Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja zagram Kliczko przez ko/tko/dq za 2.20 + Cruza na punkty za 2,5. Ciekawie też wygląda Kliczko przez ko w rundach 7-12 po kursie 3,5.
 
a co wy na to zeby puscic walke wieczoru - cruz vs faber + poddanie wieczoru - Sotiro ? :D


za dyszke ponad 300 zl, chyba sobie postawie dla jaj
 
Bardzo cenię Dos Anjosa i nie wydaje mi się żeby George go poddał, co więcej, ta walka może nawet pójść w drugą stronę. Jestem za Rafaelem.
 
Przecież napisał że dla jaj chce postawić :D a an serio jak chcesz postawic jak skonczy sie walka to jak jest mozliwosc to Bader-ortiz-> bader przez dec.
 
dobra, nie bede marnowal pieniedzy :D
bader dec

cruz - faber jako FotN i razem mam kurs 10 :)
 
no tak, ale watpie czy ktoras walka im zagrozi jako walka gali



a kursik 5.00 :)
 
@mat01 faworytem do FOTN moim zdaniem są trzy walki: winnera z Njokuani,Silva-leben i cruz-faber
 
ale samo to ze jest ME + walka o pas czyni ja "lepsza" :D



zagram tak, a co mi tam :)
 
Potrzebuje mega pewnego kuponu na dzisiaj a sam nie moge się zdecydować :) Max 2 pojedynki. Macie jakieś propozycje?:)
 
To akurat doskonale wiem :) Właśnie martwi się, że Bowles się połamie cały na Mizugakim hah
 
np dla mnie mega pewniakiem jest to ze fight of the night bedzie cruz - faber po kursie 5 :D
 
Kiedy dokładnie wchodzi ta ustawa? I jest problem z moneybookers, ponieważ nie wpłacałem tak środków na konto i teraz nie mogą przez MB pieniędzy wypłacić, a jak wejdzie ustawa to chyba jedyny sposób?
 
13 lipca wchodzi ta ustawa w życie...

To panowie co wybieracie / polecacie ?

Moneybookers - wpłaty za darmo, od każdej wypłaty prowizja 7,11zł. W przelewach pomiedzy kontami MB jest pobierana prowizja w wysokości 1% całej kwoty (max 1,98 zł).
Neteller - wpłaty i wypłaty kasy za darmo na konto bankowe. W przelewach pomiędzy kontami Neteller jest pobierana prowizja w wysokości 1,9% całej kwoty. Po 14 miesiącach za nieużywanie konta Neteller jest pobierana opłata administracyjna w wysokości do 30 USD (ciekawe czy to wystarczą wpłaty/wypłaty pieniędzy z/do kont bankowych).

Wychodzi na to, że najlepiej ze swojego konta w banku wpłacić kasę na Neteller z którego przelać kasę na konto bankowe naszego celu. Ominie się wtedy wszystkie opłaty.
Kasę wypłacić normalnie na konto Netteler, z którego wypłacić na swoje konto w banku.

Wpłacić kasę do naszego celu można też od razu poprzez Paysafecard.

Jest już późno więc jak coś źle napisałem to mnie poprawcie :-)
 
DREAM by Tobet



Hiroyuki Takaya - Kazuyuki Miyata 2,3 - 1,5



Gegard Mousasi - Hiroshi Izumi 1,05 - 8,00



Hideo Tokoro - Masakazu Imanari 1,9 - 1,8
 
Czy ktoś ma pomysł dlaczego z oferty bet-at-home zniknęła walka Henderson vs Fedor?
 
Dan Henderson 3.060
Fedor Emelianenko 1.433

Meisha Tate 2.050
Marloes Coenen 1.862

Robbie Lawler 2.860
Tim Kennedy 1.483

Paul Daley 3.030
Tyron Woodley 1.441

Scott Smith 3.150
Tarec Saffiedine 1.415

Kursy z www.pinnaclesports.com
 
saku, która z bukmacherni ma wg. Ciebie najlepsze kursy? Pinnacle? Chodzi mi o to, żeby mieć kasę o jednego buka.
 
Back
Top