Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

UFC 132: Cruz vs. Faber

155 lbs.: Melvin Guillard (27-8-2) vs. Shane Roller (10-3)

Jest ktoś , kto stawia na Rollera?

Płaca za niego ok.3.3

Przegladam strony internetowe, zarówno kibice, fachowcy i bukamcherzy twardo obstawiają wygraną Melvina.
Ponieważ:
Guilard walczy w UFC od dawna, jest na fali wznoszacej, rozwija sie i ma za trenera Grega Jacksona.

Z kolei Roller stoczył tylko jedną walke w UFC, jest uznanym zapaśnikiem ... i tyle.
 
kaczka41 możesz mnie oświecić? ta ustawa hazardowa? co juz nie bedzie mozna obstawiac?!!!!!!



kolega ktory gra w pokera na hajs cos mowil ze jak serwer jest poza granicami Polski to moża grać ale nie orientuje sie w sumie,
 
Będzie można grać w internecie tylko u buków zarejestrowanych w Polsce, a takowych jeszcze nie ma ( STS wyraził zainteresowanie ). 12% podatek raczej odstrasza, więc jakiś czas nie będzie "legalnego" grania. Można to na swój sposób obejść. Najważniejsze, żeby za 13 dni ( za tyle ustawa wchodzi w życie ) nie mieć żadnych widocznych transferów z bukami ( wpłaty/wypłaty ) na osobiste konto. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie.
 
a gucio bo wystarczy przelewac na moneybookers i dopiero potem na konto i jest git :D
 
Czyli trzeba jak najprędzej wypłacać kasę z bwina? W sobotę jeszcze zagram Condita, Cruza i chyba Kliczkę.
 
Nic nie musicie wypłącać. Z Polski wycofał sie tylko Betway i Ladbrokes do tej pory. Kase zwracają, inne buki zostają na razie i kasa jest bezpieczna
 
Założcie sobie portfele internetowe typu neteller czy moneybookers. Róbcie przelewy do buków przez te portfele i mogą wam co najwyżej nagwizdać
 
no wlasnie jest tak jak pisze ja czy sztukmistrz



jezeli pieniadze ida przez moneybookers to nie musza byc z buka, moze ciocia z ameryki przeslala ;)
 
Stawiam na Wanda , ze jednak znokautuje Lebena:

Spotka się dwoch stójkowiczów.
Można spodziewać się mocnego prania po twarzy. Żaden nie powinien unikac walki.

Za Silvą przemawia:
wielkie doświadczenie
jest silniejszy fizycznie
lepszy technicznie

na minus:
jest po kontuzji i nie wiadomo jak wpłynęła na niego tak długa przerwa, w dodatku jego "wielkośc " przemija. Nie można byc na szczycie przez 10 lat

Za Lebenem w starciu z brazylijczykiem trudno jest znalezc jakieś plusy.
Crippler preferuje " dziki boks" , jest twardy i nieustępliwy. Ale akurat to nie będzie przewagą w starciu z Silvą.
W dodatku Chris ma inklinacje do "nieportowego" prowadzenia się. Alkohol, imprezy.

Reasumując. Faworytemn jest Silva, walka powinna potrwac krócej.

Oto mój bukiecik propozycji:

Wanderlei Silva
1.58 w Pinnacle
5/10

Under 2.5 r
1.6 w Pinancle
5/10

Silva by KO
2.87 w PaddyPower
4/10

to cytat z moje stronki
 
Wg. mnie zarówno Leben jak i Dong Hyun Kim są faworytami. Ten drugi pownien wywalczyć decyzje sprowadzeniami.
 
Czyli co Condit nie ma dobrej obrony przed obaleniami? trzeba też spojrzeć na kondycje Kima-w 3 rundzie nie wyglądał dobrze przeciwko Diazowi.Więc jak ta walka dojdzie do 3 rundy-na kartach na pewno bedzie dla Condita.



Dlaczego Leben dla Ciebie jest faworytem?oczekujesz''rzezi'' w stójce?Silva miał długą przerwe ale ostatnia walka z Bispingiem zrobiła wrażenie na mnie jeśli chodzi o gameplan.trenuje juz od 7 miesięcy jak nie bedzie za duzego wpływu na ścinanie wagi to widze go w roli faworyta
 
Nietypowy styl Kima sprawia duzo problemów każdemu z kim walczy i myślę, że tym razem nie będzie inaczej. Co de Lebena, to nie oczekuję młócki. Silva, jak pokazał w ostatniej walce, potrafi walczyć z głową, ale decyzja w niej mogła spokojnie pójść w drugą stronę. Nie zmienia to faktu, że to juz wypalony zawodnik i Chris powinien sobie z nim poradzić.
 
Kim prawdopodobnie będzie pływał w 3 rundzie, a przy sprawnym uderzaczu z mocnym ciosem i jednocześnie dobrym grapplerze jakim jest Condit powinno się to skończyć przed czasem.
 
Właśnie jak sam zauważyłeś Silva potrafi walczyć z głową czego nie mozna powiedziec o Lebenie.Już nie patrząc na ostatnią porażke to wczesniej wygrał z zawodnikem ktory powinien walczyc kategorie nizej i Simpsonem ktoremu kondycji starczy na 1,5 rundy i poza zapasami nie zachwyca.Silva już nie jest pierwszej świeżowsci + szczęka lebena daj mi 90% pewność że walka nie skonczy sie przed czasem i Silva wypunktuje Lebena.



Tens ma racje-Condit jeszcze sie rozkreci w 3 rundzie i moze nie skonczyc sie decyzją sedziów
 
No nic, pozostaje Wam do postawienia po 1000zl na każdego z powyższych pewniaków.:-) Co do ciosu Condita, kogo przed Hardy'm znokautował albo komu zafundował choćby knockdown ?
 
Pamiętam że nieźle zaprezentował się pod koniec 3 rundy z Mcdonaldem :) ale masz racje ten mocny cios to moze byc przesada.Ale na pewno mozna powiedziec ze jak ma byc skonczenie to ze strony Condita nie Kima.



P.s i nie napisałem że to są pewniaki ;-) co wiecej walka Kima z Conditem to dla mnie walka 50/50 -zalezy od tych obalen i kondycji kima
 
Back
Top