Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

dla fanów JDS najwyższy kurs na tego pana jest w Expekt @1,6 hmmm :-) , jestem zdania TJ że nie bardzo widzę przegraną Juniora...
 
dzieki corey1999 za walki,walsnie obejrzałem ,teraz tylko ytanie jak broni obalen beltran :D .Ktoś wie moze ?:D bo ostatnio to ze stojkowiczami walkczył i wiele powiedziec nie moge
 
widziałem te walke i tyle mozna powiedziec ze ten gracie spalił sie fizycznie,psychicznie.To było tak fatalne w jego wykonaniu ze nawet nazwisko mu nie pomoglo i wyleciał.
 
Zamiast stawiać single na JDS czy Carwina radziłbym poszukać tych panów przez TKO. Jakoś nie widzi mi się tutaj decyzja czy poddanie.
 
Teraz ci powiem jak ja widze ta walke, ale to tylko moje zdanie. Maia uwierzyl w swoja stojke, wiec moze sie to dla niego zle skonczyc, bo Munoz konczy Brazylijczyka praktycznie kazdym uderzeniem. Co do parteru, Munoz ma bardzo dobre zapasy, a nawet jak juz znajdzie sie na ziemi, to mysle, ze bedzie neutralizowal Maie. Tak wiec podsumowujac, bardziej prawdopodobne dla mnie, jest ze Munoz wygra przez decyzje czy KO/TKO, niz Maia przez decyzje czy sub.
 
Bwin wystawił tylko 5 walk... Zagram chyba Einemo, Cigano, Maia. Łączny kurs 7.20.
 
Bez głębszej analizy, bo moje typy pokrywaja się z większością: JDS, Weidman, Krzysiek. Dosyć grubo;]
 
Jak ktoś gra na sportingbet to ciekawie wygląda JDS by tko/ko 2,30, a jeszcze lepiej JDS w 2 rundzie za 5,50.
 
@Tens nie za duze ryzyko z tym Einemem? bjj i cwiczy w GG i jest spory ale nadal ja bym pieniedzy nie postawił..tak jak w typerze :)
 
Panowie, za dużo kombinujecie, tasiemce zostawcie dziadkom z stsów :)
 
Dla wszystkich tych co chcą obstawić u buka werdum-reem.Couture przewiduje ze Werdum wygra.Dla tych co nie widzą co to znaczy Pan Capitan Ameryka wczesniej obstawiał że wygra Hamill z Rampagem,Nelson z Mirem i Carwin z JDS..Reasumując wiecie co macie robić :D
 
ale to było dawno temu :D,zresztą F.griffin to jego teammate wiec nie ma co sie dziwić :-)
 
Josh Barnett (USA) - Brett Rogers (USA)



zawodnik 1 wygra przez KO @ 4,5



Alistair Overeem (NED) - Fabricio Werdum (BRA)



zawodnik 1 wygra przez KO @ 1,8



------------------AKO-----------------



8,10







co Wy na to panowie ?
 
hmm no ale kurs :-) , na poddanie 2,5 a to już troche mniej zachęca, no ale to narazie domysły :) bo do gali jeszcze pare dni
 
1,9 na Griggsa też wygląda nieźle. Twardy zawodnik, a tacy zazwyczaj gaszą prędzej czy póżniej światło starszemu z braci.
 
Back
Top