Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Postawiłem na każdą walkę z KSW 20: Anzor, Borys, Bedorf, Waluś, Piliafas, Alexander, JLB. Wszystko na singlach za małą kasę.
 
Be Es - przejedziesz się na 2-3 typach z pewnością,ale to nie jest kupon, więc stratny raczej nie będziesz ;)







Można u Was w STS typować już KSW 20?
 
@jajcarz



Pokazuje mi,że zły e-mail podaję i nie może wysłać.







EDIT: Już rozszyfrowałem. Nie wpisałeś j w drugim jajcarzu :D
 
no te 3 typy na ktorych moze sie przejechac to Borys/Alexander/Pilafias - tych nie bylbym pewien, reszta raczej okej. Borys nie ma takiego dobrego kursu, wyrownanie najbardziej chyba ze wszystkich walk, Janek z drugiej strony ma bardzo maly, a Alexander moze zaskoczyc. Pudzilla powinna sobie poradzic, chociaz nigdy nie wiadomo z nim, jedyne co jest pewne to, ze skory... nie moge dokonczyc. ;)
 
Właśnie mam dość spory dylemat, czy stawiać na Pudzillę czy Piliafiasa. Może ktoś mi podać kursy? Bo wujek google nie pomaga (tak wiem,nie umiem szukać)
 
Na Greka jest x 2,50 a na Pudziana 1,45. Ja na tej gali postawiłem na Anzora, Błachowicza i Mańkowskiego na kombinacie i dałem se za 50zł Wiśnię, bo uwielabiam ludzi z taką osobowością jak on. Pewnie będzie pogrom ze strony Walusia i bardzo szybko stracone 50zł ale może Wiśnia zaskoczy wszystkich i da jakoś radę.
 
Ja za malą kwotę (20 zł) mam zamiar postawić calą kartę, tylko największy dylemat mam właśnie przy Pudzianie..
 
na rozala oplaci sie postawic, kurs 4.00, a jak walka zejdzie do parteru to raczej satan wygra
 
Największe wątpliwości mam co do Alexandra i - co oczywiste - nie będę płakał, gdy ta walka mi nie wejdzie. Natomiast na Rozala przeciwko JLB nigdy bym nie postawił.
 
chyba także postawie kombinacje Janek , Borys , Anzor , mam dylemat co do Walusia i Bedorfa ale raczej odpuszcze te 2 typy
 
Anzor Azhiev (POL) - Paul Reed (UK) 15-09-12 20:00 1,30 3,20
Kamil Walus (POL) - Jacek Wisniewski (POL) 15-09-12 20:00 1,25 3,60
Rafal Moks (POL) - Borys Mankowski (POL) 15-09-12 20:00 2,10 1,60

Karol Bedorf (POL) - Karl Knothe (USA) 15-09-12 20:00 1,40 2,70

Marcin Rozalski (POL) - Jerome Lebanner (FRA) 15-09-12 21:00 4,00 1,21

Mariusz Pudzianowski (POL) - Christos Piliafas (USA) 15-09-12 22:00 1,45 2,50 ( 2,89 expekt)

Jan Blachowicz (POL) - Houston Alexander (USA) 15-09-12 23:00 1,25 3,60


kursy z bah i moje typowanie
 
kombinacja pewnie wychodzi z tego ladna, moze tak sie pouklada, az tu Pudzilla sie nie ogarnie i go grecki jankes zniszczy. ;)



na tego walusia dosc niski kurs biorac pod uwage nieprzewidywalnosc Wisni.



dzisiaj kwalifikacje ktos obstawia?
 
Jan Blachowicz (POL) - Houston Alexander (USA) (Typ) 1 1,25
4224108 Karol Bedorf (POL) - Karl Knothe (USA) (Typ) 1 1,40
4224109 Rafal Moks (POL) - Borys Mankowski (POL) (Typ) 2 1,60
4224111 Anzor Azhiev (POL) - Paul Reed (UK) (Typ) 1 1,30

stawka 30 zl

maks . wygrana : 109,20 zl

i jeszcze postawilem za małą stawkę Piliafasa

buk : Bet-at-home
 
bah , expekt, unibet, betsson



p.s. w unibet na niektórych galach można było ufc obstawiać live ale to rzadkość, kij wie co teraz wymyślą z ksw
 
Na Pinnacle podobno można, ktoś pisał o tym wcześniej.



Bet at home jest słabym rozwiązaniem - słabe kursy i czasami przespane gale, których nie mają w ofercie. Sam teraz jestem w betsafe.com
 
Z prognozami z tapology bywa czasami tak jak z prognozami pogody. Są o kant chuja rozbić.
 
Be Es



Długo już grasz na betsafe? Jak tam z ofertą ufc, bo z tego co widziałem to kursy mają dobre. Głównie mi chodzi o ilość zdarzeń, bo jeżeli dają tylko 3 pojedynki na galę to poszukam innego buka.
 
w sportingbet masz takie cos jak najlepsza walka wieczoru , ilość rnd jak sie walka zakończy , fajny buk , niskie wpłaty i wypłaty p24 full serwis ;)
 
Back
Top