Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

swoją drogą można było ładne sianko zgarnąć stawiając na faworytów KSW 20 :) , fakt duzo osób zapaliło sie na greka a tu wtopa :P
 
ktos cos dzisiaj pogral? ja sie pochwale ze wyszedlem 3 stowki na czysto, fajny kuponik ktorego podstawa byla zawisza ze stomilem -1 kurs 3.8, wygrali 5:0 :-) za 3 dyszki 330 w kieszeni
 
Jak obstawiacie walke Bisping vs Stann? Chce postawic na Stana bo mysle, ze moze znokautowac Bispinga, ktorego rece sa z waty i krzywdy raczej amerykaninowy nie zrobia. Boje sie jedynie, ze Bisping moze poddac Braina... wie ktos cos na temat sprowadzen brytyjczyka, bo ja nie mam pojecia na jakim sa poziomie
 
niby jest underdogiem w walce, ale jakos nie widze Bispinga poddajacego go. Bisping z Chaelem radzil sobie dobrze, walka bardzo rowna, ale stojka Briana to inna bajka niz Sonnen'a, a w druga strone wrestling. ciezko powiedziec, ja stawialbym na Briana.
 
raczej tak , ostatnie ufc było ale tylko główna karta , teraz napisane że cała gala , wejdź na unibet i obadaj
 
ciekawy kurs jest także na Magalhaesa w starciu z Pokrajacem , 2.35 kurs na byłego mistrza M-1 :) można sie pokusić
 
A ja właśnie chce na Pokracjaca postawić,pamięta ktoś dobrą dyspozycje Vinniego na M-1? szczególnie o cardio mi chodzi
 
Jak Vinny nie zrobił niesamowitych postępów, a nic na to nie wskazuje, to pewnie przegra przynajmniej przez decyzje o ile nie przez tko/ko.
 
Ja dałem takie typy:

Matt Hamill
Jon Jones
Brian Stann
Demetrious Johnson

z bukmacherki bym nie wyżył:-)
 
Bukmacherka to sposob na zabawę, a nie na zarabianie na zycie.


Pocieszam sie tak, bo postawiłem identycznie jak Ty plus Pokrajac ;)
 
Może zrobiłem duży błąd ale zagrałem na Swansona za 100zł po kursie x 2,90 bo uważam, że jeżeli nie da się poddać to ma wszystko, żeby wygrać ten pojedynek. Charles to niezły kocur ale nie przekonuje mnie aż tak bardzo jak niektórych. Cub to naprawdę solidny zawodnik, który ostatnio chyba zrobił spory progres i przy takim kursie musiałem zagrać.



Strasznie się stęskniłem za MMA w wydaniu UFC, więc postawiłem jeszcze pięc ryzykowanych kombinatów po 20zł każdy. Pierwszy z Bispinga, Gagnona (który ostatnio wtopiłmi mega kupon, gdzie wszedł mi już Boetsch z Lombardem, Jimmo i Kongo a do wygrania z 20zł miałem 560zł) i Pokrajca, drugi z Bispinga, Pokrajca i Baczyńskiego, trzeci z Bispinga i Granta, czwarty z Baczyńskiego i Benoista i piąty dla jaj z Bispinga, Swansona, Pokrajaca, Miosica i Damiana Maie, gdzie za te 20zł mogę wygrać ponad 300zł.



Oprócz tego postawiłem 30zł na Belforta po kursie 7,00. Wiem, wiem, że nie niby nie ma żadnych szans ale po takim kursie grzechem było nie zagrać.
 
a co myślicie o Charlie Brennemanie 1,4 ? sądzę że jest w stanie wypunktować w parterze Noke ale pewny nie jestem tak jak JJ :-), i podobnie jak @up też się stęskniłem za UFC - cieszę miche że aż tyle pojedynków nas czeka :)
 
W koncu ufc :-)



Ja postawie na Brennenmana, i Gagnona.



Ogolnie inne pewniaki po kursach 1.1 - 1.25 to Hammil, JJ, Hettes. W reszcie pojedynkow, nie widze zdecydowanych faworytow.
 
Ja stawiam na Stanna, Bisping to taki zlamas , ze w kazdej walce kibicuje jego przeciwnikowi. Stann to dla mnie po Andersonie Silvie drugi najlepszy striker w tej dywizji, bardzo dobry technicznie, sila ciosu jak zawodnik z wagi wyzej. Po raz kolejny to pisze na forum ale Bisping nigdy nie pokonal nikogo z top 10 tej kategorii wagowej, ostatni dobry striker z ktorym walczyl to Wanderlei Silva i oczywiscie przegral. Jeden dobry wystep z Sonnenem ktory stylistycznie mu po prostu pasowal mnie nie przekonuje. Tak wiem, że Bisping to dobry zapaśnik i moze wypunktowac Stanna obaleniami ale to raczej jedyna droga do zwyciestwa bo w stojce na 80% zolnierz bedzie mial przewage Postawilem tez na walke Jones vs Belfort, ze walka wyjdzie poza pierwsza runde bo kurs byl ponad 2. Jest to ryzykowane ale mysle, ze jest duza szansa aby Belfort wytrzymal pierwsze 5minut







Co do tego co bylo wyzej napisane to tez uwazam, ze Pokrajac jest faworytem
 
jeśli jest zakład over 1,5 rundy (walka JJ - VB kurs 1,93 betsson) i jeśli zakończy się zaraz na początku 2 rnd to zakład jest "+" czy " - "> , dla mnie to raczej pewne że 2-3 rnd JJ będzie czaił się na Belforta :-)
 
jak zakonczy sie na poczatku 2 rundy to czyli wyszlo ponad 1 czyli +.



pewien nie jestem.
 
Zależy od buka. W bet365 jest, jeśli dobrze pamiętam, tak, że over 1.5 rundy = conajmniej 2:31 drugiej rundy.
 
A to nie jest tak jak z golami w pilce noznej? over/under 2,5 over 3 gole i wiecej, under 2 gole i mniej?



Znalazlem teraz takie oto info



"Również w boksie mamy możliwość typowania under/over. Za przykład mogą posłużyć tutaj rundy bokserskie. Niektórzy bukmacherzy wystawiają kursy na to, ile będzie rund w danym pojedynku. Przykład: under/over 6,5 rundy. Zakład ten oznacza, że jeśli wybraliśmy over 6,5 rundy, to nasz zakład będzie wygrany tylko wtedy, jeśli obydwaj zawodnicy wyjdą dalej walczyć w 7 rundzie. Jeśli nastąpi nokaut w rundach 6 i niższej nasz zakład jest przegrany"
 
z bet365



Suma rund
Dla rozliczenia tam, gdzie podane jest pół rundy, 1 minuta 30 sekund odpowiedniej rundy oznacza 'pół', żeby ustalić Powyżej lub Poniżej.

Jeżeli ilość rund na walkę jest zmieniona po ustaleniu rynku, zakłady będą wciąż ważne, chyba że nowa ilość rund spowoduje, że podana suma będzie wyższa niż całkowita suma rund do rozegrania.

Wyłącznie dla UFC - tam, gdzie podane jest pół rundy, 2 minuty 30 sekund odpowiedniej rundy oznacza 'pół', żeby ustalić Powyżej lub Poniżej
 
Back
Top