Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja sie bawie tymi overami, dzis na finskiej cos pyknalem, niezly motyw, w ogole nie ogarnialem co jest 5 z tym.



w koncu wraca bundesliga i premier! :)
 
kurs który nic nie daje bukmacherom bo nie znajdzie się za wielu grających na porażke silvy , trzeba poczekać na większą oferte na tą walke ko by 3rnd spider :p
 
Hmm... jestem nowy w tym temacie ale mam zamiar na KSW coś obstawić. Chciałem zapytaać jakie Buki w necie są odpowiednie dla początkującego i czy opłaca się obstawiać u buków na mieście (STS itp) ?



Poza tym jak obstawiacie walkę Różala z nowym przeciwnikiem ?
 
Gwidonek- fakt, to były bardziej moje przemyślenia, niż rzeczowa analiza. Drugi fakt to to, że słuchałem SS, jednak moje info pochodzi od ludzi będących w otoczeniu Pudziana(tych, z którymi się przygotowywał). Z resztą, podałem już kilka argumentów. Cieszę się, że się zgadzamy.



Z fartem!
 
Poszło na Wiśniewskiego, Pilafiasa i Mańkowskiego za 50 zł :p Płakał nie będę jeśli przegram, a satysfakcja z wygranej będzie spora ;)
 
Terek moze sie dzis postawic Zenitowi czy raczej ciezko? gdyby grali u siebie to bylbym pewniejszy.
 
Baju a widziałeś jakie transfery Zenit ostatnio przeprowadził? Kupili Hulka i Witsela, a do tego mają Arszavina i innych czołowych zaowdników z Rosji.



Może ktoś na szybkiego wytłumaczyć co oznacza freebet? Sportingbet ma w ofercie bonus do 200zł przy założeniu u nich konta.
 
wiem o transferach zenitu, ale terek nie majac zadnych gwiazdek radzi sobie rownie dobrze w rosyjskiej, zreszta kto powiedzial, ze hulk i witsel dadza dobre wystepy w 1 meczu w Rosji, ktora jak wiemy ma specyficzny klimat. kurs mnie kusi, bo jest 9,50.
 
0-2, 2 bramki w koncowce, Hulk niezly wystep w drugiej polowie, Witsel nie wiedzial o co chodzi troche. Szirokov 2 setki praktycznie na glowie mial.
 
Ja nie wiem skad te astronimiczne kursy na druzyne z Groznego :-)



z Rubinem, bylo 7+



a teraz u niektorych bukow nawet 11.5!



Mozna sobie teraz tylko pluc w brode, ze sie duzych pieniedzy nie gralo na nich :-)



Ale szczerze mowiac, bylem pewny dzisiaj ich przegranej.
 
kurwaa jebana mac, mialem stawiac na nich dyszke w polowie gdzie bylo w chuj sianka do zgarniecia i mi neta wyjebalo do teraz:(
 
Co z moja kasa jesli postawilem na LeBannera? kiedy mi to zwroca, bo chce cos innego postawic, gram na bah. Postawilem kombinacje, a pokazuje ze jeszcze jest aktywna bo LeBannera nie usuneli.
 
Zapene policzą Ci ten zakład po kursie 1,0, czyli po prostu zostanie anulowany, a reszta w grze.
 
ok to spoko, teraz nizsze kursy na faworytow niz jakis czas temu, wiec dobrze, ze pozostale beda w grze.
 
ja na weekend dałem takie kupony:

Ruch Chorzów - Korona Kielce 1 kurs 2,05
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1 kurs 1,95
GKS Bełchatów - Lech Poznań 2 kurs 2,05
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1 kurs 1,87
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1 kurs 2,8
Stawka na zakład 3.00 PLN
Ewentualna wygrana 128.73 PLN

Stade Rennais - FC Lorient 2 kurs4.50
AS Nancy Lorraine - Olympique Marsylia 2 kurs 2.25
Arsenal FC - Southampton FC 1 kurs 1.34
Manchester Utd - Wigan Athletic 1 kurs1.25
AS Roma - Bologna 1 kurs 1.37
Stawka na zakład 2.00 PLN
Ewentualna wygrana 46.47 PLN

no i ksw oczywiście, tak to u mnie wygląda:
Anzor Azhiev (POL) - Paul Reed (SCO) 1 kurs 1.25
Borys Mańkowski (POL) - Rafał Moks (POL) 1 kurs 1.40
Kamil Walus (POL) - Jacek Wisniewski (POL) 2 kurs 4.00
Jan Błachowicz (POL) - Alexander Houston (USA) 1 kurs 1.25
Mariusz Pudzianowski (POL) - Christos Piliafas (USA) 2 kurs 2,55

Stawka na zakład 5.00 PLN
Ewentualna wygrana 111.56 PLN

Bez szaleństwa, małą łyżeczką:-)generalnie to szczęścia ostatnio nie było, musi nastąpić przełamanie :-)
 
peer



nie zebym sie uczepil ale o przeciekach tez mowili w ss



skoro masz to sie podziel, nie widze problemu, grek sie i tak nie rozczyta :D
 
maryjan, szczerze to ciezko to widze:D ksw moze ci wpasc, ale reszta to ciezko, chociaz gratulacje za dobre obstawienie pogoni
 
kibicowalem pogoni regionalnie, ale nie spodziewalem sie wygranej, brawo portowcy. ;)



obstawiam, ze pierwszy zepsuje widzew, drugi kupon zepsuje francuska, a trzeci wisnia, walus zgniecie go brzuchem niestety.
 
Gwidonek, wiem, że mowili. Nic więcej nie mam do powiedzenia:) To nie miał być argument, bo to zostanie zweryfikowane dopiero jutro.
 
Back
Top