Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

tak jak TJ mówił w SZSZSZ chłopacy ustalający kursy w bukach przesłuchali audycji :-) i kursy na pudziana juz ponad 1,5 na "Greka " poniżej 2,5 wyjątek Expekt 2,89 ale myślę że za pare h wszystko się ustabilizuje
 
<table align="center" border="0" cellpadding="6" cellspacing="0" class="tborder" id="post3065445" width="100%">
<tbody>
<tr valign="top">
<td class="alt1" id="td_post_3065445" style="border-right: 1px solid #D1D1E1">


Moje główne typy to:
Pudzian- Piliafas 2 (2,89 w Expekt)
Pudzian przygotowuje się do tej walki znowu w Polsce i to jest błąd. Wiem, z kim trenuje, dlatego też wiem, jak to wygląda. No i nie wygląda to najlepiej. Piliafas to solidny zawodnik w każdej płaszczyźnie, posiada spore doświadczenie(przede wszystkim amatorskie, chociaż walki toczone na zasadach zawodowych). To wielka szansa dla Piliafasa, dlatego myślę, że będzie dobrze przygotowany. Warunki fizyczne też ma solidne. Myślę, że może nawet skończyć Pudziana, chociaż nie będzie to łatwe. Value po stronie Piliafasa jest bardzo duże, więc warto grać, bo już prawie wszędzie kursy lecą strasznie.

Mańkowski- Moks 1

Tu walka będzie bardzo bliska, jednak ja większy potencjał widzę w Mańkowskim. Zapasy zdecydowanie po Jego stronie. W stójce też jest bardziej wszechstronny. Co do partneru to Moks zawsze groźny z pleców, jednak Borys zna Go na tyle, że nie sądzę, by dał się zaskoczyć jakąś skrętówką. Tu też nie bez znaczenia są przygotowania u Zbyszka Tyszki, eksperta od tego typu poddań. Moks urwie max. jedną rundę.

Poza tym warto dać na Bedorfa, powinen dać radę. Waluś- Wiśnia typowy no bet. Raczej Waluś(myślę, że obali i ubije w parterze), ale nie po takim kursie. JLB też da radę, ale tu znowu kurs nie rozpieszcza. Podobnie u Janka i Anzora.
</td>
</tr>
<tr>
<td class="alt2" style="border: 1px solid #D1D1E1; border-top: 0px">
user_offline.gif
</td>
<td align="right" class="alt1" style="border: 1px solid #D1D1E1; border-left: 0px; border-top: 0px">
</td>
</tr>
</tbody>
</table>
 
panowie, dzisiaj o 20:30 gra Prestatyn-TNS, liga walijska. Prestatyn jest na 4 miejscu w tabeli, TNS na drugim. ci pierwsi wygrali oba mecze u siebie strzelajac przy tym 11 bramek i tracac tylko 3. TNS gralo raz na wyjezdzie i wygrali 3:1, ale nie grali z nikim tak dobrym u siebie. i teraz najlepsze, kurs na tych pierwszych wynosi 6.00, mysle, ze warto zaryzykowac nawet te 20zl
 
na poprzednie mecze nie ma co patrzec, pozatym mowie, ze to ryzykowne:)



na kazdych jest wyzej, ale niestety tylko posrany bwin uznaje paypala, a ze na innych sa takie kursiki, to ja moge o nich tylko pomarzyc:)
 
Pomyślmy czym pudzian może zaskoczyć Greka? Chyba nie swoją szybkością, a zresztą Escobar mówił, że z przygotowaniem pudziana do walki nie jest najlepiej. Chyba, że ktoś dostanie bonus za przegraną walkę, ale czy w mma możliwe są takie cyrki?
 
no uwaga, jesli tak sie skonczy, to zostaje kibicem Prestatyn'u i uczniem Gaary. :p
 
peer a masz jakies uzasadnienie typu poza tym co zostalo powiedziane w SS ;-)



na jakim dystansie walka pudziana z piliafasem?
 
a niech wyjebuja, i tak powinni sie cieszyc, ze ktos u nich gra z takimi chujowymi kursami. ogarne jakis szybki przelew na pinnacle i tam sie przenosze
 
Gwidonek, przecież podałem kilka argumentów.



Słabe przygotowanie Pudziana. O umiejętnościach mówić nie trzeba, bo technicznie jest mierny. Siła już też nie ta. Piliafas to solidny zawodnik. Jest wszechstronny, dużo bardziej doświadczony. Lepsze warunki fizyczne. W stojce nie da sobie zrobić krzywdy i uważam, że używając swoich zapasów skończy Pudziana na glebie przez (T)KO. Oczywiście nie będzie jakiejś sensacji, jeślu Pudzian wyciągnie decyzję, jednak kurs 2,89, a w niektórych przypadkach nawet 3 jest OGROMNYM value, więc warto korzystać. Jak będzie, okaże się w sobotę.



Masz inne zdanie na ten temat?
 
Co ty się uparłeś na to KSW? Ile gal robią rocznie, żeby na tym opierać wybór bukmachera?
 
Back
Top