Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pinny ma najwyższe. I ogólnie jest to top buk jeśli chodzi o oferte, przelewy i obsługę klienta.
 
BAH wystawił kursy na UFC Versus 5



na 1 rzut oka



-Charles Oliveira (BRA) - Donald Cerrone (USA) Typ: 2 @ 2,2 dla mnie pewniak



troche bardziej ryzykowne



-Joseph Benavidez (USA) - Eddie Wineland (USA) Typ: 2 @ 2,90







gala zapowiada się syto :-)
 
Cerrone wygląda ciekawie, do tego Jim Miller po dość wysokim kursie - 1,60. Benavidez powinien poradzić sobie z Winelandem.
 
No może wygląda ciekawie ale to i tak za spore ryzyko.Ovileria wyglądał b.dobrze w ostatniej walce
 
Co uważacie o Hardy, Miller, Oliviera, Noke za 100zl?



733 do wyjęcia
 
Yushin Okami - Anderson Silva : 2
1.23
Stanislav Nedkov - Luiz Cane : 2
1.46
Forrest Griffin - Mauricio Rua : 1
2.74
Antonio Rodrigo Nogueira - Brendan Schaub : 2
1.38
Ross Pearson - Edson Barboza : 2
1.33

kursy z betsson

coś z tego pewnie wybiore i jakieś 2 duble na gale sobie puszcze co by sie lepiej oglądało :-)
 
Inaczej zagrałem Griffin vs Shogun. Resztę tak samo. Postawię jeszcze na Palharesa, jak bah wystawi tę walkę (choć kurs nie będzie szałowy).



Stawia ktoś na Paulo Thiago?
 
dla mnie barboza i cane to raczej banki co do foresta to po przesłuchaniu SS zmieniłem zdanie , silve bym postawił na singlu że wygra przez ko ale to pewnie bedzie mizerka kurs
 
Ja sobie Cane odpuszcze. Nie przekonuje mnie do końca, a Nedkov to silny chłopak nie z łapanki - za czasów Sengoku dawał radę.



Natomiast postawię na Paulo Thiago. Mitchell to nie jest moim zdaniem zawodnik na tym samym poziomie. Pytanie tylko, jaki kurs wystawią buki...
 
Nedkov boryka sie z kontuzjami od kiedy podpisał umowe z ufc.To raczej pewniak dla mnie mimio ze nie jestem fanem Cane'a



gorąco polecam shauba,pharalesa :P
 
Moim zdaniem to właśnie Nedkov ma kuszący kurs. Ja na tej gali postawiłem jeden kupon pojedynczy na Griffina (2,70) i jeden kombinat na Okamiego, Schauba i Griffina.
 
UFC brazil a i ty w jednym kuponie na przecwiników gospodarzy? jak Ci to wejdzie to bedę zwracał się do Ciebie per Pan :P
 
Potężnie dobre kursy na przyszłość to moim zdaniem Gracie za 1,95 z Lawalem, Maynard za 2,20 z Edgarem. Quinton za 4,20 z Jonesem i Miller za 2,50 z Bispingiem też powinien nie jednego skusić...
 
Jeżeli Okami nie da się trzymać na dystans to wg mnie w klinczu i w parterze ma bardzo duże szanse na wygranie przez decyzję. Poddanie z jego strony też jakoś bardzo mnie nie zdziwi. Jest to jednak bardziej wszechstronny grappler niż Silva. Sonnen pokazał jak walczyć z Pająkiem i myślę, że jeżeli Okami postawi na podobny gameplan i wykrzesze z siebie trochę agresji to może pokusić się o niespodziankę. Kurs 4,20 jakoś wydał mi się kuszący więc postawiłem.



Griffin wg mnie zajedzie Shoguna siłą i wydolnością. Do tego ma lepsze jiu jitsu (tak właśnie uważam) trochę lepsze zapasy i wcale nie jakoś dużo gorsza stójkę. Kurs 2,70 wydał mi się na tyle dobry że musiałem postawić dosyć sporo bejmów (sporo jak na mnie) na pojedynczy kupon na tą walkę.



Schaub ma za mocny cios, żeby nie znokautować Noga, który ma potworne luki w obronie a do tego jest juz po prostu zardzewiały.Uwielbiam Noga i na nim się wychowywałem ale to jego jiu jitsu w dzisiejszych czasach to już nie taki postrach jak kiedyś i naprawdę nie spodziewałbym się poddania na bardzo przyzwoitym parterowcu jakim jest Brenan. Ogólnie jeżeli Nog to wygra to będe w niezłym szoku.
 
Schaub jest tak dobrym parterowcem, że Gonzaga założył mu RNC w 10 sekund tylko Amerykanina uratował gong.
 
Mało ważne jak dobrym/złym parterowcem jest Schaub, bo przecież walka i tak zakończy się przez KO na jego korzyść :-)



@wakaszimazu



Dobry masz avatar.
 
Też uważam, że Schaub wygra przez tko/ko, ale nie zgadzam się, że jest bardzo przyzwoitym parterowcem ;)
 
zgadzam się z wami chłopaki :D



Tens a nie widziałes countdown-Schaub mowił ze z 8 dni był w brazyli poćwiczyć bjj :P
 
Back
Top