i wygrana Mameda jest najprawdopodobniejszym scenariuszem, szczególnie, że Khalidov jest bardzo nieezpieczny w 1 rundzie, a Brett ma kilka przegranych przez szybki sub.
Z drugiej strony Brett to solidy zawnik z ciężką łapą. Jeśli Mamed okaże jakąś słabość (choroba, kontuzja, wiek, brawura) to Amerykanin będzie wiedział jak to wykorzystać. Głupi nie jest ma dyplom z filozofii ;]
 
Miałem 12 zl na betclicu , postawilem skonczenie w 1 rundzie przez tysona :D

5b0f8235eb351b3bgen.jpg


Szansa że wejdzie bardzo mała, ale może,
#dawajfuryostryatak1runda :DD
 
Miałem 12 zl na betclicu , postawilem skonczenie w 1 rundzie przez tysona :D

5b0f8235eb351b3bgen.jpg


Szansa że wejdzie bardzo mała, ale może,
#dawajfuryostryatak1runda :DD
Nie wejdzie. Chisora ma troszke rozbitą szczenke po walkach z Heleniusem, Vitlijem i Haye ale fury planuje walczyc zza lewego prostego w pierwszych rundach.
 
Na dzisiejsze południe pogram coś takiego :) Kusi jeszcze Ajax (-1) po 2,38... ale o tym zdecyduję przed samym meczem.

Beztytuuj_whnrepe.jpg
 
ja pogralem dolcan normalnie po kursie 1.73, widzew to jest straszna padaka, wiec dla mnie okazja
 
Narkun po 1.44 to chyba lekka przesada , 2.6 na Reljica zle nie wyglada ,ale juz pogralem Tomka po 1.88
 
ja pogralem dolcan normalnie po kursie 1.73, widzew to jest straszna padaka, wiec dla mnie okazja

Widzew może i gra padake, ale Dolacan ma problem z wygrywaniem u siebie (1 zwycięstwo i 8 remisów) więc wolałem zagrać bezpieczniej DNB ;)
 
Mam problem ze zrobieniem konta na betsafe... Wpisuje swój numer tel i wyskakuje mi informacja, że taki numer nie istnieje... Miał ktoś tak?
 
Z tego co wiem to róznią się sieciami pokerowymi. Red jest zasilany przez Ongame a black nie pamiętam.
 
Leicester - Liverpool typ:2 kurs:2.05. Wiadomo piłka więc niska stawka..

Petis+Brown chce zagrać. Może się ktoś wypowiedzieć?
 
  • Like
Reactions: Ian
Back
Top