Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

nie wierze, ze goscie na livesport.pl wszyscy stawiaja pudziana w roli faworyta.. i nie moge im przetlumaczyc, ze grek stoczyl w chuj walk, ktore nie sa odnotowane na sherdogu, ich zdaniem thompson by go zniszczyl w minute:D
 
Ja też chyba postawie na Greka. Niby rekordu nie ma imponującego patrząc na rywali, ale Pudzian miał już problemy z Japończykiem(gdyby sędzia był normalny w drugiej rundzie to walka byłaby tak często podnoszona jak w pojedynku Johnson vs Belfort • ), którego jedynym osiągnięciem są te zwycięstwa w Deep nad dziwnymi rywalami. Niby Pudzian poprawił kondycje, ale według mnie w rewanżu z Thomsonem Polak po prostu normalnie walczył-nic więcej. Po prostu nie załączyła mu się Pudzian-faza jak z Japończykiem i w pierwszej walce z Thomsonem. Tyle, że i tak w rewanżu z Anglikiem w drugiej rundzie i tak były Pudzianowe szaleństwa: miał plecy rywala, zamiast dobrze go punktować uderzeniami wolą pójść po duszenie i błyskawicznie utracił pozycję(jeśli dobrze pamiętam tą walkę).



Tak na marginesie: zauważałem strasznie • (wulgarne słowo) zachowanie Pudziana na zawodnikach, których pokonywał przez KO. Co to jest, że sędzia musi się dosłownie szarpać z zawodnikiem przerywając walkę? Przecież JDS od razu przerywa okładanie rywala po reakcji sędziego. Straszna wiocha •
 
@Bezimienny, Pudzian mozna powiedziec, ze jest amatorem i jesli juz ma okazje konczyc to robi to za wszelka cene, bo przeciez tych okazji duzo nie ma:) Ferwor walki i tyle, mysle, ze ja jako amator tez bym sie tak zachowal
 
Marcin Różalski - Rodney Glunder 1.48 -2.65


Czy myślicie, że Glunder rzeczywiście się przygotowywał do innej gali, która została odwołana? Czy będzie walczył z marszu? Kurs ciekawy.
 
chyba cos po 1,9 rowno sie rozkladal, ale slabo pamietam


W pierwszej walce zagrałem Thompsona po kursie powyżej 3; w drugiej kurs był niższy, ale dalej to Pudź był faworytem.
 
ciekawsze typy moim zdaniem na dzisiaj:



sunderland-liverpool 1 3.40 ewentualnie 1x



sc heerenven-ado den haag 1 1.57



sevilla- real 2 1.55
 
dzis w 1 lidze do pogrania brzesko z polonia bytom, kurs w granicach 1,8 niby oboje sa w strefie spadkowej, jednak brzesko juz ma za soba mecze z czolowka tabeli, polonia ma druzyne na utrzymanie w 2 lidze a nie w 1


2 liga zachodnia bytow z jarocinem, czyli lider z przedostatnia druzyna w tabeli na dodatek gra u siebie, kurs w granicach 1.5
 
ja pogralem ich na dnb bo kurs byl totalnym nieporozumieniem, ale zajebala mi wisla ktora miala tylko strzelic bramke...:-)
 
haha, lekki fail. ciesza sie Ci co postawili na nich. gdyby rybus gral i utrzymal forme to kontry Tereka moglyby byc skuteczniejsze. zenit bezradny przed wiekszosc czasu.



Gaara, wlasnie lpool mnie ciekawi, czy sie odbija w koncu, czy ciagle beda zawodzic. tylko ten mecz z $hity im sie udal.



na schalke jest bardzo dobry kurs, graja z groznym beniaminkiem, swansea i westbrom ktore sa w formie maja swietne kursy, hannover rowniez, chel$ea 1,80 z QPR, United z Wigan powinni sobie poradzic lekko. na ryzyko polecialem Stoke, u siebie zawsze sa grozni.







na polonie live jest teraz 4,50, nie wiem czy nie zagrac. ;)
 
Mam taką nieśmiałą sugestię: może ograniczmy się do pisania o zakładach na MMA. Bo się śmietnik robi.
 
A ja mam ładny kupon na Anzora,Janka,Piliafiasa,Borysa,Bedorfa,Bayern,Barce,Juve(w lidze) i PSG(być może ich bym nie obstawiał), ale nie mam jak do STS'a dziś podjechać. Za 15zł - 710zł do wzięcia jest dość realne.
 
Barca Ci nie siądzie :P Nie żebym chciał źle prorokować, ale jak zobaczyłem to zestawienie dzisiaj, to od razu pomyślałem, że może być niespodzianka
 
ja nie dawalem barcy, bo z getafe nigdy nic nie wiadomo. na real dalem bo kursik 1.55 nawet elegancki
 
polonii sedzia troche zjebal mecz, karny za reke pejovicia, bramka prawidlowa nieuznana, slabo. :|



troche ten temat bez sensu jesli bedzie pisanie o samym mma, na bukach sa tylko ksw/ufc, ktore nie sa co tydzien/3dni jak mecze pilki noznej, przeszkadza wam az tak to?
 
@ baju



Temat dotyczył tylko MMA i miał się dobrze przez 60 stron. Przypuszczam, że jest milion miejsc w internecie, w których możecie sobie swobodnie popisać o piłce. Mnie osobiście jako użytkownika cohones interesują opinie innych graczy o zakładach na MMA, a ostatnio muszę przebijać się przez posty o drużynach piłkarskich, o których istnieniu nie wiedziałem i wiedzieć nadal nie chcę.



Raz jeszcze uprzejmie proszę o trzymanie się pierwotnej tematyki.
 
Co do mojego zakładu na Greka: nie wiem kiedy kurwa oduczę się stawiać na zawodników, których znam z mizernej jakości skrótów walk z youtuba i pokrętnych wywiadów.
 
Back
Top